Komputer All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 13AQ000JPB, Core Ultra 7 265 vPro, 27" QHD IPS, 32GB, 1TB, GF RTX 4050, Czarny, WiFi, Win11 Pro, 3OS (1Premier) | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS

Komputer All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 13AQ000JPB

Lenovo
13AQ000JPB
494806
0199271006597

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Pamięć RAM

Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Sugerowana cena producenta
15 049,00 zł (12 234,96 zł netto)
14 265,00 zł
11 597,56 zł netto

Oszczędzasz 784,00 zł (637,40 zł netto)

Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
308.90 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis komputera AiO Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 13AQ000JPB

Zdjęcie modelu Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 13AQ000JPBKomputer Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 13AQ000JPB jest przedstawicielem serii komputerów All-in-One ThinkCentre M90a Pro Gen 6 firmy Lenovo.

Jedną z największych zalet modelu 13AQ000JPB jest dedykowana karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4050 - wynik układu w aplikacji PassMark to 14332 punktów.

Komputer wyposażono w pamięć operacyjną o pojemności 32 GB (1 x 32 GB). Model obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci RAM. Producent zastosował pamięć typu DDR5. Obraz jest wyświetlany na 27-calowym ekranie modelu w rozdzielczości natywnej QHD (2560x1440 pikseli). Matryca komputera cechuje się jasnością 400 nitów. Matrycę wykonano w technologii IPS. Pamięć masowa obejmuje dysk SSD o pojemności 1 TB.

W komputerze producent zainstalował procesor Core Ultra 7 265 z rodziny procesorów Intel Core Ultra 7. Procesor pracuje z częstotliwością 5,3 GHz. CPU osiągnął 49695 punktów w aplikacji PassMark. Pamięć cache ma pojemność 30 MB. Komputer oferuje podstawowy układ graficzny Intel Graphics. Układ uzyskał wynik 5491 punktów w aplikacji PassMark. Model zawiera 4x M.2 (1x na WLAN, 3x na dysk SSD / discrete NPU) oraz czytnik kart 3-in-1. W modelu zainstalowano moduły komunikacji bezprzewodowej Bluetooth (wersja 5.3) i Wi-Fi.

Producent gwarantuje zgodność modelu z certyfikatami MIL-STD-810H (niskie ciśnienie - wysokość, wysoka temperatura, niska temperatura, gwałtowna zmiana temperatury, wilgotność, zapiaszczenie i zapylenie, wibracje, wstrząsy, Fungus, Solar Radiation, Contamination by Fluids, Salt Fog), Anti-dust oraz ErP Lot 3.

Urządzenia peryferyjne można podłączać za pośrednictwem następujących portów: gniazdo zasilania, gniazdo Thunderbolt 4, gniazdo słuchawkowe, dwa gniazda USB-A 3.2 Gen 1, gniazdo DisplayPort 1.4, gniazdo RJ-45, gniazdo USB-C 3.2 Gen 2, gniazdo HDMI 1.4 combo oraz trzy gniazda USB-A 3.2 Gen 2.

Komputer waży 12,31 kilograma. Podzespoły modelu zainstalowano w obudowie w kolorze czarnym. W komputerze zainstalowano kamerkę internetową. Komputer jest sprzedawany z systemem operacyjnym Windows 11 Pro. Producent udziela na model 13AQ000JPB trzyletniej gwarancji typu On-Site.

Procesor Intel Core Ultra 7 265

Procesor Intel Core Ultra 7 265 Intel Core Ultra 7 265 to zaawansowany procesor do komputerów stacjonarnych i stacji roboczych, który zadebiutował w styczniu 2025 roku, wprowadzając nową jakość do segmentu wydajnych jednostek konsumenckich i profesjonalnych. Jako kluczowy przedstawiciel linii Ultra 7, procesor ten bazuje na nowoczesnej architekturze Arrow Lake i wykorzystuje gniazdo Socket 1851, co stanowi wyraźny krok naprzód w ewolucji platform Intela. Jednostka ta oferuje imponującą konfigurację dwudziestu rdzeni fizycznych, a jej struktura krzemowa, składająca się z 17 800 milionów tranzystorów, została wytworzona w ultra-precyzyjnym procesie technologicznym 3 nm w zakładach TSMC.

Wysoka wydajność w codziennych i profesjonalnych zadaniach jest wspierana przez 30 MB pamięci podręcznej L3 oraz elastyczne zarządzanie taktowaniem, które przy bazowej wartości 2,4 GHz potrafi wzrosnąć w trybie boost do poziomu 5,3 GHz. Mimo tak dużej mocy obliczeniowej, procesor charakteryzuje się współczynnikiem TDP wynoszącym zaledwie 65 W, co plasuje go w grupie jednostek o typowym poborze energii dla nowoczesnych komputerów osobistych, pozwalając jednocześnie na zachowanie wysokiej kultury pracy układu chłodzenia. Należy zaznaczyć, że mnożnik w tym modelu pozostaje zablokowany, co ogranicza potencjał ekstremalnego podkręcania, lecz zapewnia wysoką stabilność wymaganą w stacjach roboczych.

