Monitor Samsung Video Wall LH85QMCEBGCXEN, 85", 3840x2160 (4K), 75Hz, VA, 10 ms, Czarny | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
Monitor Samsung Video Wall LH85QMCEBGCXEN
Samsung
LH85QMCEBGCXEN
172831
  • Przekątna ekranu 85"
  • Rozdzielczość 3840x2160 (4K)
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy VA
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
PKO Leasing Widget
Szczegółowy opis monitora Samsung Video Wall LH85QMCEBGCXEN
Monitor Samsung Video Wall LH85QMCEBGCXEN - 85"/3840x2160 (4K)/75Hz/VA/10 ms/Czarny - zdjęcieMonitor Samsung Video Wall LH85QMCEBGCXEN należy do cieszącej się dużą popularnością wśród użytkowników biznesowych rodziny 85-calowych urządzeń od Samsung. Obraz jest wyświetlany na 85-calowym ekranie modelu w rozdzielczości maksymalnej 3840x2160 pikseli (4K) w proporcjach 16:9. Czas reakcji matrycy wynosi 10 ms. Kąty widzenia w poziomie i pionie wynoszą odpowiednio 178 stopni i 178 stopni. Ważnym parametrem modelu jest jasność wynosząca 500 cd/m². Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii VA zapewniająca doskonały obraz. Ważną cechą modelu jest zastosowanie. Model oferuje możliwość montażu 600 x 400 mm w standardzie VESA. Do podłączania urządzeń peryferyjnych służą następujące porty: dwa porty USB 2.0, jeden port RJ-45 LAN, trzy porty HDMI, jeden port RS-232 (COM), 0 x USB-C, jeden port 3,5 mm minijack oraz jeden port DisplayPort. Producent monitora zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatem EMC.
Producent monitora udziela na swój produkt 3-letniej gwarancji typu Carry-in.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Matryca VA
Standard VESA
: LH85QMCEBGCXEN
Producent
Samsung
Produkt
Monitor
Model
Video Wall
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
85"
Rozdzielczość
3840x2160 (4K)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
VA
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Odświeżanie
75 Hz
Synchronizacja pionowa
48-75 Hz
Synchronizacja pozioma
30-81 kHz
Czas reakcji
10 ms
Jasność
500 cd/m²
Kontrast statyczny
4000:1
Kontrast dynamiczny
Mega Contrast
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,487 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
3 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
1 x RS-232 (COM)
1 x RJ-45 LAN
2 x USB 2.0
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
3
Złącze DisplayPort
Zużycie energii (tryb pracy)
330,0 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 190,4 cm
Wysokość: 108,5 cm
Głębokość: 2,9 cm
Wbudowany hub USB
Certyfikaty
EMC
Standard VESA
600 x 400 mm