Komputer All-in-One HP ProStudio 4 AiO G1i 23.8 BY7D3TET

HP
BY7D3TET
528393
0199485602639
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: BY7D3ET

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Konfigurator

Gwarancja

Hurry! only 39 szt. w magazynie.
6 360,46 zł
5 171,11 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
141.21 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis komputera All-in-One HP ProStudio 4 AiO G1i 23.8 BY7D3TET

Zdjęcie komputera HP ProStudio 4 AiO G1i 23.8 BY7D3TETKomputer HP ProStudio 4 AiO G1i 23.8 BY7D3TET należy do cenionej serii 23,8-calowych komputerów biurowych typu All-in-One HP ProStudio 4 AiO G1i 23.8. W komputerze zainstalowano 16 GB pamięci operacyjnej. Model BY7D3TET obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci operacyjnej. W komputerze zainstalowano pamięć typu DDR5 z taktowaniem na poziomie 5600 MHz. Najważniejszym elementem modelu BY7D3TET jest 10-rdzeniowa jednostka centralna Core Ultra 5 225 z rodziny Intel Core Ultra 5. Pamięć podręczna układu ma pojemność 20 MB. Wynik procesora w aplikacji PassMark to 30296 punktów. Zegar procesora jest taktowany z częstotliwością 4,9 GHz. Komputer wyposażono w zintegrowany układ graficzny Intel Graphics - układ uzyskał wynik 5491 punktów w aplikacji PassMark. Obraz jest wyświetlany na 23,8-calowym ekranie komputera w rozdzielczości natywnej 1920x1080 punktów (Full HD). Ważnym parametrem komputera jest jasność matrycy wynosząca 250 cd/m². Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia świetny obraz. Do przechowywania danych służy wydajny dysku SSD (M.2 NVMe PCie 4.0, jednostronne, 2280, 1 TB) o pojemności 1 TB. Komputer HP ProStudio 4 AiO G1i 23.8 BY7D3TET nie zawiera napędu optycznego. Producent gwarantuje zgodność komputera z certyfikatami TCO Certified, EPEAT Climate+ oraz Energy Star. W komputerze zainstalowano moduły komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 5.3 i Wi-Fi. Komputer waży 6,3 kg. Produkt jest dostępny w obudowie w kolorze czarnym.

Komputer zawiera jeden port słuchawkowe, dwa porty USB-A 3.2 Gen 1, jeden port HDMI 2.1 (Out), jeden port RJ-45, jeden port USB-A 3.2 Gen 2, jeden port HDMI 1.4 (In), dwa porty USB-C 3.2 Gen 2 oraz jeden port Flex Port. Komputer działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 11 Pro.

Producent modelu BY7D3TET udziela na ten produkt trzyletniej gwarancji typu On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 5 225

Procesor Intel Core Ultra 5 225 Wprowadzony na rynek w styczniu 2025 roku procesor Intel Core Ultra 5 225 stanowi nowoczesny fundament dla komputerów stacjonarnych. Jednostka ta należy do innowacyjnej linii Ultra 5 i bazuje na architekturze Arrow Lake, która wymaga zastosowania nowej podstawki Socket 1851. Układ oferuje użytkownikom dziesięć wydajnych rdzeni oraz 20 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu, co przekłada się na wysoką responsywność systemu. Standardowe taktowanie tego modelu wynosi 3,3 GHz, jednak inteligentne mechanizmy sterujące potrafią podnieść tę wartość aż do 4,9 GHz w momentach najwyższego zapotrzebowania na moc obliczeniową.

Technologicznie model ten wyróżnia się faktem, że Intel zdecydował się na wykorzystanie procesu produkcyjnego 3 nm, a krzemowa matryca zawierająca 17 800 milionów tranzystorów jest wytwarzana w zewnętrznych zakładach TSMC. Procesor charakteryzuje się współczynnikiem TDP na poziomie 65 W, co sprawia, że jego zapotrzebowanie na energię mieści się w granicach typowych dla współczesnych, zrównoważonych zestawów PC. Ze względu na zablokowany mnożnik, możliwości entuzjastów w zakresie tradycyjnego podkręcania częstotliwości są w tym przypadku ograniczone, co jest typowe dla standardowych wersji z tej serii.

W obszarze obsługi pamięci operacyjnej Intel Core Ultra 5 225 stawia wyłącznie na standard DDR5 z dwukanałowym interfejsem, oferując oficjalne wsparcie dla prędkości 6400 MT/s, choć przy użyciu odpowiednich komponentów możliwe jest osiągnięcie jeszcze wyższych wartości. Do komunikacji z najszybszymi kartami graficznymi i pamięciami masowymi procesor wykorzystuje nowoczesną magistralę PCI-Express piątej generacji. W strukturę układu wbudowano również grafikę Intel Graphics z 16 jednostkami wykonawczymi, co pozwala na sprawną obsługę multimediów bez konieczności posiadania zewnętrznej karty graficznej.

Jednostka zapewnia zaawansowane funkcje wirtualizacji sprzętowej oraz wsparcie dla IOMMU, dzięki czemu systemy gościnne mogą bezpośrednio korzystać z zasobów sprzętowych hosta, co drastycznie podnosi wydajność pracy na maszynach wirtualnych. Procesor wspiera instrukcje AVX oraz AVX2, co znacząco przyspiesza działanie aplikacji inżynieryjnych i obliczeniowych, choć producent nie zdecydował się na implementację standardu AVX-512. Całość konstrukcji reprezentuje nowe podejście Intela do efektywności i wydajności, łącząc zaawansowaną litografię z nowoczesnymi standardami łączności.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Gwarancja On-Site to wygoda i oszczędność czasu, przenosząca serwis bezpośrednio do Twojego biura lub domu. Jeśli zdalna diagnoza problemu nie przyniesie rezultatu, producent wysyła wykwalifikowanego technika pod wskazany przez Ciebie adres w celu naprawy urządzenia na miejscu.

