Komputer All-in-One HP EliteStudio 8 AiO G1i 27 A55S7AQET

HP
A55S7AQET
528771
0199485601632
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: A55S7ET

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Konfigurator

Gwarancja

Hurry! only 19 szt. w magazynie.
10 717,95 zł
8 713,78 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
233.61 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Najważniejsze cechy komputera All-in-One HP EliteStudio 8 AiO G1i 27 A55S7AQET

Komputer All-in-One HP EliteStudio 8 AiO G1i 27 A55S7AQET - Core Ultra 7 265/27" QHD IPS/RAM 16GB/2TB/Srebrny/WiFi/Win 11 ProKomputer All-in-One HP EliteStudio 8 AiO G1i 27 A55S7AQET jest typowym przedstawicielem serii HP EliteStudio 8 AiO G1i 27. W komputerze producent zainstalował 16 GB pamięci operacyjnej (1 x 16 GB). W modelu zainstalowano pamięć typu DDR5 z taktowaniem na poziomie 5600 MHz. Komputer wyposażono w 20-rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 7 (Core Ultra 7 265). Procesor pracuje z częstotliwością 5,3 GHz. CPU osiągnął 49695 punktów w aplikacji PassMark. Pamięć cache ma pojemność 30 MB. W modelu zainstalowano zintegrowaną kartę graficzną Intel Graphics. Wynik zintegrowanego GPU w aplikacji PassMark to 5491 punktów.

27-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości QHD (2560x1440). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS zapewniającą doskonały obraz. Komputer oferuje dysk SSD o pojemności 2 TB. W modelu nie zainstalowano napędu optycznego. Komputer EliteStudio 8 AiO G1i 27 A55S7AQET działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 11 Pro.

Komputer waży nieco ponad 10 kg. Całość zamknięto w srebrnej obudowie.

Model A55S7AQET oferuje następujące porty: dwa gniazda USB-A 3.2 Gen 2, port słuchawkowe, port USB-C 3.2 Gen 2, port Thunderbolt 4 (Power Delivery 100W), port wejścia audio, dwa gniazda USB-A 3.2 Gen 1, port USB-C 3.2 Gen 2x2, port DisplayPort 2.1, port HDMI 2.1 oraz port RJ-45. Model zapewnia zgodność z certyfikatami Energy Star, TCO Certified oraz EPEAT Climate+. Wielu użytkowników zapewne doceni dostępność wbudowanej kamery internetowej. Model jest objęty 3-letnią gwarancją On-Site - gwarancja tego typu obejmuje naprawę modelu w siedzibie klienta. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 7 265

Procesor Intel Core Ultra 7 265 Intel Core Ultra 7 265 to zaawansowany procesor do komputerów stacjonarnych i stacji roboczych, który zadebiutował w styczniu 2025 roku, wprowadzając nową jakość do segmentu wydajnych jednostek konsumenckich i profesjonalnych. Jako kluczowy przedstawiciel linii Ultra 7, procesor ten bazuje na nowoczesnej architekturze Arrow Lake i wykorzystuje gniazdo Socket 1851, co stanowi wyraźny krok naprzód w ewolucji platform Intela. Jednostka ta oferuje imponującą konfigurację dwudziestu rdzeni fizycznych, a jej struktura krzemowa, składająca się z 17 800 milionów tranzystorów, została wytworzona w ultra-precyzyjnym procesie technologicznym 3 nm w zakładach TSMC.

Wysoka wydajność w codziennych i profesjonalnych zadaniach jest wspierana przez 30 MB pamięci podręcznej L3 oraz elastyczne zarządzanie taktowaniem, które przy bazowej wartości 2,4 GHz potrafi wzrosnąć w trybie boost do poziomu 5,3 GHz. Mimo tak dużej mocy obliczeniowej, procesor charakteryzuje się współczynnikiem TDP wynoszącym zaledwie 65 W, co plasuje go w grupie jednostek o typowym poborze energii dla nowoczesnych komputerów osobistych, pozwalając jednocześnie na zachowanie wysokiej kultury pracy układu chłodzenia. Należy zaznaczyć, że mnożnik w tym modelu pozostaje zablokowany, co ogranicza potencjał ekstremalnego podkręcania, lecz zapewnia wysoką stabilność wymaganą w stacjach roboczych.

Procesor został zaprojektowany z myślą o współpracy z najnowocześniejszymi standardami pamięci, oferując wsparcie wyłącznie dla modułów DDR5 w trybie dwukanałowym o oficjalnej szybkości do 6400 MT/s, choć zastosowanie odpowiednich podzespołów pozwala na osiągnięcie jeszcze wyższych parametrów. Komunikacja z pozostałymi elementami systemu odbywa się za pośrednictwem magistrali PCI-Express Gen 5, co gwarantuje błyskawiczną wymianę danych z najszybszymi dyskami SSD oraz nowoczesnymi kartami graficznymi. Jednostka integruje również układ graficzny Arc Xe-LPG z 32 jednostkami wykonawczymi, który zapewnia solidną bazę do zadań multimedialnych oraz podstawowej obróbki graficznej bez konieczności instalowania dedykowanego GPU.