Procesor został zaprojektowany z myślą o współpracy z najnowocześniejszymi standardami pamięci, oferując wsparcie wyłącznie dla modułów DDR5 w trybie dwukanałowym o oficjalnej szybkości do 6400 MT/s, choć zastosowanie odpowiednich podzespołów pozwala na osiągnięcie jeszcze wyższych parametrów. Komunikacja z pozostałymi elementami systemu odbywa się za pośrednictwem magistrali PCI-Express Gen 5, co gwarantuje błyskawiczną wymianę danych z najszybszymi dyskami SSD oraz nowoczesnymi kartami graficznymi. Jednostka integruje również układ graficzny Arc Xe-LPG z 32 jednostkami wykonawczymi, który zapewnia solidną bazę do zadań multimedialnych oraz podstawowej obróbki graficznej bez konieczności instalowania dedykowanego GPU.

Dla użytkowników profesjonalnych i administratorów systemów Intel Core Ultra 7 265 oferuje pełny zestaw funkcji wirtualizacji sprzętowej oraz wsparcie dla technologii IOMMU, dzięki czemu systemy gościnne mogą bezpośrednio korzystać z zasobów sprzętowych hosta, co drastycznie podnosi wydajność maszyn wirtualnych. Procesor w pełni wspiera instrukcje Advanced Vector Extensions w standardach AVX i AVX2, co znacząco przyspiesza operacje w oprogramowaniu do obliczeń naukowych, finansowych oraz zaawansowanej obróbki danych. Mimo braku wsparcia dla instrukcji AVX-512, architektura ta pozostaje jedną z najbardziej wszechstronnych propozycji na rynku, łącząc nowoczesną litografię z potężnym zapleczem technologicznym wspierającym najbardziej wymagające aplikacje.

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4050

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4050 Mobilny układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 4050 Mobile został wprowadzony na rynek 3 stycznia 2023 roku jako nowoczesna jednostka oparta na architekturze Ada Lovelace. Chip ten powstaje w zaawansowanym procesie technologicznym 5 nm i bazuje na procesorze graficznym AD107 w wariancie GN21-X2, oferując pełne wsparcie dla standardu DirectX 12 Ultimate. Dzięki tej kompatybilności użytkownicy laptopów mają pewność, że wszystkie współczesne gry będą działać poprawnie, a urządzenie poradzi sobie z obsługą sprzętowego ray tracingu oraz technologii variable-rate shading w nadchodzących tytułach. Sam układ AD107 jest procesorem o średniej wielkości z powierzchnią rdzenia wynoszącą 159 mm2, w której zintegrowano aż 18 900 milionów tranzystorów.

Mimo że jednostka ta korzysta z tego samego krzemu co mocniejszy GeForce RTX 4060, producent zdecydował się na dezaktywację części jednostek obliczeniowych, aby uzyskać specyfikację docelową dla modelu RTX 4050. W rezultacie mobilny układ dysponuje 2560 jednostkami cieniującymi, 80 jednostkami mapowania tekstur oraz 48 potokami renderującymi. Architektura ta obejmuje również 80 rdzeni Tensor trzeciej generacji, które wydatnie wspomagają aplikacje oparte na sztucznej inteligencji, a także 20 rdzeni RT przeznaczonych do akceleracji śledzenia promieni. W kwestii pamięci NVIDIA zastosowała 6 GB modułów GDDR6, które komunikują się z procesorem za pośrednictwem 96-bitowej magistrali danych.

Procesor graficzny pracuje z bazową częstotliwością 1455 MHz, osiągając w trybie przyspieszonym wartość do 1755 MHz, natomiast pamięć operuje przy częstotliwości 2000 MHz, co zapewnia efektywną szybkość przesyłu na poziomie 16 Gbps. Maksymalny pobór mocy tego układu został ustalony na poziomie 50 W, co czyni go bardzo sprawnym energetycznie rozwiązaniem dla urządzeń przenośnych. Z racji swojej mobilnej natury chip nie posiada własnych, bezpośrednich wyjść wideo, ponieważ obraz przesyłany jest przez zintegrowane wyjścia laptopa, w którym się znajduje. Jednostka łączy się z resztą podzespołów za pomocą interfejsu PCI-Express 4.0 x8, co gwarantuje płynną współpracę z nowoczesnymi procesorami mobilnymi.

