Stacja robocza HP Z2 Tower G1i A40S1ET, Tower, Core Ultra 7 265K, 32GB, 1TB, RTX 2000 Ada, DVD, Win11 Pro, 3 lata On-Site | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
   

Stacja robocza HP Z2 Tower G1i A40S1ET

HP
A40S1ET
113792
0199251711459

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Out of Stock
18 623,00 zł *
15 140,65 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis stacji roboczej HP Z2 Tower G1i A40S1ET

Stacja robocza HP Z2 Tower G1i A40S1ET - Tower/Core Ultra 7 265K/RAM 32GB/SSD 1TB/RTX 2000 Ada/DVD/Windows 11 Pro/3 lata On-Site - zdjęcieKomputer HP Z2 Tower G1i A40S1ET jest przedstawicielem serii stacji roboczych Z2 Tower G1i firmy HP. Model wyposażono w 32 GB pamięci RAM (1 x 32 GB). Pamięć można rozbudować do 192 GB. W komputerze zainstalowano pamięć typu DDR5. Model oferuje dedykowany układ graficzny NVIDIA RTX 2000 Ada. Wynik dedykowanego GPU w aplikacji PassMark to 17210 punktów. Kartę dedykowaną wyposażono w 16 GB GDDR6 pamięci video. Pamięć masowa modelu składa się z dysku SSD (M.2 2280, NVMe, PCIe 4.0) o pojemności 1 TB. Proponowana konfiguracja zawiera napęd optyczny DVD-RW. W komputerze zainstalowano 20-rdzeniowy procesor Core Ultra 7 265K. Układ uzyskał wynik 58715 punktów w aplikacji PassMark. Procesor pracuje z częstotliwością 5,5 GHz. Pamięć podręczna ma pojemność 30 MB. W modelu zainstalowano zintegrowany układ graficzny Intel Graphics. Układ GPU uzyskał wynik 5491 punktów w aplikacji PassMark.

Stacja robocza waży 8,60 kg. Podzespoły komputera zostały zainstalowane w czarnej obudowie typu Tower.

Komputer działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 11 Pro.

Model zapewnia zgodność z certyfikatami EnergyStar, MIL-STD-810H, EPEAT Gold oraz RoHS. Użytkownik ma do dyspozycji następujące porty: dwa porty USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu), dwa porty Display Port 1.4, jeden port RJ-45, trzy porty USB-A 2.0, dwa porty audio, cztery porty USB-A 3.2 Gen 2 (z przodu), jeden port słuchawkowe (Combo) (z przodu) oraz dwa porty USB-A 3.2 Gen 1. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją producenta typu On-Site - gwarancja tego typu obejmuje naprawę stacji roboczej w siedzibie klienta.

Procesor Intel Core Ultra 7 265K

Procesor Intel Core Ultra 7 265K Procesor Intel Core Ultra 7 265K to zaawansowana jednostka desktopowa wyposażona w 20 rdzeni, która zadebiutowała na rynku w październiku 2024 roku. Jako istotny element linii Ultra 7, układ ten bazuje na nowoczesnej architekturze Arrow Lake i wykorzystuje dedykowane gniazdo Socket 1851. Procesor dysponuje 30 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu (L3) i pracuje z bazową częstotliwością 3,9 GHz, która w zależności od obciążenia może zostać automatycznie zwiększona w trybie Boost do poziomu 5,5 GHz. Jednostka Core Ultra 7 265K jest wytwarzana w procesie technologicznym 3 nm, co pozwoliło na upakowanie w jej strukturze 17 800 milionów tranzystorów. Warto zauważyć, że sam rdzeń krzemowy procesora nie jest produkowany bezpośrednio przez firmę Intel, lecz w zakładach zewnętrznej odlewni TSMC.

