Komputer All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT6VO3OPB - zdjęcie poglądowe 5

Komputer All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT6VO3OPB

Lenovo
13AT6VO3OPB
562915
0198158380973
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 13AT000RPB
  • Procesor Intel Core Ultra 5 235 vPro
  • Ekran 23,8" 1920x1080 (Full HD) IPS dotykowy
  • Pamięć RAM 64 GB
  • Dysk SSD 512 GB (NVMe)
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • System Windows 11 Pro
  • Gwarancja 3 lata On-Site (w tym 1 rok Premier Support) na urządzenie / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Hurry! only 10 szt. w magazynie.
13 547,68 zł
11 014,38 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
294.00 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Najważniejsze cechy komputera AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT6VO3OPB

Komputer All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT6VO3OPB - Core Ultra 5 235 vPro/23,8" FHD IPS MT/RAM 64GB/512GB/Czarny/WiFi/DVD/Win 11 ProKomputer Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT6VO3OPB należy do serii niezawodnych komputerów AiO do pracy ThinkCentre M90a Gen 6 firmy Lenovo. 23,8-calowy ekran dotykowy komputera wyświetla obraz w rozdzielczości maksymalnej 1920x1080 (Full HD). Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia świetny obraz. Za przetwarzanie danych odpowiada 14-rdzeniowy układ CPU Core Ultra 5 235 z rodziny Intel Core Ultra 5. Wielkość pamięci cache układu wynosi 24 MB. Częstotliwość taktowania układu CPU to 5 GHz. Układ uzyskał wynik 40004 punktów w aplikacji PassMark. W modelu zainstalowano zintegrowaną kartę graficzną Intel Graphics - karta uzyskała wynik 5491 punktów w aplikacji PassMark. Model 13AT6VO3OPB wyposażono w pamięć RAM o pojemności 64 GB. Producent zastosował pamięć typu DDR5. Model obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci RAM. W modelu zainstalowano dysk SSD (NVMe, PCIe 4.0, Opal2) o pojemności 512 GB. Uzupełnieniem pamięci masowej jest też napęd optyczny DVD-RW. Komputer ma preinstalowany system Windows 11 Pro.

Urządzenie jest zgodne z certyfikatami Anti-dust, MIL-STD-810H (niskie ciśnienie - wysokość, wysoka temperatura, niska temperatura, gwałtowna zmiana temperatury, wilgotność, zapiaszczenie i zapylenie, wibracje, wstrząsy, Fungus, Solar Radiation, Contamination by Fluids, Salt Fog) oraz Energy Star. Komputer ThinkCentre M90a Gen 6 13AT6VO3OPB oferuje następujące porty: jeden port RJ-45, jeden port słuchawkowe, jeden port zasilania, jeden port DisplayPort 1.4, jeden port USB-C 3.2 Gen 2, jeden port Thunderbolt 4, trzy porty USB-A 3.2 Gen 2, jeden port HDMI 1.4 combo oraz dwa porty USB-A 3.2 Gen 1. Komputer oferuje gniazda rozszerzeń i złącza: 4x M.2 (1x na WLAN, 3x na dysk SSD / discrete NPU) oraz czytnik kart 3-in-1.

Produkt jest dostępny w obudowie koloru czarnego. Komputer ThinkCentre M90a Gen 6 13AT6VO3OPB waży nieco ponad 8 kilogramów.

Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 5 235

Procesor Intel Core Ultra 5 235 Intel Core Ultra 5 235 to nowoczesny procesor stacjonarny, który zadebiutował na rynku w styczniu 2025 roku. Jako istotna część linii produktowej Ultra 5, jednostka ta korzysta z innowacyjnej architektury Arrow Lake i jest przeznaczona do montażu w nowoczesnej podstawce Socket 1851. Procesor został wyposażony w czternaście wydajnych rdzeni oraz 24 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu, co zapewnia wyjątkową płynność pracy nawet przy bardzo wymagających zadaniach systemowych. Jego domyślne taktowanie bazowe wynosi 3,4 GHz, jednak w razie potrzeby system potrafi automatycznie zwiększyć tę wartość aż do 5 GHz, precyzyjnie dopasowując moc obliczeniową do aktualnego obciążenia roboczego.

