Szczegółowy opis serwera NAS QNAP Tower TS-673A-87
Model QNAP Tower TS-673A-87 należy do cenionej serii serwerów NAS QNAP.

. Zegar CPU jest taktowany z częstotliwością 2,2 GHz.

W serwerze NAS można stosować dyski 3,5" SATA HDD, 2,5" SATA HDD i 2,5" SATA SSD.
W serwerze producent zainstalował 8 GB pamięci RAM w układzie 1 x 8 GB. Maksymalna ilość pamięci RAM wynosi 64 GB. Producent zastosował pamięć typu DDR4.
Serwer NAS oferuje 2 gniazda PCIe umożliwiające instalację kart rozszerzeń.
Serwer obsługuje 6 dysków z możliwością wymiany w czasie pracy (hot-swap). Serwer plików dodatkowo oferuje 2 gniazda M.2.
Oferowana konfiguracja urządzenia obejmuje dyski o łącznej pojemności 30 TB. Oferowana konfiguracja serwera obejmuje dyski SSD w roli cache o łącznej pojemności 2 TB.
Serwer komunikuje się z siecią przewodową za pośrednictwem 2x 2,5GbE portów 1GbE. Do serwera plików można podłączyć 4 urządzenia zewnętrzne za pomocą portów USB. Serwer Tower TS-673A-87 jest zasilany za pomocą zasilacza o mocy 250 W.
Produkt jest dostępny w obudowie typu Tower. Urządzenie ma preinstalowany system operacyjny QTS/QTS Hero.
Urządzenie jest objęte 5-letnią gwarancją Carry-in. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.