Close

Już w sprzedaży !

Torby i plecaki do notebooków

Torby i plecaki do notebooków 

W swojej ofercie mamy torby i plecaki do notebooków różnych producentów, w tym HP, Lenovo i Toshiba. Plecaki to dobre rozwiązanie dla osób, które często się poruszają ze swoim laptopem i nie przepadają za torbami na notebooki. Zarówno plecaki, jak i torby są dopasowane pod względem wielkości do różnych typów laptopów – znajdziesz u nas między innymi produkty przeznaczone dla laptopów o 13'', 15'' czy nawet 18''. Wszystko po to, żebyś nie tylko mógł bezpiecznie przewozić swoje urządzenie, ale również byś mógł pomieścić w torbie lub plecaku dodatkowe materiały, jak zasilacz, teczkę ofertową, portfel czy inne ważne przedmioty.

Podkategorie

  • Torby i plecaki HP

    W tej kategorii prezentujemy eleganckie, stylowe torby i plecaki do notebooków HP. Wszystkie te produkty są wyjątkowe nie tylko ze względu na swój biznesowy design, ale również na pojemność i wielkość, dostosowaną do laptopów z różną przekątną ekranu. Znajdziesz u nas między innymi produkty przeznaczone dla notebooków 13'', 15'' czy nawet 18''. Dzięki tym produktom nie tylko mógł bezpiecznie przewozić swoje urządzenie, ale również zabierzesz ze sobą dodatkowe materiały, jak zasilacz, teczkę ofertową, portfel czy inne ważne przedmioty.

  • Torby i plecaki Lenovo

    Prezentujemy oryginalne torby i plecaki Lenovo. Są one przeznaczone dla notebooków 13'', 15'' czy nawet 17.3''. Te produkty od Lenovo charakteryzuje klasyczny, biznesowy design, a także niezwykła funkcjonalność i pojemność, dzięki której oprócz notebooka weźmiesz ze sobą niezbędne materiały reklamowe, dokumenty, notatnik, portfel, klucze czy inne ważne przedmioty. Oprócz tego zapewnisz swojemu urządzeniu odpowiednie bezpieczeństwo i ochronę przed między innymi zarysowaniami.

  • Torby i plecaki UAG
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Close