Użytkownicy entuzjastycznie nastawieni do tuningu sprzętu docenią fakt, że procesor posiada odblokowany mnożnik, co znacząco upraszcza proces overclockingu i pozwala na swobodne ustawianie pożądanych częstotliwości pracy. Ze względu na współczynnik TDP ustalony na poziomie 125 W, jednostka ta charakteryzuje się znacznym poborem mocy, co wymusza zastosowanie wydajnego systemu chłodzenia w celu zachowania stabilności. Intel Core Ultra 7 265K wspiera nowoczesne pamięci DDR5 z dwukanałowym interfejsem, oferując oficjalną obsługę prędkości do 6400 MT/s, choć przy użyciu odpowiednich modułów możliwe jest osiągnięcie znacznie wyższych wartości poprzez przetaktowanie. Ważną cechą dla systemów o krytycznym znaczeniu jest obsługa pamięci ECC, która pomaga unikać błędów i korupcji danych.

W zakresie komunikacji z pozostałymi komponentami komputera procesor wykorzystuje magistralę PCI-Express piątej generacji (Gen 5), zapewniając najwyższą dostępną przepustowość. Jednostka została również wyposażona w zintegrowany układ graficzny Arc Xe-LPG Graphics z 64 jednostkami wykonawczymi (EU). Procesor wspiera zaawansowane technologie wirtualizacji sprzętowej, w tym IOMMU (PCI passthrough), co pozwala maszynom wirtualnym na bezpośrednie korzystanie z zasobów sprzętowych hosta. Core Ultra 7 265K obsługuje instrukcje Advanced Vector Extensions (AVX) oraz nowszy standard AVX2, co wydatnie przyspiesza działanie aplikacji wymagających intensywnych obliczeń matematycznych, choć producent nie zdecydował się na implementację zestawu instrukcji AVX-512.

Karta graficzna NVIDIA RTX 2000 Ada

Karta graficzna NVIDIA RTX 2000 Ada NVIDIA RTX 2000 Ada Generation to zaawansowana karta graficzna przeznaczona dla profesjonalistów, która została oficjalnie wprowadzona na rynek 12 lutego 2024 roku. Konstrukcja ta opiera się na wydajnym procesorze graficznym AD107 wytwarzanym w nowoczesnym procesie technologicznym 5 nm, co pozwala na pełną obsługę standardu DirectX 12 Ultimate. Sam układ AD107 jest procesorem o średniej wielkości, charakteryzującym się powierzchnią rdzenia wynoszącą 159 mm2 oraz imponującą liczbą 18 900 milionów tranzystorów. Mimo że karta korzysta z tego samego procesora co w pełni odblokowany model GeForce RTX 4060, producent zdecydował się na wyłączenie części jednostek cieniujących, aby precyzyjnie dostosować parametry pracy do wymagań profesjonalnej serii RTX 2000.

Pod względem technicznym karta dysponuje 2816 jednostkami cieniującymi, 88 jednostkami mapowania tekstur oraz 48 potokami renderującymi. Architektura ta obejmuje również 88 rdzeni Tensor, które znacząco podnoszą wydajność w zadaniach związanych z uczeniem maszynowym, a także 22 rdzenie dedykowane akceleracji ray tracingu. Wyjątkowym atutem tego modelu jest wyposażenie go w aż 16 GB pamięci GDDR6, która komunikuje się z procesorem za pośrednictwem 128-bitowego interfejsu. Bazowa częstotliwość pracy procesora graficznego wynosi 1620 MHz i może wzrastać w trybie przyspieszonym do 2130 MHz, natomiast pamięć operuje z szybkością 2000 MHz, co przekłada się na efektywną przepustowość rzędu 16 Gbps.

