Laptop Lenovo V14 G4 IRU 83A00070PB

Lenovo
83A00070PB
10346
0197532173149

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Hurry! only 1 szt. w magazynie.
3 064,00 zł
2 491,06 zł netto
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
71.00 zł
PKO Leasing Widget
Jak to działa…
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis laptopa Lenovo V14 G4 IRU 83A00070PB

Lenovo V14 G4 IRU 83A00070PB - zdjęcieLaptop Lenovo V14 G4 IRU 83A00070PB należy do cieszącej się dużą popularnością serii 14-calowych notebooków V14 G4 IRU produkowanych przez firmę Lenovo.

Użytkownik ma do dyspozycji 16 GB pamięci RAM. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej, którą można zaistalować w laptopie, wynosi 40 GB. Producent zainstalował pamięć typu DDR4. Pamięć masowa notebooka obejmuje dysk SSD (M.2 2242, NVMe) o pojemności 512 GB. W modelu zainstalowano 8-rdzeniową jednostkę centralną i5-13420H. CPU uzyskał wynik 17151 punktów w aplikacji PassMark. Procesor dysponuje pamięcią cache 12 MB. Częstotliwość taktowania jednostki centralnej to 4,60 GHz. Za generowanie obrazu odpowiada zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics. GPU uzyskał wynik 2151 punktów w aplikacji PassMark.

Maksymalna rozdzielczość 14-calowego ekranu komputera wynosi 1920x1080 punktów (Full HD). Matryca wykonana w technologii TN zapewnia świetny obraz. Model został wyposażony w kamerę internetową.

Komputer spełnia certyfikaty MIL-STD-810H, Energy Star 8.0 oraz TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution). Użytkownik modelu ma do dyspozycji następujące porty: jedno gniazdo zasilania, jedno gniazdo USB 3.2 Gen 1, jedno gniazdo Ethernet (RJ-45), jedno gniazdo USB-C 3.2 Gen 1 (z Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.2), jedno gniazdo Headphone / microphone combo jack (3.5mm), jedno gniazdo HDMI 1.4b oraz jedno gniazdo USB 2.0. Laptop ma preinstalowany system operacyjny Windows 11 Pro. Inżynierom firmy Lenovo udało się ograniczyć wagę urządzenia, która wynosi tylko 1,4 kg. Produkt jest dostępny w czarnej obudowie.

Użytkownik modelu ma do dyspozycji moduły komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 5.1 i Wi-Fi. Producent laptopa Lenovo V14 G4 IRU 83A00070PB udziela na ten produkt trzyletniej gwarancji typu On-Site.

Procesor Intel Core i5-13420H

Procesor Intel Core i5-13420H Intel Core i5-13420H to wydajny procesor mobilny średniej klasy, który zadebiutował na początku 2023 roku jako część rodziny Raptor Lake-H. Jednostka ta bazuje na udoskonalonej architekturze hybrydowej, oferując łącznie 8 rdzeni fizycznych. W skład struktury wchodzą 4 rdzenie wydajnościowe (P-cores) oparte na architekturze Golden Cove oraz 4 rdzenie efektywne (E-cores) wykorzystujące architekturę Gracemont. Dzięki obsłudze technologii Hyper-Threading przez rdzenie typu P, system jest w stanie przetwarzać do 12 wątków jednocześnie, co zapewnia płynną pracę w środowiskach wielozadaniowych. Wszystkie rdzenie mają współdzielony dostęp do 12 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu (L3).

Pod względem częstotliwości pracy, klaster wydajnościowy procesora operuje w zakresie od 2,1 do 4,6 GHz w trybie boost dla pojedynczego rdzenia, podczas gdy rdzenie energooszczędne osiągają taktowanie do 3,4 GHz. Ciekawostką jest fakt, że wydajność pojedynczego rdzenia E można porównać do osiągów starszych jednostek z rodziny Skylake, takich jak Core i7-6700HQ. Dzięki optymalizacji procesu produkcyjnego Intel 7, model i5-13420H wyraźnie wyprzedza swojego poprzednika, i5-12450H, oferując wyższe zegary i lepszą responsywność pod dużym obciążeniem.

