Close

Lenovo ThinkPad X13 - biznesowa trzynastka z procesorami Intel Core 10. generacji

Wysłany dnia: Apr 28, 2020 | Autor: ITnes.pl | Kategorie: Nowości w ofercie sklepu
Lenovo ThinkPad X13 - biznesowa trzynastka z procesorami Intel Core 10. generacji

Lenovo ThinkPad X13 - biznesowa trzynastka z procesorami Intel Core 10. generacji

Najnowsze laptopy Lenovo serii ThinkPad X — mające odzwierciedlić funkcje serii ThinkPad T w laptopach o mniejszych wymiarach — oferują użytkownikom wiele inteligentnych i autorskich innowacji. W modelach z serii ThinkPad X13ThinkPad X13 Yoga można skonfigurować z 500-nitowy matrycą FHD z filtrem PrivacyGuard oraz funkcją PrivacyAlert, które pomagają chronić bezpieczeństwo użytkownika przed spojrzeniami osób stojących za jego plecami. ThinkShield, obejmujące opcjonalny filtr PrivacyGuard ePrivacy i funkcję PrivacyAlert w modelach wyposażonych w kamerę na podczerwień. We wszystkich modelach dostępne są też osłona kamery internetowej ThinkShutter i czytnik linii papilarnych.

Tradycyjnie każdy ThinkPad musi przejść rygorystyczne testy Mil-Spec9 i spełnić kluczowe kryteria kontroli jakości. W ciągu ostatnich piętnastu lat jakość ThinkPadów wzrosła o 73% mimo zwiększającego się 4,5-krotnie co rok poziomu sprzedaży. Lenovo tradycyjnie wyróżnia się w tym obszarze dzięki wykonywaniu 22 procedur standardu Mil-Spec9 oraz wprowadza kolejne innowacje podnoszące jakość i niezawodność, takie jak stosowany już trzeci rok proces lutowania w niskiej temperaturze.

Modele z serii X13 Yoga oferują dodatkowo głośniki Dolby Audio i możliwość opcjonalnego zastosowania imponującego wyświetlacza UHD OLED z technologią Dolby Vision. ThinkPady X13 Yoga i X13 są dostarczane z procesorami Intel Core 10. generacji. Lenovo ThinkPad X13 jest także dostępny z procesorami mobilnymi AMD Ryzen™ PRO 4000.

ThinkPad X13 Yoga jest przedstawicielem nowej generacji także jeśli chodzi o nowe nazewnictwo naszej flagowej linii biznesowej. Pojawia się on w portfolio w miejsce modelu ThinkPad X390 Yoga.

Nowa ThinkPad „x-trzynastka” powinna zainteresować wszystkich, którzy szukają wydajnego, funkcjonalnego i kompaktowego laptopa do pracy. Oferują one:

  • rewelacyjny, opcjonalny wyświetlacz FHD o jasności 500 nitów dostępny z filtrem PrivacyGuard ePrivacy oraz funkcją PrivacyAlert,
  • wydajne procesory Intel Core vPro 10. generacji oraz AMD Ryzen PRO 4000 (w wybranych modelach ThinkPad X13),
  • konstrukcja, której wytrzymałość potwierdziły militarne testy MIL-SPEC (jak w całej linii ThinkPad oraz ThinkBook).

ThinkPad X13 jest przedstawicielem nowej generacji także jeśli chodzi o nowe nazewnictwo naszej flagowej linii biznesowej. Pojawia się on w portfolio w miejsce modelu ThinkPad X390.
Stałym elementem oferty ThinkPadów jest seria T - ciesząca się największym powodzeniem w historii marki Lenovo. Te 14 i 15-calowe modele są dostępne z systemem Windows 10 Pro i procesorami Intel Core vPro 10 generacji1, a w ThinkPadach T14s i T14 można też zastosować procesory mobilne AMD Ryzen™ PRO 4000. Najnowsze modele zawierają wszystkie innowacje, których można oczekiwać od wydajnego laptopa klasy premium. Tryb wstrzymania z zachowaniem łączności, wybudzanie głosem, głośniki Dolby Audio oraz jaśniejsze wyświetlacze z opcjonalną obsługą technologii Dolby Vision7 tworzą wyjątkowo komfortowe środowisko pracy. Dodatkowo, dzięki obsłudze nowoczesnej łączności WiFi 6 i (opcjonalnie) WWAN kat. użytkownik może zabrać to środowisko ze sobą, gdy wychodzi z biura.
Użytkownicy zainteresowani zaletami ThinkPadów, którzy chcą połączyć wydajność i opłacalność, powinni wziąć pod uwagę nowe ThinkPady serii L. Są one ogólnie smuklejsze i lżejsze oraz udostępniają funkcje niezbędne do wydajnej pracy. Technologie WiFi 6 i (opcjonalnie) WWAN kat. 9 zapewniają szybkość połączenia wymaganą do płynnej współpracy w chmurze. Dostępne w ThinkPadach L14ThinkPad L15 nowe klawisze funkcyjne zunifikowanej łączności umożliwiają łatwe dołączanie do spotkań i ich opuszczanie. Technologie Dolby Audio i jaśniejsze opcjonalne wyświetlacze dotykowe typu on-cell zapewniają wyższy stopień interaktywności, a użytkowników systemu Windows 10 Pro ucieszy wygoda, jaką zapewnia obsługa czytnika linii papilarnych w funkcji Windows Hello. ThinkPady L14 i L15 są dostępne z procesorami Intel Core vPro 10 generacji1 lub procesorami mobilnymi AMD Ryzen™ PRO 4000.
Sklep ITnes.pl | IT for BUSINESS jest autoryzowanym partnerem firmy Lenovo

ITnes.pl - GOLD Partner Lenovo

Close