Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy ASUS ExpertBook B9450FA

Seria laptopów ASUS ExpertBook B9450FA obejmuje urządzenia stworzone do profesjonalnych, biznesowych zastosowań. Sprzęt wyróżnia przede wszystkim elegancka, minimalistyczna budowa i 14-calowy ekran IPS. Producent zadbał o poręczną, lekką konstrukcję, by laptopy nie sprawiały problemów podczas transportu. Najważniejszą cechą tej serii jest jednak wydajność. Wykorzystano tu procesory Intel vPro 10 generacji. Są to komponenty stricte do profesjonalnych zastosowań. Jeśli chodzi o pamięć RAM - możemy wybrać do 16 GB DDR4 w zależności od modelu. W laptopach do pracy dość istotna jest szybkość transferu danych. Seria ASUS ExpertBook B9450FA posiada dyski SSD o pojemności sięgającej nawet 2 TB. Oczywiście możemy to rozbudować zewnętrznymi urządzeniami. Ciekawym rozwiązaniem w tych laptopach jest panel numeryczny bezpośrednio na TouchPadzie. Nie zabiera dzięki temu dodatkowego miejsca, a cały sprzęt może w ten sposób być po prostu mniejszy i lżejszy.

Laptopy ASUS ExpertBook B9450FA to kompaktowe, poręczne urządzenia najwyższej klasy premium do biznesowych zastosowań. Prócz odpowiednio przystosowanej budowy - zadbano o świetne podzespoły, takie jak Intel Core i7 10610U vPro 10 generacji. Innowacyjnym rozwiązaniem w tej serii jest umieszczenie 14-calowego ekranu IPS w 13-calowej obudowie. Dzięki temu uzyskano efekt niemal bezramkowej konstrukcji, co świetnie pasuje do profesjonalnych, biznesowych laptopów ASUS ExpertBook B9450FA. Mimo kompaktowym rozmiarom - udało się tutaj umieścić szereg użytkowych złącz, takich jak HDMI, Thunderbolt 3, USB 3.1 Typu A i Audio. W ten sposób sprzęt ma więcej zastosowań oraz możemy korzystać z różnych akcesoriów. Urządzenia są jednak wyposażone w wygodną, podświetlaną klawiaturę, czy też TouchPad z numerycznymi oznaczeniami. Użytkowanie laptopów z serii ASUS ExpertBook B9450FA jest po prostu bardzo wygodne - bez względu na miejsce, gdzie się znajdujemy.

ASUS ExpertBook B9450FA - seria profesjonalnych laptopów klasy premium

Taki sprzęt najlepiej sprawdzi się przy pracy na dość wymagających programach. Laptopy będą idealnym wyborem dla osób oczekujących najwyższej wydajności, kompaktowego rozmiaru i wygodnej pracy - także przy dłuższych sesjach lub podczas wyjazdów. Producent zadbał również o niską wagę, by łatwiej przenosić sprzęt. Wynosi ona zaledwie 0,88 kg. To świetny wynik przy tak wydajnych podzespołach. Warto pamiętać, że na rynku znajdziemy kilka wariantów laptopów ASUS ExpertBook B9450FA. Różnią się one głównie niektórymi parametrami.

Profesjonalne procesory Intel 10 generacji w laptopach ASUS ExpertBook B9450FA

Intel Core i7 10610U vPro jest najbardziej wydajną konstrukcją, jeśli chodzi o tę serię laptopów. Procesor posiada 4 rdzenie oraz 8 wątków logicznych. Przystosowano go do osiągania jak najlepszych wyników w profesjonalnych programach użytkowych. Częstotliwość taktowania w trybie turbo sięga nawet 4,9 GHz. Warto zwrócić uwagę na niskie zużycie energii - dzięki temu laptopy mogą działać nawet 24 godziny bez konieczności ładowania. Producent wykorzystał tu również 8 MB szybkiej pamięci podręcznej Intel Smart Cache. Ten model może obsłużyć do 64 GB RAM DDR4 o maksymalnej częstotliwości taktowania 2933 MHz. Oczywiście procesor wspiera zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics.

Intel Core i5 10310U vPro to tańsze rozwiązanie, jeśli chodzi o serię laptopów ASUS ExpertBook B9450FA. Posiada on 4 rdzenie oraz 8 wątków logicznych. Także pochodzi on z rodziny profesjonalnych procesorów, które idealnie sprawdzą się w programach użytkowych. Częstotliwość taktowania tego modelu w trybie turbo wynosi 4,4 GHz. Sprzęt posiada 6 MB pamięci Intel Smart Cache. Może on obsłużyć do 64 GB RAM DDR4 i posiada zintegrowany układ Intel UHD Graphics. Dodatkowo producent zadbał o zmniejszone zużycie energii, jeśli procesor nie jest wykorzystywany w pełni.

Najwyższa jakość obrazu i dźwięku w laptopach ASUS ExpertBook B9450FA

W tej serii wykorzystano 14-calowe matryce IPS zainstalowane w technologii NanoEdge. Dzięki temu uzyskano bezramkową, świetnie prezentującą się konstrukcję. Jakość obrazu stoi na bardzo wysokim poziomie także dzięki powłoce antyodblaskowej oraz natywnej rozdzielczości Full HD. Ekran w zupełności wystarczy do pracy na różnych programach użytkowych, będzie także dobrym wyborem, jeśli chodzi o sporadyczne oglądanie filmów. Świetnie sprawdza się on również podczas dłuższych sesji przy komputerze.

Seria laptopów ASUS ExpertBook B9450FA odznacza się także bardzo dobrą jakością dźwięku. Wykorzystano w tym celu profesjonalne technologie dla uzyskania jak najlepszego brzmienia. Warto również zwrócić uwagę na mikrofon - zastosowano tu wielokierunkową konstrukcję. Producent zaimplementował także aktywną redukcję szumów, która znacznie wpływa na jakość nagrywanego dźwięku. Dzięki temu wideokonferencje, czy też standardowe rozmowy będą po prostu wygodniejsze. Laptopy dodatkowo wzmacniają ludzki głos, tak by odseparować go od hałasu, jaki generuje otoczenie.

Oficjalny partner:

Close