Układ ten jest wytwarzany w przełomowym procesie technologicznym 3 nm, a jego struktura wewnętrzna składa się z zawrotnej liczby 17 800 milionów tranzystorów. Co interesujące, fizyczna produkcja matryc krzemowych dla tego konkretnego modelu nie odbywa się w zakładach Intela, lecz została powierzona zewnętrznej, wyspecjalizowanej fabryce należącej do firmy TSMC. Należy jednak pamiętać, że Intel Core Ultra 5 235 posiada zablokowany mnożnik, co w naturalny sposób ogranicza pole manewru entuzjastom planującym ekstremalne podkręcanie parametrów pracy. Przy współczynniku TDP ustalonym na poziomie 65 W, procesor charakteryzuje się typowym dla dzisiejszych komputerów osobistych poborem mocy, oferując przy tym doskonały balans między wydajnością a generowanym ciepłem.

Pod kątem obsługi pamięci operacyjnej jednostka ta wspiera najnowszy standard DDR5 w architekturze dwukanałowej, oferując oficjalne wsparcie dla modułów o prędkości do 6400 MT/s. Użytkownicy posiadający odpowiednie podzespoły mogą jednak pokusić się o przekroczenie tej bariery poprzez podkręcanie pamięci, co pozwala na wyciśnięcie dodatkowych pokładów mocy z całego zestawu. Do błyskawicznej wymiany danych z kartami graficznymi oraz nowoczesnymi nośnikami danych służy magistrala PCI-Express Gen 5, natomiast za generowanie obrazu odpowiada zintegrowany układ graficzny Arc Xe-LPG wyposażony w 24 jednostki wykonawcze.

Procesor oferuje także zaawansowaną wirtualizację sprzętową oraz pełne wsparcie dla technologii IOMMU, co przekłada się na wysoką wydajność maszyn wirtualnych i bezpośredni dostęp systemów gości do fizycznych zasobów sprzętowych.

Wszelkie aplikacje korzystające z instrukcji Advanced Vector Extensions mogą bez przeszkód działać na tym procesorze, co znacząco przyspiesza realizację skomplikowanych obliczeń inżynieryjnych czy naukowych. Oprócz podstawowego zestawu AVX, Intel zaimplementował tutaj również nowszy standard AVX2, choć warto odnotować, że jednostka ta nie obsługuje najbardziej rozbudowanych instrukcji AVX-512.

TPM

TPM Komputery All-in-One serii Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Matryca IPS

Matryca IPS Komputer AiO All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT6VO3OPB otrzymał matrycę In-Plane Switching, czyli w skrócie IPS. Technologia ta wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań przede wszystkim zaawansowaną konstrukcją, w której cząsteczki ciekłego kryształu są ułożone równolegle do powierzchni ekranu i obracają się w tej samej płaszczyźnie pod wpływem pola elektrycznego. Takie rozwiązanie niemal całkowicie eliminuje problem zmiany odcieni czy jasności obrazu podczas patrzenia na monitor z boku, co jest kluczowe w pracy zespołowej lub przy korzystaniu z dużych wyświetlaczy.

Wysoka precyzja w reprodukcji kolorów oraz obsługa szerokich palet barw, takich jak sRGB czy DCI-P3, sprawiają, że panele te są niezastąpione w profesjonalnej obróbce wizualnej, gdzie liczy się każdy detal i zgodność z rzeczywistością. Choć matryce te mogą cechować się nieco niższą głębią czerni w porównaniu do paneli VA, to ich stabilność obrazu oraz dynamiczny rozwój technologii "Fast IPS" pozwoliły na osiągnięcie bardzo wysokich częstotliwości odświeżania. Dzięki temu współczesne ekrany tego typu są obecnie najczęściej rekomendowanym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i wymagających graczy ceniących estetykę wizualną.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H W świecie nowoczesnego biznesu awaria sprzętu to nie tylko koszt serwisu, ale przede wszystkim ryzyko przestoju i utraty danych. Dlatego komputery AiO serii Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 przechodzą rygorystyczną ścieżkę certyfikacji według normy MIL-STD-810H. Ten zaktualizowany standard wojskowy kładzie jeszcze większy nacisk na trwałość konstrukcji w obliczu codziennych zagrożeń.

Proces certyfikacji obejmuje szereg zaawansowanych prób, takich jak testy odporności na korozję (mgła solna), promieniowanie słoneczne, a nawet wpływ grzybów i pleśni, co jest kluczowe dla osób pracujących w zmiennych warunkach klimatycznych. Solidne zawiasy, wzmocniona obudowa i precyzyjnie chronione podzespoły wewnętrzne sprawiają, że urządzenia te są niemal niezniszczalne w standardowym użytkowaniu biurowym. Wybierając serię Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 z certyfikatem MIL-STD-810H, inwestujesz w narzędzie pracy, które nie zawiedzie w kluczowym momencie, bez względu na to, czy pracujesz w biurze, na hali produkcyjnej, czy w terenie.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Komputery All-in-One serii Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 idąc za nowoczesnymi standardami łączności otrzymały szybkie i wszechstronne gniazdo Thunderbolt 4. Choć wizualnie port ten wykorzystuje powszechnie znane USB-C, jego możliwości znacznie wykraczają poza standardowe rozwiązania. Dzięki niesamowitej przepustowości wynoszącej 40 Gbps, Thunderbolt 4 pozwala na błyskawiczny transfer ogromnych plików, co jest kluczowe dla profesjonalistów pracujących z wideo czy grafiką.

