Komputer ASUS NUC 14 Pro Kit Tall RNUC14RVHI300002I25J - zdjęcie poglądowe 6
Komputer ASUS NUC 14 Pro Kit Tall RNUC14RVHI300002I25J
ASUS
RNUC14RVHI300002I25J
548739
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: RNUC14RVHI300002I
  • Obudowa Mini Desktop
  • Procesor Intel Core 3 100U
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Dyski SSD 1 TB (NVMe) + SSD 1 TB (SATA3)
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • Gwarancja 3 lata Carry-in
Hurry! only 10 szt. w magazynie.
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Komputery ASUS NUC
Opis komputera ASUS NUC 14 Pro Kit Tall RNUC14RVHI300002I25J
Zdjęcie modelu ASUS NUC 14 Pro Kit Tall RNUC14RVHI300002I25JASUS NUC 14 Pro Kit Tall RNUC14RVHI300002I25J należy do popularnej serii komputerów stacjonarnych NUC 14 Pro Kit Tall firmy ASUS. Użytkownik modelu ma do dyspozycji 16 GB pamięci RAM w układzie 2 x 8 GB. Producent zainstalował pamięć DDR5 z częstotliwością taktowania wynoszącą 5600 MHz. Pamięć można rozbudować do 96 GB.
Sercem komputera jest 6-rdzeniowy procesor Intel Core 3 (model Core 3 100U). Częstotliwość taktowania układu CPU to 4,7 GHz. Pamięć cache układu ma pojemność 10 MB. Wynik procesora w aplikacji PassMark to 14122 punktów. Za generowanie obrazu odpowiada podstawowy układ graficzny Intel Graphics. Wynik układu w aplikacji PassMark to 5501 punktów.
Procesor Intel Core 3 100U
Sercem tego układu jest hybrydowa architektura łącząca dwa rodzaje rdzeni, co pozwala na inteligentne zarządzanie zasobami systemowymi. Producent wyposażył jednostkę w dwa rdzenie typu Performance oparte na architekturze Golden Cove oraz cztery rdzenie typu Efficient wykorzystujące architekturę Gracemont. Dzięki zastosowaniu technologii Hyperthreading w rdzeniach wysokowydajnych, procesor jest w stanie obsługiwać łącznie osiem wątków jednocześnie, co znacząco podnosi komfort pracy w środowisku wielozadaniowym. Parametry taktowania rdzeni P mieszczą się w przedziale od 1,2 do 4,7 GHz, natomiast rdzenie E pracują z częstotliwością od 0,9 do 3,3 GHz. Ciekawostką jest fakt, że wydajność pojedynczego rdzenia energooszczędnego można porównać do osiągów starszych, pełnonapięciowych procesorów klasy i7 z generacji Skylake, takich jak model i7-6300HQ. Warto jednak pamiętać, że Core 3 100U nie posiada wsparcia dla technologii vPro, co pozycjonuje go jako rozwiązanie głównie dla użytkowników indywidualnych, a nie dla korporacyjnych systemów zarządzania flotą.
Zapotrzebowanie na energię zostało precyzyjnie określone, gdzie bazowy współczynnik TDP wynosi 15 W, co pozwala na dłuższą pracę na zasilaniu akumulatorowym. W sytuacjach wymagających nagłego przyrostu mocy procesor może jednak krótkotrwale pobierać do 55 W w trybie Turbo. Całość została wyprodukowana w sprawdzonym i ulepszonym procesie technologicznym Intel 7, wywodzącym się z litografii 10 nm SuperFin, co zapewnia optymalny balans między emisją ciepła a sprawnością energetyczną urządzenia.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Technologia NVMe
Wi-Fi 6E
Wi-Fi 6E Inwestycja w serię ASUS NUC 14 Pro Kit Tall wyposażoną w Wi-Fi 6E to krok w stronę przyszłościowej infrastruktury IT w Twojej firmie. Standard ten rozwiązuje największy problem współczesnych biur: przeciążenie sieci bezprzewodowych. Dzięki nowemu pasmu 6 GHz, pracownicy mogą cieszyć się stabilnymi wideokonferencjami w jakości 4K oraz błyskawicznym transferem dużych plików bez obaw o spadki wydajności.
TPM
Złącze Thunderbolt 4
Kensington Lock
: RNUC14RVHI300002I25J
Model
NUC 14 Pro Kit Tall
Procesor
Intel Core 3
Generacja procesora
13 (Raptor Lake)
Typ procesora
Model: Core 3 100U
Częstotliwość: 4,7 GHz
Cache: 10 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA1744
Liczba rdzeni procesora
6
PassMark procesora
14122
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
2 x 8 GB
SODIMM
DDR5
5600 MHz
non-ECC
Maksymalna ilość pamięci
96 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
1 TB
Dysk 2
Pojemność dysku 2
Parametry dysku 2
SATA3 2,5 cala
7 mm
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
2 x Thunderbolt 4 (z USB4, DisplayPort)
1 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x RJ-45
1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu)
2 x USB-A 3.2 Gen 2 (z przodu)
Wnęki
1 x M.2 2280 PCIe Gen4x4
1x SATA 2.5in slot for SSD/HDD
Komunikacja
LAN 2.5 GbE
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Złącze DisplayPort
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Bluetooth
Pozostałe
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Kensington Lock
Zasilanie
Zasilacz 90W
Trusted Platform Module (TPM)
System operacyjny
Wymiary
Szerokość: 117 mm
Głębokość: 112 mm
Wysokość: 54 mm