Dla użytkowników profesjonalnych i administratorów systemów Intel Core Ultra 7 265 oferuje pełny zestaw funkcji wirtualizacji sprzętowej oraz wsparcie dla technologii IOMMU, dzięki czemu systemy gościnne mogą bezpośrednio korzystać z zasobów sprzętowych hosta, co drastycznie podnosi wydajność maszyn wirtualnych. Procesor w pełni wspiera instrukcje Advanced Vector Extensions w standardach AVX i AVX2, co znacząco przyspiesza operacje w oprogramowaniu do obliczeń naukowych, finansowych oraz zaawansowanej obróbki danych. Mimo braku wsparcia dla instrukcji AVX-512, architektura ta pozostaje jedną z najbardziej wszechstronnych propozycji na rynku, łącząc nowoczesną litografię z potężnym zapleczem technologicznym wspierającym najbardziej wymagające aplikacje.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii HP EliteStudio 8 AiO G1i 27 została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znany również pod technicznym oznaczeniem 802.11be, stanowi najnowszą rewolucję w łączności bezprzewodowej, która wprowadza termin Extremely High Throughput w celu opisania niespotykanej dotąd przepustowości. Ten standard buduje swoje fundamenty na rozwiązaniach znanych z Wi-Fi 6E, jednak drastycznie zwiększa szerokość kanału do 320 MHz, co pozwala na przesyłanie dwukrotnie większej ilości danych w tym samym czasie.

Najbardziej przełomową funkcją Wi-Fi 7 jest technologia Multi-Link Operation, która umożliwia urządzeniom jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych przez różne pasma i kanały. W starszych standardach sprzęt musiał wybierać między pasmami 2,4 GHz, 5 GHz lub 6 GHz, natomiast teraz może korzystać z nich wszystkich naraz, co radykalnie zmniejsza opóźnienia i niemal eliminuje ryzyko zerwania połączenia w gęstym środowisku sieciowym. Kolejnym kluczowym usprawnieniem jest wprowadzenie modulacji 4096-QAM, która upakowuje informacje o 20% gęściej niż w poprzedniej generacji, przekładając się na teoretyczną prędkość przesyłu przekraczającą 40 Gb/s.

Standard ten wprowadza również inteligentne rozwiązanie o nazwie Puncturing, które pozwala na efektywne wykorzystanie szerokich kanałów nawet w sytuacji, gdy ich część jest zakłócana przez inne systemy. Zamiast blokować cały kanał z powodu drobnych interferencji, Wi-Fi 7 po prostu wycina zakłócony fragment i przesyła dane pozostałą, czystą częścią pasma. Dzięki tym wszystkim innowacjom nowa generacja sieci bezprzewodowych staje się realną alternatywą dla kabli ethernetowych, oferując stabilność i wydajność niezbędną do strumieniowania wideo w jakości 8K oraz profesjonalnej pracy w chmurze bez żadnych przestojów.

Wi-Fi 7 to technologia przyszłości, która całkowicie zmienia zasady gry w domowej rozrywce i pracy zdalnej, choć wymaga zakupu zupełnie nowej klasy urządzeń. Mogę sprawdzić, czy na rynku są już dostępne smartfony lub laptopy, które pozwolą Ci wykorzystać ten standard w praktyce.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Gwarancja On-Site to wygoda i oszczędność czasu, przenosząca serwis bezpośrednio do Twojego biura lub domu. Jeśli zdalna diagnoza problemu nie przyniesie rezultatu, producent wysyła wykwalifikowanego technika pod wskazany przez Ciebie adres w celu naprawy urządzenia na miejscu.

Nie musisz martwić się pakowaniem sprzętu, zabezpieczaniem go do wysyłki ani długim oczekiwaniem na zwrot z serwisu centralnego. Większość napraw realizowana jest na Twoich oczach, co daje Ci pełną kontrolę nad procesem i bezpieczeństwem danych znajdujących się na dysku.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Komputery All-in-One serii HP EliteStudio 8 AiO G1i 27 wyposażone w port Thunderbolt 4 to prawdziwy przełom w organizacji stanowiska pracy. Kluczową korzyścią jest możliwość stworzenia profesjonalnego ekosystemu za pomocą stacji dokującej. Dzięki temu, po powrocie do biura lub domu, użytkownik podłącza do laptopa tylko jeden przewód.

Ten pojedynczy kabel pełni jednocześnie trzy funkcje: dostarcza energię do akumulatora, przesyła sygnał do zewnętrznych monitorów oraz łączy komputer ze wszystkimi peryferiami, takimi jak drukarki, systemy audio, myszy czy klawiatury. Takie rozwiązanie nie tylko estetycznie porządkuje biurko (ograniczając plątaninę kabli), ale przede wszystkim oszczędza czas i chroni gniazda laptopa przed nadmiernym zużyciem, zapewniając błyskawiczną gotowość do pracy stacjonarnej.