Nie musisz martwić się pakowaniem sprzętu, zabezpieczaniem go do wysyłki ani długim oczekiwaniem na zwrot z serwisu centralnego. Większość napraw realizowana jest na Twoich oczach, co daje Ci pełną kontrolę nad procesem i bezpieczeństwem danych znajdujących się na dysku.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Wi-Fi 6E

Wi-Fi 6E Standard Wi-Fi 6E stanowi przełomowe rozszerzenie dotychczasowej technologii Wi-Fi 6, a jego najważniejszą innowacją jest otwarcie zupełnie nowego pasma częstotliwości 6 GHz. Podczas gdy starsze generacje musiały dzielić zatłoczone kanały w pasmach 2,4 GHz oraz 5 GHz, nowszy standard zyskuje dostęp do szerokiego, niemal pustego pasma, które eliminuje problem wzajemnego zakłócania się sygnałów przez urządzenia sąsiadów.

Dzięki wykorzystaniu pasma 6 GHz użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych, bardzo szerokich kanałów o częstotliwości 160 MHz, co jest kluczowe dla bezproblemowego przesyłania ogromnych ilości danych. Ta dodatkowa przestrzeń sprawia, że Wi-Fi 6E oferuje znacznie niższe opóźnienia oraz wyższą stabilność połączenia, co docenią przede wszystkim entuzjaści rzeczywistości rozszerzonej, wirtualnej oraz profesjonalni gracze.

Warto jednak pamiętać, że sygnał o wyższej częstotliwości ma nieco mniejszy zasięg i trudniej przenika przez grube ściany, dlatego optymalne wykorzystanie tego standardu wymaga przebywania w stosunkowo bliskiej odległości od routera. Aby w pełni cieszyć się tymi benefitami, niezbędne jest posiadanie zarówno routera wspierającego Wi-Fi 6E, jak i kompatybilnych urządzeń końcowych, takich jak nowoczesne smartfony czy laptopy wyposażone w odpowiednie moduły sieciowe.

Standard Wi-Fi 6E to obecnie najszybsza i najbardziej stabilna droga do bezprzewodowego internetu, która skutecznie przygotowuje nasze domowe sieci na wymagania technologii przyszłości. Jeśli planujesz modernizację swojej sieci, mogę sprawdzić dla Ciebie, jakie konkretne modele kart sieciowych lub routerów będą najlepiej współpracować z Twoim obecnym sprzętem.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. komputery AiO serii HP ProStudio 4 AiO G1i 23.8 otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Matryca IPS

Matryca IPS Komputer AiO All-in-One HP ProStudio 4 AiO G1i 23.8 BY7D3TET otrzymał matrycę In-Plane Switching, czyli w skrócie IPS. Technologia ta wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań przede wszystkim zaawansowaną konstrukcją, w której cząsteczki ciekłego kryształu są ułożone równolegle do powierzchni ekranu i obracają się w tej samej płaszczyźnie pod wpływem pola elektrycznego. Takie rozwiązanie niemal całkowicie eliminuje problem zmiany odcieni czy jasności obrazu podczas patrzenia na monitor z boku, co jest kluczowe w pracy zespołowej lub przy korzystaniu z dużych wyświetlaczy.

Wysoka precyzja w reprodukcji kolorów oraz obsługa szerokich palet barw, takich jak sRGB czy DCI-P3, sprawiają, że panele te są niezastąpione w profesjonalnej obróbce wizualnej, gdzie liczy się każdy detal i zgodność z rzeczywistością. Choć matryce te mogą cechować się nieco niższą głębią czerni w porównaniu do paneli VA, to ich stabilność obrazu oraz dynamiczny rozwój technologii "Fast IPS" pozwoliły na osiągnięcie bardzo wysokich częstotliwości odświeżania. Dzięki temu współczesne ekrany tego typu są obecnie najczęściej rekomendowanym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i wymagających graczy ceniących estetykę wizualną.

TPM

TPM Komputery All-in-One serii HP ProStudio 4 AiO G1i 23.8 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

: BY7D3TET
Hurry! only 39 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
AiO
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ProStudio 4 AiO G1i 23.8
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Typ obudowy
All-in-One
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 5
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 5 225
Częstotliwość: 4,9 GHz
Cache: 20 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1851
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
10
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
PassMark procesora
30296
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
SO-DIMM
DDR5
5600 MHz
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2280
1 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
23,8"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
250 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Typ podstawy
Adjustable Height
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x USB-C 3.2 Gen 2
1 x USB-A 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x Flex Port
1 x HDMI 2.1 (Out)
1 x HDMI 1.4 (In)
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Wi-Fi
Tak
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa 5MP + IR
Wbudowany 2 mikrofon
Bezpieczeństwo
Kensington Lock
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 280W
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 539 mm
Głębokość: 211 mm
Wysokość: 512 mm
Certyfikaty
Energy Star
EPEAT Climate+
TCO Certified
W zestawie
Klawiatura USB
Mysz USB
Waga
6,3 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
528393
EAN13
0199485602639
MPN
BY7D3ET
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.