Konstrukcja karty jest dwuslotowa i wyróżnia się niezwykle niskim poborem mocy, który wynosi maksymalnie 70 W. Dzięki tak wysokiej efektywności energetycznej urządzenie nie wymaga podpinania żadnych dodatkowych kabli zasilających, pobierając całą potrzebną energię bezpośrednio ze slotu płyty głównej. W kwestii łączności z monitorami producent zastosował cztery złącza mini-DisplayPort 1.4a, co pozwala na tworzenie zaawansowanych stanowisk wieloekranowych. Karta łączy się z resztą systemu za pomocą interfejsu PCI-Express 4.0 x8, zapewniając płynny transfer danych niezbędny w wymagającej pracy inżynieryjnej i projektowej.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając stacje robocze serii HP Z2 Tower G1i z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Stacje robocze serii HP Z2 Tower G1i pozytywnie przeszły szereg wymagających i rygorystycznych testów jakości, wytrzymałości i odporności na różne warunki środowiskowe zgodnie z zaktualizowanym militarnym standardem MIL-STD-810H. Bardziej restrykcyjne procedury i zaktualizowane metody testowe jeszcze lepiej odzwierciedlają skrajne warunki użycia w prawdziwym środowisku roboczym. Certyfikacja MIL-STD-810H potwierdza wysoką jakość i niezawodność urządzeń tej serii.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit A40S1ET wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

TPM

TPM Zastosowanie standardu TPM w urządzeniach serii HP Z2 Tower G1i znacząco podnosi poziom ochrony użytkowników pracujących w terenie czy w podróży służbowej. Dzięki ścisłej integracji modułu z systemem Windows Hello, proces autoryzacji za pomocą odcisku palca lub skanowania twarzy odbywa się wewnątrz bezpiecznego układu, co uniemożliwia przejęcie danych biometrycznych przez złośliwe oprogramowanie. W praktyce oznacza to, że nawet w przypadku kradzieży lub zgubienia laptopa, osoba niepowołana nie jest w stanie odczytać zawartości dysku ani obejść ekranu blokady. Fizyczne zabezpieczenie kluczy w module TPM sprawia, że próba przełożenia dysku do innego komputera kończy się niepowodzeniem, pozostawiając dane trwale zaszyfrowanymi.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Stacja robocza HP Z2 Tower G1i A40S1ET otrzymał Microsoft Windows 11 Pro czyli system stworzony do profesjonalnych wyzwań. Wybierając laptopa z preinstalowanym systemem Windows 11 Pro, zyskujesz narzędzie zaprojektowane z myślą o pracy hybrydowej i maksymalnym bezpieczeństwie danych. Wersja Pro oferuje zaawansowane funkcje, których nie znajdziesz w wersji Home, takie jak szyfrowanie urządzeń technologią BitLocker oraz ochronę informacji Windows (WIP).

System wspiera nowoczesne metody zarządzania chmurą, pozwalając na łatwe logowanie się do domeny firmowej i korzystanie z usługi Azure Active Directory. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, ulepszonej obsłudze pulpitów wirtualnych oraz funkcji Snap Layouts (układy przyciągania okien), organizacja wielozadaniowej pracy staje się prostsza niż kiedykolwiek. To stabilne i bezpieczne środowisko, które nadąży za tempem Twojego biznesu.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii HP Z2 Tower G1i została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

: A40S1ET
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
Stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
Z2 Tower G1i
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Typ obudowy
Tower
Materiał obudowy
Metal, Tworzywa sztuczne
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 265K
Częstotliwość: 5,5 GHz
Cache: 30 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1851
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
20
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Maksymalna liczba procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel W880
PassMark procesora
58715
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
1 x 32 GB
UDIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
4
Liczba wolnych banków pamięci
3
Maksymalna ilość pamięci
192 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe 4.0
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
DVD-RW
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA RTX 2000 Ada
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 16 GB GDDR6
PassMark karty dedykowanej
17210
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (z przodu)
4 x USB-A 3.2 Gen 2 (z przodu)
1 x Gniazdo słuchawkowe (Combo) (z przodu)
2 x USB-A 3.2 Gen 1
3 x USB-A 2.0
2 x Gniazdo audio
2 x Display Port 1.4
1 x RJ-45
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Nie
Złącze DisplayPort
Tak
Pozostałe
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Kensington Lock
Zasilanie
Zasilacz 500W
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 175 mm
Głębokość: 426 mm
Wysokość: 388 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
EnergyStar
EPEAT Gold
RoHS
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
W zestawie
Mysz
Klawiatura
Waga
8,6 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
113792
EAN13
0199251711459
MPN
A40S1ET
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.