Close
Stacje robocze Dell

Stacje robocze Dell 

Podkategorie

  • Stacje robocze Dell Optiplex

    Seria stacji roboczych Optiplex od Dell to seria niezwykle zaawansowanych komputerów, które marka zaprojektowała specjalnie dla użytkowników biurowych oraz zaawansowanych. Cechuje się mocnymi podzespołami, które gwarantują niezwykłą wydajność, stabilną pracę i łatwość zarządzania. Stacje robocze Optiplex znacznie podnoszą komfort pracy. Szczególnie zachwyceni tą serią będą profesjonaliści, którzy pracują na bardzo zaawansowanych, obciążających system programach (np. programach do obróbki graficznej).

    Stacje robocze Dell Optiplex to połączenie najwyższej jakości komponentów ze starannie zaprojektowaną obudową. Nowoczesne podzespoły zapewniają serii Optiplex maksymalną wydajność, cichą pracę chłodzenia i optymalne warunki pracy. To, na co warto zwrócić uwagę, to przemyślana konstrukcja tych stacji roboczych, a także obudowa, która wspomaga ciche działanie systemu. Dodatkowo rozmieszczenie komponentów wewnątrz obudowy zapewnia bezawaryjną pracę i optymalne warunki do pracy podzespołów. Stacje robocze Dell Optiplex można rozszerzyć o dodatkowe moduły pamięci operacyjnej czy karty rozszerzeń. W serii Optiplex znajdziesz między innymi Dell Optiplex 3050 (uniwersalna stacja robocza), 5050 (stacja robocza idealna do biura lub domu), 7050 (zaawansowana stacja robocza dla wymagających) i XE2 (ultrazaawansowana stacja robocza dla profesjonalistów).


  • Stacje robocze Dell Precision

    Stacje robocze Precision od marki Dell to urządzenia, które cechują się najwyższą wydajnością systemu. Zaawansowane podzespoły umożliwiają pracę nawet na kilku bardzo wymagających aplikacjach. Seria Precision została stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy wymagają od swojego sprzętu ogromnej wydajności, a także estetycznego wyglądu obudowy i cichej pracy systemu. Dell Precision są dedykowane w szczególności osobom, które korzystają z komputera do projektowania, tworzenia animacji czy przetwarzania obrazów cyfrowych. W serii Precision znajdziesz między innymi Dell Precision T5810 (wszechstronna stacja robocza), T5820 (uniwersalna i wydajna maszyna), T7810 (ponadprzeciętnie wydajna stacja robocza), T7820 (niezawodna maszyna), T7910 (stacja o najwyższej wydajności) czy R7910 (stacja, która zachwyci profesjonalistów).

    Dell Precision to niezwykle zaawansowane komputery, które są cenione przez profesjonalistów na całym świecie. Odznaczają się bogatą możliwością konfiguracyjną, wysoką wydajnością i bezbłędnym wykonaniem. Te stacje robocze zdecydowanie podnoszą komfort i jakość pracy. Trafiają one w potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Mocne podzespoły, gwarantujące niezwykłą wydajność i stabilność systemu znacznie podnoszą komfort pracy. Tą serią na pewno będą zachwycone osoby, które pracują a bardzo zaawansowanych, obciążających system programach (np. programach do obróbki graficznej).


Stacje robocze to najbardziej wydajna i skalowalne komputery firmy Dell

Stacje robocze to niezwykle silne komputery, które stworzono do takich zadań, jak na przykład obróbka graficzna czy montowanie filmów video. Zaawansowane podzespoły odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy do pracy potrzebują sprzętu niezawodnego i silnego. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym stacje robocze Dell pozwalają na używanie kilku zaawansowanych programów, które obciążają pamięć RAM, naraz.


Stacje robocze OptiPlex to stabilne i trwałe rozwiązanie o niezwykle długim cyklu eksploatacji, wysokiej odporności na ciepło oraz wyjątkowych możliwościach zarządzania.

desktop-optiplex.jpg
Stacje robocze Optiplex charakteryzują się przede wszystkim dobrym stosunkiem jakości do ceny. Doskonale sprawdzają się w biurze, a zastosowanie różnych podzespołów wysokiej jakości pozwala na bardzo intensywną pracę bez zawieszania się systemu. Odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania, a sprawdzone rozwiązania z innych serii, które zastosował tutaj producent, gwarantują niezawodne działanie. Odpowiadają na potrzeby małych i średnich firm.

Najbardziej wydajna i skalowalna stacja robocza firmy Dell z najnowszymi podwójnymi procesorami Intel® Xeon® i opcjonalną konfiguracją RAID zawierającą nawet osiem dysków twardych.

Stacje robocze Dell Precision z kolei to urządzenia, które odznaczają się najwyższą wydajnością i możliwością obsługi kilku wymagających aplikacji. Są dedykowane szczególnie osobom, które intensywnie korzystają w pracy z komputerów do tworzenia grafiki. Oprócz tego doskonale nadają się dla osób, które korzystają z komputera do projektowania, tworzenia animacji czy przetwarzania obrazów cyfrowych.

Close