TPM

TPM Zastosowanie standardu TPM w urządzeniach serii Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 znacząco podnosi poziom ochrony użytkowników pracujących w terenie czy w podróży służbowej. Dzięki ścisłej integracji modułu z systemem Windows Hello, proces autoryzacji za pomocą odcisku palca lub skanowania twarzy odbywa się wewnątrz bezpiecznego układu, co uniemożliwia przejęcie danych biometrycznych przez złośliwe oprogramowanie. W praktyce oznacza to, że nawet w przypadku kradzieży lub zgubienia laptopa, osoba niepowołana nie jest w stanie odczytać zawartości dysku ani obejść ekranu blokady. Fizyczne zabezpieczenie kluczy w module TPM sprawia, że próba przełożenia dysku do innego komputera kończy się niepowodzeniem, pozostawiając dane trwale zaszyfrowanymi.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Komputery All-in-One serii Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 pozytywnie przechodząc rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z zaktualizowanym standardem militarnym MIL-STD-810H potwierdziły swoją niezawodność i znakomite wykonanie. Przejście na wersję „H” oznacza podniesienie poprzeczki – procedury badawcze są teraz bardziej rygorystyczne, a metody testowe zostały zaprojektowane tak, aby jeszcze wierniej symulować skrajne wyzwania, z jakimi sprzęt może się mierzyć w rzeczywistym środowisku pracy.

Inżynierowie poddają urządzenia testom obejmującym m.in. odporność na gwałtowne zmiany ciśnienia na dużych wysokościach, ekstremalne temperatury (od arktycznego mrozu po pustynny żar), a także długotrwałą ekspozycję na pył, piasek i dużą wilgotność. Dodatkowo, testy wibracji i wstrząsów mechanicznych gwarantują, że urządzenie przetrwa nie tylko trudną podróż, ale i przypadkowe upadki czy uderzenia. Posiadanie certyfikatu MIL-STD-810H to dla użytkownika ostateczny dowód na to, że wybiera sprzęt o bezkompromisowej jakości, zaprojektowany do niezawodnej pracy przez lata.

Wi-Fi 6E

Wi-Fi 6E Standard Wi-Fi 6E stanowi przełomowe rozszerzenie dotychczasowej technologii Wi-Fi 6, a jego najważniejszą innowacją jest otwarcie zupełnie nowego pasma częstotliwości 6 GHz. Podczas gdy starsze generacje musiały dzielić zatłoczone kanały w pasmach 2,4 GHz oraz 5 GHz, nowszy standard zyskuje dostęp do szerokiego, niemal pustego pasma, które eliminuje problem wzajemnego zakłócania się sygnałów przez urządzenia sąsiadów.

Dzięki wykorzystaniu pasma 6 GHz użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych, bardzo szerokich kanałów o częstotliwości 160 MHz, co jest kluczowe dla bezproblemowego przesyłania ogromnych ilości danych. Ta dodatkowa przestrzeń sprawia, że Wi-Fi 6E oferuje znacznie niższe opóźnienia oraz wyższą stabilność połączenia, co docenią przede wszystkim entuzjaści rzeczywistości rozszerzonej, wirtualnej oraz profesjonalni gracze.

Warto jednak pamiętać, że sygnał o wyższej częstotliwości ma nieco mniejszy zasięg i trudniej przenika przez grube ściany, dlatego optymalne wykorzystanie tego standardu wymaga przebywania w stosunkowo bliskiej odległości od routera. Aby w pełni cieszyć się tymi benefitami, niezbędne jest posiadanie zarówno routera wspierającego Wi-Fi 6E, jak i kompatybilnych urządzeń końcowych, takich jak nowoczesne smartfony czy laptopy wyposażone w odpowiednie moduły sieciowe.

Standard Wi-Fi 6E to obecnie najszybsza i najbardziej stabilna droga do bezprzewodowego internetu, która skutecznie przygotowuje nasze domowe sieci na wymagania technologii przyszłości. Jeśli planujesz modernizację swojej sieci, mogę sprawdzić dla Ciebie, jakie konkretne modele kart sieciowych lub routerów będą najlepiej współpracować z Twoim obecnym sprzętem.

Gwarancja On-Site (w tym 1 rok Premier Support)

Gwarancja Ten wariant gwarancji łączy w sobie standardową obsługę naprawczą u klienta (On-Site) z elitarnym pakietem wsparcia Premier Support przez pierwszy rok użytkowania. Przez pierwsze 12 miesięcy zyskujesz priorytetowy dostęp do zaawansowanych inżynierów technicznych dedykowaną linią telefoniczną, a także szybsze ścieżki eskalacji problemów.

