Serwer NAS QNAP Tower TVS-872X-I5-G12G
QNAP
TVS-872X-I5-G12G
152857
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: TVS-872X-I5-8G
  • Obudowa Tower
  • Procesor Intel Core i5-8400T
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dyski 6 x 2 TB HDD (WD Red)
  • Wnęki na dyski 8
  • Gniazda PCI-Express 2
  • Porty 2 x GbE, 1 x 10GbE, 5 x USB
  • Gwarancja 2 lata Carry-in na serwer / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Szczegółowy opis serwera plików QNAP Tower TVS-872X-I5-G12G
Serwer NAS QNAP Tower TVS-872X-I5-G12G - Tower/Intel Core i5-8400T/8 GB RAM/12 TB/8 wnęk/hot-swapModel QNAP Tower TVS-872X-I5-G12G należy do popularnej serii biznesowych serwerów NAS firmy QNAP. Serwer plików działa z dyskami 3,5" SATA HDD, 2,5" SATA HDD i 2,5" SATA SSD. W urządzeniu można zainstalować 2 karty rozszerzeń, korzystając z dostępnych gniazd PCIe. Serwer oferuje 8 wnęk na dyski z możliwością bezpiecznej wymiany podczas pracy (hot-swap).
Oferowana konfiguracja obejmuje dyski o łącznej pojemności 12 TB. W serwerze NAS zainstalowano 8 GB pamięci RAM (w układzie 1 x 8 GB). Serwer obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci RAM. W serwerze plików zainstalowano pamięć typu DDR4. Urządzenie komunikuje się z siecią LAN za pośrednictwem 1 portu 10 Gigabit Ethernet oraz 2 portów Gigabit Ethernet. Serwer Tower TVS-872X-I5-G12G jest zasilany za pomocą pojedynczego zasilacza o mocy 250 W. Całość zamknięto w obudowie typu Tower. Użytkownik może podłączyć do serwera plików urządzeń zewnętrznych za pośrednictwem 5 portów USB (2 x USB-A 3.2 Gen 2, 1 x USB 3.2, 2 x USB-C 3.2 Gen 2).
: TVS-872X-I5-G12G
Out of Stock
Producent
QNAP
Produkt
Serwer NAS
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
Tower
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Typ obudowy
Tower
Architektura procesora
64-bit
Model procesora
Intel Core i5-8400T
Liczba rdzeni procesora
6
Częstotliwość procesora
3,3 GHz
Szyfrowanie sprzętowe
AES-NI
Pamięć zainstalowana
8 GB
Typ pamięci
1 x 8 GB
SODIMM
DDR4
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Liczba gniazd pamięci
2
Liczba wolnych gniazd pamięci
1
Pojemność zainstalowanych dysków
12 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
12 TB
Liczba zainstalowanych dysków HDD
6
Informacje o zainstalowanych dyskach
6 x 2 TB HDD (WD Red)
SATA3 3,5 cala
5400 obr./min
Wnęki na dyski
8
Wnęki na dyski z jednostką rozszerzającą
8
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Możliwość wymiany podczas pracy (hot-swap)
Tak
Obsługa SSD jako pamięci cache
Tak
Liczba portów Gigabit Ethernet (RJ-45)
2
Liczba portów 10 Gigabit Ethernet (RJ-45)
Liczba gniazd PCIe
Rodzaj gniazd PCIe
Gniazdo 1: PCI-Express 3.0 x16 (CPU)
Gniazdo 2: PCI-Express 3.0 x4 (PCH)
Liczba portów USB
5
Rodzaj portów USB
1 x USB 3.2
2 x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
2 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
System operacyjny serwera
QTS 5.0.0
Obsługiwane systemy operacyjne klienta
Apple Mac OS 10.10 i nowsze
Ubuntu 14.04, CentOS 7, RHEL 6.6, SUSE 12 i nowsze systemy Linux
IBM AIX 7, Solaris 10 i nowsze systemy UNIX
Microsoft Windows 7, 8, 10, 11
Microsoft Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Obsługiwane przeglądarki internetowe
Apple Safari (latest version)
Google Chrome (latest version)
Microsoft Edge (latest version)
Mozilla Firefox (latest version)
Obsługiwane języki
Chinese (Traditional & Simplified)
Czech
Danish
Dutch
English
Finnish
French
German
Greek
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Norwegian
Polski
Portuguese (Brazil)
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Szerokość
329,3 mm
Wysokość
188,2 mm
Głębokość
279,6 mm
Waga
7,06 kg
Zasilacz
250 W
Pobór mocy
65,0 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Dostępne przyciski
Zasilanie
Reset
Kopiowanie USB
Wskaźniki LED
HDD 1–8
Stan
LAN
Port USB
Port M.2
Wentylator
Wentylator systemu: 2 x 120 mm, 12 V prądu stałego
Wentylator procesora: 2 wentylatory 60 mm
Poziom dźwięku
24,2 dB(A)
Zawartość opakowania
1 x Serwer NAS
1 x Przewód sieciowy 10GBASE-T Ethernet
1 x Przewód zasilający
Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")
Śrubka z płaskim łebkiem (for 3,5" HDD