Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Close

Monitor HP EliteDisplay E273d 5WN63AA to monitor i stacja dokująca w jednym

Wysłany dnia: Jun 8, 2020 | Autor: ITnes.pl | Kategorie: Aktualności
Monitor HP EliteDisplay E273d 5WN63AA to monitor i stacja dokująca w jednym

HP EliteDisplay E273d - monitor i stacja dokująca w jednym


Monitor HP EliteDisplay E273d dzięki bogatym portom tj. złącze Ethertowe (RJ-45), USB 3.0, HDMI, VGA i USB-CTM (z możliwością przesyłania obrazu i ładowania urządzeń do mocy 65W) – to urządzenie, które stanowi doskonale uzupełnienie notebooka, w pełni zastępując stację dokującą. Zintegrowana kamera HD pop-up, wyjście audio i podwójny mikrofon, w które monitor został wyposażony, maksymalnie ułatwiają prowadzenie konferencji i wirtualnych spotkań


Wspaniały design i komfortowe środowisko pracy

Dzięki możliwości podłączenia drugiego monitora w połączeniu Daisy Chain, zbędne kable na biurku są ograniczone do minimum. Dodatkowo, regulacja wysokości w zakresie 150mm, pivot oraz możliwość zmiany obrotu i nachylenia pozwala znaleźć najlepsze położenie ekranu, zapewniając wygodę i ergonomię pracy, nawet w środowisku wielomonitorowym.Ekran IPS o przekątnej 27” i rozdzielczości FHD zapewnia szerokie kąty oglądania z żywym odwzorowaniem kolorów, niezależnie od miejsca siedzenia. Natomiast ultracienkie ramki Micro-Edge z trzech stron pozwalają maksymalnie wykorzystać prestrzeń roboczą.Monitor HP EliteDisplay E273d został zaprojektowany specjalnie w trosce o nasze środowisko. Jest to pierwszy monitor HP, który został wyprodukowany z wykorzystaniem materiałów z recyklingu plastiku pochodzącego z dna ocenanów. Co więcej, opakowanie monitora powstało z włókna, które można w 100% poddać recyklingowi.

monitor-hp-elitedisplay-e273d-5wn63aa-27
Close