Po upływie pierwszego roku ochrona kontynuowana jest w standardzie On-Site, zapewniającym naprawy w siedzibie klienta. To doskonały wybór na start, zapewniający „parasol ochronny” podczas wdrażania i konfiguracji nowego sprzętu w infrastrukturze firmy, kiedy wsparcie eksperckie jest najbardziej potrzebne.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Zainstalowany na urządzeniu serii Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 system Windows 11 Pro to centrum dowodzenia dla współczesnego profesjonalisty. Wykorzystując dużą przestrzeń roboczą ekranu, funkcja Snap Layouts pozwala na inteligentne rozmieszczenie wielu okien aplikacji obok siebie, co drastycznie zwiększa wydajność podczas analizy danych.

System został zoptymalizowany pod kątem pracy hybrydowej – płynnie zarządza połączeniami z zewnętrznymi monitorami i stacjami dokującymi, zapamiętując układ okien po ponownym podłączeniu. Dzięki wsparciu dla Azure Active Directory oraz Microsoft Endpoint Manager, działy IT mogą zdalnie konfigurować laptopa i zarządzać aktualizacjami bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. To rozwiązanie, które pozwala pracownikowi być produktywnym w biurze, w domu i w podróży.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Komputery All-in-One serii Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 zostały wyposażone w jeden z najbardziej uniwersalnych portów jakim jest Thunderbolt 4. Port ten używa popularnego gniazda USB-C, a potrafi przesyłać dane z prędkością do 40Gbps, przesyłać dźwięk i obraz w wysokiej rozdzielczości dzięki standardowi DisplayPort oraz ładować z dużą mocą dzięki standardowi Power Delivery. Thunderbolt 4 może posłużyć również do podłączenia stacji dokującej, dzięki której jednym przewodem laptop będzie ładowany i będzie mógł korzystać z dodatkowych monitorów, myszy, klawiatury czy innych peryferiów i akcesoriów.

Matryca IPS

Matryca IPS Komputer All-in-One All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 6 13AQ000JPB otrzymał matrycę IPS, która nie tylko zapewnia szerokie kąty widzenia, ale także daje dobre odwzorowanie kolorów i wysoki kontrast. Dzięki użyciu matrycy IPS praca z tekstem będzie wysoce komfortowa, znaki będą czytelne i ostre. Wyświetlacz docenią także twórcy za równomierność podświetlenia i bardzo dobre odwzorowanie barw. Technologia IPS w urządzeniach przenośnych także sprawia, że zużycie energii przez ekran jest mniejsze, a co za tym idzie mogą one pracować dłużej na baterii.

Matryce IPS doskonale sprawdzą się zarówno w codziennej pracy biurowej jaki przy bardziej wymagających projektach graficznych czy wideo.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit 13AQ000JPB wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

: 13AQ000JPB
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
AiO
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkCentre M90a Pro Gen 6
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 1 rok Premier Support)
Typ obudowy
All-in-One
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 265
Częstotliwość: 5,3 GHz
Cache: 30 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1851
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Tak
Liczba rdzeni procesora
20
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel Q870
PassMark procesora
49695
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
1 x 32 GB
SODIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe 4.0
Opal2
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
2560x1440 (QHD)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
27" QHD (2560x1440) IPS Anti-glare 400nits,
120Hz
99% sRGB
hardware low blue light
flicker free
eyesafe
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce RTX 4050
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 6 GB GDDR6
PassMark karty dedykowanej
14332
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x Thunderbolt 4
1 x USB-C 3.2 Gen 2
3 x USB-A 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 1.4 combo
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x Gniazdo zasilania
Złącza, gniazda rozszerzeń
4x M.2 (1x na WLAN, 3x na dysk SSD / discrete NPU)
Czytnik kart 3-in-1
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.3
vPro
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC233NL-VB2-CG
2 mikrofony
Głośniki 5W x 2
Kamera internetowa 5.0MP + IR Hybrid with Human Presence Detection
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 z certyfikatem TCG, FIPS 140-2 certified
Kensington Security Slot, 3 x 7 mm
Smart Human Presence Detection (Camera with Radar Sensor)
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 230W 92%
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 613 mm
Głębokość: 388 mm
Wysokość: 550 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H (niskie ciśnienie - wysokość, wysoka temperatura, niska temperatura, gwałtowna zmiana temperatury, wilgotność, zapiaszczenie i zapylenie, wibracje, wstrząsy, Fungus, Solar Radiation, Contamination by Fluids, Salt Fog)
Anti-dust
ErP Lot 3
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
W zestawie
Mysz Wireless EOS Mouse, black
Klawiatura EOS Wireless Keyboard, Black, English (EU)
Waga
12,31 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
494806
EAN13
0199271006597
MPN
13AQ000JPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.