Serwer NAS QNAP Tower TS-673A-2K5
QNAP
TS-673A-2K5
201247
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: TS-673A-8G
  • Obudowa Tower
  • Procesor AMD Ryzen V1500B
  • Pamięć RAM 32 GB
  • Dyski 5 x 6 TB HDD (WD RED Plus)
  • Dyski cache 2 x 1 TB SSD (Samsung 970 Evo Plus)
  • Wnęki na dyski 6
  • Gniazda M.2 2
  • Gniazda PCI-Express 2
  • Porty 2x 2,5GbE x GbE, 4 x USB
  • Gwarancja 5 lat Carry-in na serwer / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Szczegółowy opis serwera QNAP Tower TS-673A-2K5
Serwer zapewnia obsługę dysków 2,5" SATA HDD, 3,5" SATA HDD oraz 2,5" SATA SSD. Producent wyposażył serwer plików w 32 GB pamięci operacyjnej w układzie 2 x 16 GB. Maksymalna ilość pamięci, którą można zaistalować w serwerze, wynosi 64 GB. W serwerze zainstalowano pamięć DDR4. Serwer może obsłużyć 6 dysków. Serwer NAS dodatkowo wyposażono w 2 gniazda M.2. Całość zamknięto w obudowie Tower. Do urządzenia można podłączyć 4 urządzenia zewnętrzne za pomocą portów USB (3 x USB-A 3.2 Gen 2, 1 x USB-C 3.2 Gen 2). Serwer zaprojektowano z myślą o zastosowaniu zasilacza 250 W.
: TS-673A-2K5
Out of Stock
Producent
QNAP
Produkt
Serwer NAS
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
Tower
Stan
Nowy
Gwarancja
5 lat Carry-in
Typ obudowy
Tower
Architektura procesora
64-bit
Model procesora
AMD Ryzen V1500B
Liczba rdzeni procesora
4
Częstotliwość procesora
2,2 GHz
Szyfrowanie sprzętowe
AES-NI
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
2 x 16 GB
SO-DIMM
DDR4
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Liczba gniazd pamięci
2
Pojemność zainstalowanych dysków
30 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
30 TB
Liczba zainstalowanych dysków HDD
5
Informacje o zainstalowanych dyskach
5 x 6 TB HDD (WD RED Plus)
SATA3 3,5 cala
5400 obr./min
Wnęki na dyski
6
Wnęki na dyski z jednostką rozszerzającą
6
Liczba gniazd M.2
2 (obsługa NVMe i SATA)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Możliwość wymiany podczas pracy (hot-swap)
Tak
Obsługa SSD jako pamięci cache
Tak
Obsługiwane typy macierzy RAID
RAID 0
RAID 1
RAID 5
RAID 6
RAID 10
RAID 50
JBOD
Liczba portów Gigabit Ethernet (RJ-45)
2x 2,5GbE
Liczba gniazd PCIe
2
Rodzaj gniazd PCIe
Gniazdo 1: PCI-Express 3.0 x4
Gniazdo 2: PCI-Express 3.0 x4
Liczba portów USB
4
Rodzaj portów USB
3 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)
Obsługa Link Aggregation / Failover
System operacyjny serwera
QTS/QTS Hero
Obsługiwane systemy operacyjne klienta
Apple Mac OS 10.10 i nowsze
Ubuntu 14.04, CentOS 7, RHEL 6.6, SUSE 12 i nowsze systemy Linux
IBM AIX 7, Solaris 10 i nowsze systemy UNIX
Microsoft Windows 7, 8, 10, 11
Microsoft Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Obsługiwane przeglądarki internetowe
Apple Safari (latest version)
Google Chrome (latest version)
Microsoft Edge (latest version)
Mozilla Firefox (latest version)
Obsługiwane języki
Chinese (Traditional & Simplified)
Czech
Danish
Dutch
English
Finnish
French
German
Greek
Hungarian
Italian
Japanese
Korean
Norwegian
Polski
Portuguese (Brazil)
Romanian
Russian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Szerokość
264,3 mm
Wysokość
188,2 mm
Głębokość
280,8 mm
Waga
5,78 kg
Zasilacz
250 W
Obsługa zasilacza nadmiarowego
Nie
Pobór mocy
45,9 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Dostępne przyciski
Zasilanie
Reset
Automatyczne kopiowanie USB
Wskaźniki LED
Stan/zasilanie
USB
LAN
Dyski 1–6
M.2 SSD 1–2
Wentylator
System fan: 2 x 92mm
CPU fan: 1 x 60mm
Poziom dźwięku
20,3 dB(A)
Zawartość opakowania
1 x Serwer NAS
1 x Ethernet cable
1 x Przewód zasilający
18 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
18 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")