Laptopy HP Spectre Pro 13

Laptopy HP Spectre Pro 13

HP Spectre Pro 13 to niezwykle elegancki ultrabook, przeznaczony dla użytkowników biznesowych. Ta seria laptopów wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym designem i lekką konstrukcją przy zachowaniu maksymalnej mobilności. HP Spectre Pro 13 wyposażono w procesory Intel Core i szybkie dyski SDD, które zapewniają wydajność odpowiednią dla komfortowej i szybkiej pracy zarówno w biurze jak i w podróży. Notebooki są niewielkie (13,3’’) i lekkie (1,16 kilograma), jednak posiadają ekran Full HD z matrycą IPS, dzięki której obraz jest ostry, a kąty widzenia niezwykle szerokie. Oprócz tego notebooki Spectre Pro 13 wyposażono w wygodną, podświetlaną klawiaturę i zadbano o bezpieczeństwo danych przy pomocy modułu TPM. Dodatkowo bateria jest niezwykle wytrzymała, co pozwala na długą i komfortową pracę w podróży. Obudowę wykonano z aluminium i włókna węglowego, co nie tylko wzmacnia matrycę, ale również uniemożliwia pozostawienie śladów palców na laptopie. Dodatkowo obudowa zapewnia mocny i pewny chwyt laptopa.

Żeby zmniejszyć obudowę w HP Spectre Pro 13 zastosowano wewnętrzne zawiasy tłoczkowe, a także specjalny system hiperbaryczny. Dzięki temu powietrze, które jest niezbędne do chłodzenia laptopa, zasysane jest do obudowy. Dodatkowo w tym notebooku zastosowano procesory niskonapięciowe a także procesory firmy Intel Core i5 oraz Intel Core i7 szóstej generacji. Pamięć RAM jest wlutowana w notebooka (ze względu na konstrukcję), więc niestety w przypadku HP Spectre Pro 13 nie ma możliwości rozbudowy laptopa pod tym względem. Jeżeli chodzi o pamięć, to producent postawił na technologię LPDDR3-1866 SDRAM.

W linii produktowej HP Spectre polecamy także : 
HP EliteBook x360 1030 to niezwykle funkcjonalny laptop, stworzony dla klientów biznesowych, którzy cenią sobie przede wszystkim dużą mobilność, solidność wykonania i stylowy wygląd. HP EliteBook x360 1030 wyróżnia się wśród innych laptopów przede wszystkim nietypową konstrukcją z obracanym ekranem – dzięki niej można korzystać z niego na wiele sposobów, na przykład w trybie tabletu. Dodatkowo notebooka wykonano z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu laptop jest niezwykle wytrzymały, elegancki i efektowny.


Close