Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy HP Spectre Pro 13

HP Spectre Pro 13 to niezwykle elegancki ultrabook, przeznaczony dla użytkowników biznesowych. Ta seria laptopów wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym designem i lekką konstrukcją przy zachowaniu maksymalnej mobilności. HP Spectre Pro 13 wyposażono w procesory Intel Core i szybkie dyski SDD, które zapewniają wydajność odpowiednią dla komfortowej i szybkiej pracy zarówno w biurze jak i w podróży. Notebooki są niewielkie (13,3’’) i lekkie (1,16 kilograma), jednak posiadają ekran Full HD z matrycą IPS, dzięki której obraz jest ostry, a kąty widzenia niezwykle szerokie. Oprócz tego notebooki Spectre Pro 13 wyposażono w wygodną, podświetlaną klawiaturę i zadbano o bezpieczeństwo danych przy pomocy modułu TPM. Dodatkowo bateria jest niezwykle wytrzymała, co pozwala na długą i komfortową pracę w podróży. Obudowę wykonano z aluminium i włókna węglowego, co nie tylko wzmacnia matrycę, ale również uniemożliwia pozostawienie śladów palców na laptopie. Dodatkowo obudowa zapewnia mocny i pewny chwyt laptopa.

Żeby zmniejszyć obudowę w HP Spectre Pro 13 zastosowano wewnętrzne zawiasy tłoczkowe, a także specjalny system hiperbaryczny. Dzięki temu powietrze, które jest niezbędne do chłodzenia laptopa, zasysane jest do obudowy. Dodatkowo w tym notebooku zastosowano procesory niskonapięciowe a także procesory firmy Intel Core i5 oraz Intel Core i7 szóstej generacji. Pamięć RAM jest wlutowana w notebooka (ze względu na konstrukcję), więc niestety w przypadku HP Spectre Pro 13 nie ma możliwości rozbudowy laptopa pod tym względem. Jeżeli chodzi o pamięć, to producent postawił na technologię LPDDR3-1866 SDRAM.

W linii produktowej HP Spectre polecamy także : 
HP EliteBook x360 1030 to niezwykle funkcjonalny laptop, stworzony dla klientów biznesowych, którzy cenią sobie przede wszystkim dużą mobilność, solidność wykonania i stylowy wygląd. HP EliteBook x360 1030 wyróżnia się wśród innych laptopów przede wszystkim nietypową konstrukcją z obracanym ekranem – dzięki niej można korzystać z niego na wiele sposobów, na przykład w trybie tabletu. Dodatkowo notebooka wykonano z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu laptop jest niezwykle wytrzymały, elegancki i efektowny.


Close