Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Lenovo ThinkPad P16s

Filtruj według

Cena (brutto)
Przekątna ekranu
cali cali
Gwarancja
Pamięć RAM
Procesor
Pojemność dysku
Rozdzielczość
Jasność matrycy
cd/m² cd/m²
Ekran dotykowy
System operacyjny
Modem WWAN
Waga
kg kg
Filtruj

Laptopy Lenovo ThinkPad P16s

Lenovo Partner.pngLaptopy Lenovo ThinkPad P16s - seria mobilnych stacji roboczych mająca zastąpić znane i cenione modele z matrycą 15,6 cala - Lenovo ThinkPad P15s. Nowa seria charakteryzuje się matrycami o przekątnej 16 cali i proporcji ekranu 16:10. Mimo powiększenia ekranu, modele z podserii "s" nastawione są na wyższą mobilność, więc posiadają wytrzymałą, ale i możliwie smukłą obudowę z wąskimi ramkami wokół ekranu i niską wagę. Oprócz stosowania procesorów niskonapięciowych, T16s wyposażono w zintegrowane układy graficzne lub podstawowe modele dedykowanych profesjonalnych układów NVIDIA T. Wyznacznikiem komputerów z serii P jest certyfikacja ISV, co owocuje wysoką kompatybilnością sprzętową i programową z profesjonalnym oprogramowaniem jak Including 3DEXPRIENCE, ANSYS, ArcGIS, AutoCAD, Creo, MicroStation, NX, Revit, Solid Edge, SOLIDWORKS i wielu innych.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 39 elementów

Seria laptopów biznesowych Lenovo ThinkPad P16s:

  • ThinkPad P16s Gen 1 Intel - laptopy z matrycą 16 cali, procesory Intel Core 12. generacji Alder Lake U i P i układy graficzne Intel Iris Xe lub NVIDIA T550

Oficjalny partner:

Close