Co więcej, port ten jest w pełni kompatybilny ze standardem DisplayPort, co umożliwia przesyłanie obrazu do dwóch monitorów 4K lub jednego 8K przy zachowaniu najwyższej płynności. Dzięki wsparciu dla Power Delivery, to samo gniazdo służy do szybkiego ładowania laptopa z dużą mocą, eliminując potrzebę posiadania dedykowanego zasilacza o specyficznej wtyczce. To technologia „wszystko w jednym”, która redefiniuje pojęcie mobilnego biura.

Gwarancja On-Site (w tym 1 rok Premier Support)

Gwarancja Ten wariant gwarancji łączy w sobie standardową obsługę naprawczą u klienta (On-Site) z elitarnym pakietem wsparcia Premier Support przez pierwszy rok użytkowania. Przez pierwsze 12 miesięcy zyskujesz priorytetowy dostęp do zaawansowanych inżynierów technicznych dedykowaną linią telefoniczną, a także szybsze ścieżki eskalacji problemów.

Po upływie pierwszego roku ochrona kontynuowana jest w standardzie On-Site, zapewniającym naprawy w siedzibie klienta. To doskonały wybór na start, zapewniający „parasol ochronny” podczas wdrażania i konfiguracji nowego sprzętu w infrastrukturze firmy, kiedy wsparcie eksperckie jest najbardziej potrzebne.

Intel vPro

Intel vPro Komputer All-in-One All-in-One Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT6VO3OPB wspiera technologię Intel vPro, która stanowi zintegrowaną platformę sprzętową zaprojektowaną z myślą o potrzebach nowoczesnego biznesu. Łączy w sobie wysoką wydajność, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz rozbudowane możliwości zdalnego zarządzania. Fundamentem tego rozwiązania jest ścisła integracja procesorów Intel Core z dedykowanymi chipsetami i kartami sieciowymi, co pozwala na stworzenie stabilnego i przewidywalnego środowiska informatycznego w dużych organizacjach.

Jednym z najważniejszych elementów platformy jest technologia Intel Active Management Technology, która umożliwia działom IT uzyskanie dostępu do komputera nawet w sytuacji, gdy system operacyjny uległ awarii lub urządzenie jest wyłączone. Dzięki takiemu rozwiązaniu administratorzy mogą zdalnie naprawiać błędy, aktualizować oprogramowanie układowe czy przeprowadzać inwentaryzację sprzętu bez konieczności fizycznej obecności przy danym stanowisku pracy.

Kwestie bezpieczeństwa są realizowane poprzez rozwiązanie Intel Hardware Shield, które oferuje ochronę wykraczającą poza możliwości tradycyjnego oprogramowania antywirusowego. System ten monitoruje integralność procesów na poziomie sprzętowym, chroniąc BIOS przed atakami oraz izolując krytyczne dane w bezpiecznych kontenerach, co znacząco minimalizuje ryzyko infekcji złośliwym oprogramowaniem typu ransomware.

Ważnym aspektem Intel vPro jest również program Intel Stable IT Platform, który gwarantuje przedsiębiorstwom niezmienność kluczowych komponentów sprzętowych i sterowników przez co najmniej piętnaście miesięcy od premiery produktu. Taka stabilność pozwala na uniknięcie problemów z kompatybilnością podczas wdrażania nowych obrazów systemu i ułatwia zarządzanie cyklem życia floty komputerowej w firmie. Całość technologii została zoptymalizowana pod kątem współpracy z nowoczesnymi systemami operacyjnymi, oferując płynne przejście między różnymi trybami pracy przy zachowaniu maksymalnej energooszczędności i responsywności sprzętu.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. komputery AiO serii Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Wi-Fi 6E

Wi-Fi 6E Standard Wi-Fi 6E stanowi przełomowe rozszerzenie dotychczasowej technologii Wi-Fi 6, a jego najważniejszą innowacją jest otwarcie zupełnie nowego pasma częstotliwości 6 GHz. Podczas gdy starsze generacje musiały dzielić zatłoczone kanały w pasmach 2,4 GHz oraz 5 GHz, nowszy standard zyskuje dostęp do szerokiego, niemal pustego pasma, które eliminuje problem wzajemnego zakłócania się sygnałów przez urządzenia sąsiadów.

