Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze HP Z640 Workstation

Stacje robocze HP Workstation Z640 są przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy podczas swojej pracy korzystają z zaawansowanych programów, które mogą powodować zawieszanie się systemów słabszych komputerów. Stacja robocza HP Workstation Z640 to urządzenie o bardzo wysokiej wydajności, które jest niezbędna do realizacji wymagających projektów i po prostu do codziennej pracy z nawet wieloma programami naraz. Mocne podzespoły zamknięto w eleganckiej, ale solidnej obudowie, która zapewnia im maksymalną ochronę i jednocześnie zapewnia do nich swobodny dostęp. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to HP zadbało o to, żeby w HP Workstation Z640 znajdował się dodatkowo moduł TPM.

HP Workstation Z640 ma wbudowaną pamięć RAM, która w podstawowej wersji ma 16 GB – jednak te modele oferują możliwość rozbudowy pamięci do aż 256 GB. Dzięki temu każdy program, nawet najbardziej wymagający, nie będzie powodował zacinania się i zawieszania systemu. Tyczy się to zwłaszcza programów do montażu filmów czy obróbki graficznej. Oprócz tego HP współpracuje z dostawcą systemu operacyjnego Linux, dzięki czemu możesz kupić stację roboczą z Linuxem lub Windowsem, w zależności od Twoich preferencji. W serii Z640 możesz również wybrać dysk twardy standardowy, hybrydę lub dysk wykonany w technologii SSD. Obudowa jest prosta, elegancka i bardzo funkcjonalna – składa się z dwóch oddzielnych komór, które dodatkowo usprawniają przepływ powietrza wewnątrz komputera.

Close