Serwer NAS QNAP Rack TS-453DU-RP-WUI
QNAP
TS-453DU-RP-WUI
153685
  • Procesor Intel Celeron J4125
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dysk 1 x 14 TB HDD (WD Red Plus)
Opis urządzenia QNAP Rack TS-453DU-RP-WUI
. CPU jest taktowany zegarem 2,7 GHz. W modelu TS-453DU-RP-WUI zainstalowano 8 GB pamięci RAM (2 x 4 GB). W serwerze NAS zastosowano pamięć DDR4. Pamięć operacyjną można rozbudować do 8 GB.
Oferowana konfiguracja serwera NAS obejmuje dysk 14 TB. W serwerze przewidziano miejsce na 4 dyski z opcją hot-swap (możliwością wymiany dysków podczas pracy serwera). Serwer QNAP Rack TS-453DU-RP-WUI obsługuje następujące typy macierzy dyskowych: JBOD, RAID 0 i RAID 1. Producent serwera przewidział miejsce na dyski 3,5" SATA HDD, 2,5" SATA SSD oraz 2,5" SATA HDD.
Producent serwera NAS przewidział miejsce na 1 kartę rozszerzeń PCIe.
Serwer wyposażono w 4 porty USB (2 x USB 3.2, 2 x USB 2.0). Serwer NAS działa pod kontrolą systemu operacyjnego QTS 5.0.0. Podzespoły serwera zostały zainstalowane w obudowie typu Rack (1U). Urządzenie zaprojektowano z myślą o zastosowaniu dwóch zasilaczy, każdy o mocy 250 W.
: TS-453DU-RP-WUI
Częstotliwość procesora
2,7 GHz
Typ pamięci
2 x 4 GB
Pojemność zainstalowanych dysków
14 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
14 TB
Informacje o zainstalowanych dyskach
1 x 14 TB HDD (WD Red Plus)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Szerokość
482,6 mm
Wysokość
43,3 mm
Głębokość
508,7 mm
Zasilacz
2 x 250 W
Obsługa zasilacza nadmiarowego
Pobór mocy
45,3 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Wentylator
2 x 40 mm, 12 V prądu stałego
2 x Power cord
16 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
12 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")