Nowoczesny SoC został wyposażony w zintegrowany kontroler pamięci, który obsługuje zaawansowane moduły DDR5 o szybkości do 5200 MT/s. Za optymalne rozdzielanie zadań między poszczególne rdzenie odpowiada sprzętowy mechanizm Thread Director, który ściśle współpracuje z systemem operacyjnym. Procesor wspiera również operacje związane ze sztuczną inteligencją poprzez technologie GNA 3.0 oraz DL Boost. Dodatkowo, silnik Quick Sync w wersji 8 zapewnia sprzętowe wsparcie dla szerokiej gamy kodeków wideo, w tym nowoczesnego formatu AV1, co czyni go doskonałym wyborem dla osób pracujących z multimediami.

W zakresie łączności z podzespołami, i5-13420H oferuje wsparcie dla magistrali PCIe 5.0 x8 dedykowanej dla zewnętrznych kart graficznych oraz dwa złącza PCIe 4.0 x4 dla szybkich dysków SSD. Zintegrowany układ graficzny bazuje na architekturze Intel Xe i dysponuje 48 jednostkami wykonawczymi (EUs), co w zupełności wystarcza do płynnej obsługi interfejsu systemu, multimediów w wysokiej rozdzielczości oraz mniej wymagających gier.

Procesor charakteryzuje się bazowym poborem mocy na poziomie 45 W, choć w trybie krótkotrwałego obciążenia Turbo (PL2) wartość ta może wzrosnąć do 115 W. W praktycznych zastosowaniach większość producentów laptopów konfiguruje długotrwały limit mocy (PL1) w okolicach 60 W, aby zachować balans między wydajnością a kulturą pracy układu chłodzenia. Cały układ SoC jest produkowany w udoskonalonym procesie technologicznym 10 nm, znanym pod marką Intel 7.

Kensington Lock

Kensington Lock Konstrukcja gniazda zabezpieczającego w serii Lenovo V14 G4 IRU została zaprojektowana z myślą o ekstremalnej wytrzymałości, co odróżnia ją od standardowych rozwiązań spotykanych w segmencie domowym. Gniazdo jest trwale zintegrowane z wewnętrznym, wzmocnionym szkieletem obudowy laptopa, co sprawia, że próba jego siłowego wyrwania doprowadziłaby do nieodwracalnego uszkodzenia całego urządzenia. Taka budowa skutecznie zniechęca potencjalnego złodzieja, ponieważ komputer skradziony poprzez brutalne wyrwanie linki staje się bezwartościowy na rynku wtórnym. Solidne materiały użyte do produkcji tego elementu gwarantują, że mechanizm blokujący pozostanie stabilny i niezawodny nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Cenisz swój czas? Wybierz gwarancję On-Site i zapomnij o wysyłaniu laptopa do serwisu. W ramach tej usługi naprawa odbywa się w miejscu użytkowania sprzętu – u Ciebie w firmie lub w domu. Autoryzowany technik przyjeżdża z niezbędnymi częściami i przywraca sprawność urządzenia w Twojej obecności.

To idealna opcja dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na rozstanie ze sprzętem na kilka czy kilkanaście dni. Zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że Twój komputer jest w dobrych rękach, bez konieczności rozstawania się z nim.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Notebook Lenovo V14 G4 IRU 83A00070PB otrzymał Microsoft Windows 11 Pro czyli system stworzony do profesjonalnych wyzwań. Wybierając laptopa z preinstalowanym systemem Windows 11 Pro, zyskujesz narzędzie zaprojektowane z myślą o pracy hybrydowej i maksymalnym bezpieczeństwie danych. Wersja Pro oferuje zaawansowane funkcje, których nie znajdziesz w wersji Home, takie jak szyfrowanie urządzeń technologią BitLocker oraz ochronę informacji Windows (WIP).

System wspiera nowoczesne metody zarządzania chmurą, pozwalając na łatwe logowanie się do domeny firmowej i korzystanie z usługi Azure Active Directory. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, ulepszonej obsłudze pulpitów wirtualnych oraz funkcji Snap Layouts (układy przyciągania okien), organizacja wielozadaniowej pracy staje się prostsza niż kiedykolwiek. To stabilne i bezpieczne środowisko, które nadąży za tempem Twojego biznesu.

