Close
Torby i plecaki do laptopów

Torby i plecaki do laptopów 

Podkategorie

 • Torby i plecaki HP

  W tej kategorii prezentujemy eleganckie, stylowe torby i plecaki do notebooków HP. Wszystkie te produkty są wyjątkowe nie tylko ze względu na swój biznesowy design, ale również na pojemność i wielkość, dostosowaną do laptopów z różną przekątną ekranu. Znajdziesz u nas między innymi produkty przeznaczone dla notebooków 13'', 15'' czy nawet 18''. Dzięki tym produktom nie tylko mógł bezpiecznie przewozić swoje urządzenie, ale również zabierzesz ze sobą dodatkowe materiały, jak zasilacz, teczkę ofertową, portfel czy inne ważne przedmioty.

 • Torby i plecaki Lenovo

  Prezentujemy oryginalne torby i plecaki Lenovo. Są one przeznaczone dla notebooków 13'', 15'' czy nawet 17.3''. Te produkty od Lenovo charakteryzuje klasyczny, biznesowy design, a także niezwykła funkcjonalność i pojemność, dzięki której oprócz notebooka weźmiesz ze sobą niezbędne materiały reklamowe, dokumenty, notatnik, portfel, klucze czy inne ważne przedmioty. Oprócz tego zapewnisz swojemu urządzeniu odpowiednie bezpieczeństwo i ochronę przed między innymi zarysowaniami.

 • Torby i plecaki Toshiba

  W tej kategorii prezentujemy eleganckie, stylowe torby i plecaki do notebooków znanej na całym świecie marki Toshiba. Nasze produkty są przeznaczone do urządzeń o różnej przekątnej ekranu: znalezienie torby czy plecaka na laptopa o przekątnej 13'', 15'' czy nawet 18'' nie będzie problemem. Dodatkowo wszystkie plecaki i torby od tego producenta mają dodatkowe kieszenie i są niezwykle pojemne, dzięki czemu bez problemu schowasz w nich również ważne dokumenty, czy też klucze i portfel.

 • Torby i plecaki Dicota
 • Torby i plecaki Dell

  W tej kategorii znajdziesz torby i plecaki znanej na całym świecie marki Dell. Wszystkie produkty z tej kategorii zapewniają maksymalny komfort podczas transportu notebooka. Torby i plecaki są wyposażone w przegródki i kieszenie, dzięki czemu schowasz tam nie tylko komputer, ale również bez problemu zmieścisz zasilacz do notebooka, długopisy, portfel, teczkę z dokumentami i inne  drobne przedmioty, których potrzebujesz do pracy. Plecaki i torby Dell wyróżniają się na rynku nie tylko pod względem praktycznym, ale również pod względem estetycznym – w ofercie znajdują się zarówno eleganckie modele plecaków, jak i bardziej sportowe torby.

 • Torby i plecaki UAG
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 80 elementów

W swojej ofercie mamy torby i plecaki do notebooków różnych producentów, w tym HP, Lenovo i Toshiba. Plecaki to dobre rozwiązanie dla osób, które często się poruszają ze swoim laptopem i nie przepadają za torbami na notebooki. Zarówno plecaki, jak i torby są dopasowane pod względem wielkości do różnych typów laptopów – znajdziesz u nas między innymi produkty przeznaczone dla laptopów o 13'', 15'' czy nawet 18''. Wszystko po to, żebyś nie tylko mógł bezpiecznie przewozić swoje urządzenie, ale również byś mógł pomieścić w torbie lub plecaku dodatkowe materiały, jak zasilacz, teczkę ofertową, portfel czy inne ważne przedmioty.

Close