Dzięki wykorzystaniu pasma 6 GHz użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych, bardzo szerokich kanałów o częstotliwości 160 MHz, co jest kluczowe dla bezproblemowego przesyłania ogromnych ilości danych. Ta dodatkowa przestrzeń sprawia, że Wi-Fi 6E oferuje znacznie niższe opóźnienia oraz wyższą stabilność połączenia, co docenią przede wszystkim entuzjaści rzeczywistości rozszerzonej, wirtualnej oraz profesjonalni gracze.

Warto jednak pamiętać, że sygnał o wyższej częstotliwości ma nieco mniejszy zasięg i trudniej przenika przez grube ściany, dlatego optymalne wykorzystanie tego standardu wymaga przebywania w stosunkowo bliskiej odległości od routera. Aby w pełni cieszyć się tymi benefitami, niezbędne jest posiadanie zarówno routera wspierającego Wi-Fi 6E, jak i kompatybilnych urządzeń końcowych, takich jak nowoczesne smartfony czy laptopy wyposażone w odpowiednie moduły sieciowe.

Standard Wi-Fi 6E to obecnie najszybsza i najbardziej stabilna droga do bezprzewodowego internetu, która skutecznie przygotowuje nasze domowe sieci na wymagania technologii przyszłości. Jeśli planujesz modernizację swojej sieci, mogę sprawdzić dla Ciebie, jakie konkretne modele kart sieciowych lub routerów będą najlepiej współpracować z Twoim obecnym sprzętem.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Zainstalowany na urządzeniu serii Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 system Windows 11 Pro to centrum dowodzenia dla współczesnego profesjonalisty. Wykorzystując dużą przestrzeń roboczą ekranu, funkcja Snap Layouts pozwala na inteligentne rozmieszczenie wielu okien aplikacji obok siebie, co drastycznie zwiększa wydajność podczas analizy danych.

System został zoptymalizowany pod kątem pracy hybrydowej – płynnie zarządza połączeniami z zewnętrznymi monitorami i stacjami dokującymi, zapamiętując układ okien po ponownym podłączeniu. Dzięki wsparciu dla Azure Active Directory oraz Microsoft Endpoint Manager, działy IT mogą zdalnie konfigurować laptopa i zarządzać aktualizacjami bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. To rozwiązanie, które pozwala pracownikowi być produktywnym w biurze, w domu i w podróży.

: 13AT6VO3OPB
Hurry! only 10 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
AiO
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkCentre M90a Gen 6
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 1 rok Premier Support)
Typ obudowy
All-in-One
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 5
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 5 235
Częstotliwość: 5 GHz
Cache: 24 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1851
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Tak
Liczba rdzeni procesora
14
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel Q870
PassMark procesora
40004
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
SODIMM
DDR5
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe 4.0
Opal2
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
DVD-RW
Ekran
Przekątna ekranu
23,8"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
250 cd/m²
Ekran dotykowy
Tak
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits,
120Hz
99% sRGB
hardware low blue light
flicker free
eyesafe
touch
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x Thunderbolt 4
1 x USB-C 3.2 Gen 2
3 x USB-A 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 1.4 combo
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x Gniazdo zasilania
Złącza, gniazda rozszerzeń
4x M.2 (1x na WLAN, 3x na dysk SSD / discrete NPU)
Czytnik kart 3-in-1
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.3
vPro
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC233NL-VB2-CG
2 mikrofony
Głośniki 3W x 2
Kamera internetowa 5.0MP + IR Hybrid
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 z certyfikatem TCG, FIPS 140-2 certified
Kensington Security Slot, 3 x 7 mm
Zabezpieczenie kamery internetowej ThinkShutter (camera models)
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 180W
Sprawność 90%
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 540 mm
Głębokość: 333 mm
Wysokość: 543 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H (niskie ciśnienie - wysokość, wysoka temperatura, niska temperatura, gwałtowna zmiana temperatury, wilgotność, zapiaszczenie i zapylenie, wibracje, wstrząsy, Fungus, Solar Radiation, Contamination by Fluids, Salt Fog)
Anti-dust
Energy Star
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
W zestawie
Mysz USB Calliope Mouse
Klawiatura USB Traditional Keyboard, Black, English (EU)
Waga
8,04 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
79734
EAN13
0198158380973
MPN
13AT000RPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.