Serwer NAS QNAP Rack TS-453DU-RP-8YX
QNAP
TS-453DU-RP-8YX
149032
  • Procesor Intel Celeron J4125
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Dyski 2 x 3 TB HDD (WD RED Plus)
Opis serwera QNAP Rack TS-453DU-RP-8YX
W serwerze można zainstalować 1 kartę rozszerzeń PCIe. Częstotliwość taktowania procesora to 2,7 GHz. Oferowana konfiguracja obejmuje dyski twarde o łącznej pojemności 6 TB.
Serwer plików oferuje możliwość instalacji 4 dyski z możliwością bezpiecznej wymiany dysków podczas pracy (hot-swap). Obsługwane macierze dyskowe obejmują RAID 0, JBOD oraz RAID 1. Serwer obsługuje dyski 3,5" SATA HDD, 2,5" SATA HDD oraz 2,5" SATA SSD. Producent urządzenia przewidział możliwość podłączenia urządzeń zewnętrznych za pomocą 4 portów USB (2 x USB 3.2, 2 x USB 2.0).
Serwer zaprojektowano z myślą o zastosowaniu dwóch zasilaczy, każdy o mocy 250 W. Serwer plików umieszczono w obudowie Rack (1U). Serwer plików działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego QTS 5.0.0.
: TS-453DU-RP-8YX
Częstotliwość procesora
2,7 GHz
Pamięć zainstalowana
4 GB
Typ pamięci
1 x 4 GB
2
Liczba wolnych gniazd pamięci
1
Pojemność zainstalowanych dysków
6 TB
Pojemność zainstalowanych dysków HDD
6 TB
Informacje o zainstalowanych dyskach
2 x 3 TB HDD (WD RED Plus)
Obsługiwane dyski
3,5" SATA HDD
2,5" SATA HDD
2,5" SATA SSD
Szerokość
482,6 mm
Wysokość
43,3 mm
Głębokość
508,7 mm
Zasilacz
2 x 250 W
Obsługa zasilacza nadmiarowego
Pobór mocy
45,3 W (z maksymalną liczbą dysków)
Temperatura robocza
0-40°C
Temperatura dysków
-20-70°C
Wilgotność względna
5-95%
Wentylator
2 x 40 mm, 12 V prądu stałego
2 x Power cord
16 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 3,5")
12 x Śrubka z płaskim łebkiem (dla dysków HDD 2,5")