Wi-Fi 5

Wi-Fi 5 W urządzeniach serii Lenovo V14 G4 IRU zainstalowano kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi 5. Standard ten wprowadzony pod techniczną nazwą 802.11ac, stanowił prawdziwy punkt zwrotny w historii łączności bezprzewodowej, przenosząc domowe sieci z ery prostego przeglądania stron w czasy intensywnego gamingu i streamingu wysokiej rozdzielczości. Największym atutem tej generacji było niemal całkowite skupienie się na pasmie 5 GHz, co pozwoliło na drastyczne zwiększenie przepustowości przy jednoczesnym uniknięciu potężnych zakłóceń generowanych w mocno zatłoczonym paśmie 2,4 GHz przez inne urządzenia domowe.

Dzięki zastosowaniu technologii MU-MIMO, czyli wieloużytkownikowej komunikacji wielowejściowej i wielowyjściowej, Wi-Fi 5 skutecznie rozwiązało problem kolejek w dostępie do danych, pozwalając routerowi na jednoczesną obsługę wielu urządzeń bez odczuwalnych spadków prędkości dla każdego z nich. Niezwykle istotnym wsparciem dla stabilności połączenia stała się również funkcja beamformingu, która zamiast rozsyłać sygnał radiowy równomiernie we wszystkich kierunkach, inteligentnie kieruje wiązkę bezpośrednio w stronę aktualnie używanego smartfona czy laptopa.

Zwiększenie szerokości kanałów oraz zastosowanie zaawansowanej modulacji sprawiło, że po raz pierwszy połączenie bezprzewodowe mogło realnie rywalizować z tradycyjnym kablem sieciowym pod względem wydajności w codziennych zadaniach. Choć z dzisiejszej perspektywy standard ten doczekał się następców w postaci Wi-Fi 6 i 7, to wciąż pozostaje on fundamentem wielu nowoczesnych sieci, oferując doskonały balans między niezawodnością a szybkością transferu danych. Wybierając sprzęt wspierający ten standard, zyskujesz pewność, że Twoje domowe centrum rozrywki poradzi sobie z płynnym odtwarzaniem filmów w najwyższej jakości oraz błyskawiczną wymianą plików w chmurze.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając laptopy serii Lenovo V14 G4 IRU z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

: 83A00070PB
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
V14 G4 IRU
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core i5
Generacja procesora
13 (Raptor Lake)
Typ procesora
Model: i5-13420H
Częstotliwość: 4,60 GHz
Cache: 12 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA1744
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 5200 MT/s Up to DDR4 3200 MT/s Up to LPDDR5/x 5200 MT/s Up to LPDDR4x 4267 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
8
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel SoC
PassMark procesora
17151
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 8 GB wlutowane + 1 x 8 GB
SODIMM
DDR4
Liczba banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
40 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 2242
NVMe
PCIe 4.0
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Technologia matrycy
TN
Jasność matrycy
250 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
14" FHD (1920x1080) TN 250nits
Anti-glare
45% NTSC
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel UHD Graphics
PassMark karty zintegrowanej
2151
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x USB-C 3.2 Gen 1 (z Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.2)
1 x USB 2.0
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x HDMI 1.4b
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1 x Gniazdo zasilania
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth 5.1
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony
Głośniki stereo 1.5W x2, Dolby Audio
Kamera internetowa HD 720p with Privacy Shutter
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm
Zabezpieczenie kamery internetowej
Czytnik kart SmartCard
Nie
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 38 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 324 mm
Głębokość: 215 mm
Wysokość: 20 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
Energy Star 8.0
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Silver
Tak
W zestawie
Zasilacz 65W Round Tip (3-pin)
Waga
1,41 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
10346
EAN13
0197532173149
MPN
83A00070PB
Przesyłka kurierska
Darmowa
Przesyłka pobraniowa (COD)
50,00 zł (brutto)
40,65 zł (netto)
ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```