Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze HP Z440 Workstation

Następcą serii Workstation Z440 jest seria HP Workstation Z4 G4

Stacje robocze HP Workstation Z440 to jedne z najbardziej popularnych stacji roboczych – sprawdzają się zwłaszcza przy bardzo wydajnej pracy w biurze. Te stacje robocze zapewniają przede wszystkim stabilną pracę, wysoką wydajność i płynne działanie systemu przy jednoczesnym maksymalnym dbaniu o bezpieczeństwo danych. W połączeniu z tym i estetycznym wyglądem seria Z440 jest jedną z najbardziej popularnych zwłaszcza w biurach. System działa płynnie i sprawnie, dzięki czemu HP Workstation Z440 sprawdzą się również przy bardzo skomplikowanych, wymagających zadaniach. Oprócz tego można je dowolnie przebudowywać, dzięki czemu z łatwością dostosujesz komputer do własnych potrzeb i konkretnych stanowisk w biurze.

HP Workstation Z440 to niezwykle ceniony model zwłaszcza przez użytkowników biznesowych, którzy lubią go właśnie za duże możliwości rozbudowy i przede wszystkim za ogromną wydajność nawet podczas intensywnej, wymagającej pracy z programami do obróbki grafiki czy tworzenia programów komputerowych. Stacje robocze HP Workstation Z440 na pewno zadowolą użytkowników, którzy potrzebują dużej mocy obliczeniowej i płynnego, stabilnego działania urządzenia. W HP Workstation Z440 zamontowano procesory firmy Intel, a przy wsparciu pamięci DDR4 stacja robocza jest dużo lepsza, niż jakiekolwiek inne komputery stacjonarne. Jeżeli zależy Ci na ogromnych możliwościach rozbudowy, estetycznym wyglądzie całego komputera i przede wszystkim na znacznej wydajności, to rozważ zakup HP Workstation Z440.

Close