Matryca IPS

Matryca IPS Matryca IPS w serii HP EliteStudio 8 AiO G1i 27 to idealny kompromis między wysoką jakością obrazu a efektywnością energetyczną. Nowoczesne panele IPS stosowane w tych urządzeniach są optymalizowane pod kątem niskiego poboru prądu przy zachowaniu wysokiej jasności, co pozwala na komfortową pracę nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach czy na zewnątrz.

Dzięki stabilnej reprodukcji barw i wysokiemu współczynnikowi kontrastu, komputer All-in-One All-in-One HP EliteStudio 8 AiO G1i 27 A55S7AQET z ekranem IPS doskonale sprawdza się w dynamicznym trybie pracy. Niezależnie od tego, czy tworzysz skomplikowane projekty graficzne, czy analizujesz dane, możesz liczyć na wierne oddanie detali. Jest to technologia „wszystko w jednym”, która łączy trwałość, oszczędność baterii i profesjonalną jakość wyświetlania, co czyni ją standardem w najbardziej wymagających korporacjach na świecie.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Microsoft Windows 11 Pro to zaawansowany system operacyjny stworzony z myślą o użytkownikach biznesowych, profesjonalistach oraz wymagających entuzjastach technologii. Za modernistyczną, dopracowaną wizualnie powłoką kryje się rozbudowany zestaw narzędzi z zakresu bezpieczeństwa, wirtualizacji oraz zarządzania infrastrukturą IT, które zdecydowanie wyróżniają ten wariant na tle wersji Home.

W kwestii ergonomii i codzienne pracy system oferuje nowoczesny wygląd z wycentrowanym Paskiem Zadań oraz zaokrąglonymi rogami okien. Porządek w przestrzeni roboczej zapewniają mechanizmy Snap Layouts oraz Snap Groups, które pozwalają na błyskawiczne układanie aktywnych okien w przemyślane siatki. Całość uzupełnia płynna obsługa wielu pulpitów wirtualnych, co ułatwia przejrzyste oddzielenie zadań służbowych od prywatnych.

Kluczowym filarem wydania Pro pozostają zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz administracji sieciowej. System pozwala na natywne szyfrowanie całości dysków za pomocą mechanizmu BitLocker, co zabezpiecza poufne dane przed nieautoryzowanym odczytem w przypadku kradzieży urządzenia. Administratorzy IT otrzymują wsparcie dla dołączania komputera do domen lokalnych oraz chmurowej usługi Azure Active Directory, a także dostęp do Edytora lokalnych zasad grupy. Pozwala to na masowe i precyzyjne zarządzanie uprawnieniami oraz konfiguracją wielu maszyn w organizacji. W przeciwieństwie do tańszych wariantów, Windows 11 Pro może pełnić rolę hosta Pulpitu Zdalnego, co umożliwia pełne, bezpieczne sterowanie komputerem z dowolnego miejsca.

Z myślą o deweloperach i profesjonalistach wbudowano tu również technologie wirtualizacyjne. Hipernadzorca Hyper-V pozwala na tworzenie i uruchamianie niezależnych maszyn wirtualnych z innymi systemami operacyjnymi, z kolei funkcja Windows Sandbox tworzy tymczasowe, odizolowane środowisko do bezpiecznego testowania nieznanego oprogramowania bez ryzyka uszkodzenia głównej instalacji. Dopełnieniem całości jest rozszerzona obsługa podzespołów komputerowych, ponieważ wersja Pro potrafi zarejestrować i efektywnie wykorzystać nawet do 2 TB pamięci operacyjnej RAM oraz konfiguracje wieloprocesorowe z dwoma fizycznymi gniazdami CPU na płycie głównej.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

: A55S7AQET
Hurry! only 19 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
AiO
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
EliteStudio 8 AiO G1i 27
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Typ obudowy
All-in-One
Kolor obudowy
Srebrny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 265
Częstotliwość: 5,3 GHz
Cache: 30 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1851
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
20
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel Q870
PassMark procesora
49695
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
SO-DIMM
DDR5
5600 MHz
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
2560x1440 (QHD)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
350 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Typ podstawy
Adjustable Height
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x Thunderbolt 4 (Power Delivery 100W)
1 x USB-C 3.2 Gen 2x2
1 x USB-C 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 2
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x DisplayPort 2.1
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x Wejście audio
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Tak
Wi-Fi
Tak
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa 5MP + IR
Głośniki stereo
Wbudowany mikrofon
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Kensington Lock
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 280W
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 613 mm
Głębokość: 217 mm
Wysokość: 559 mm
Certyfikaty
Energy Star
EPEAT Climate+
TCO Certified
W zestawie
Klawiatura USB
Mysz USB
Waga
10,1 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
528771
EAN13
0199485601632
MPN
A55S7ET
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.