Monitor Samsung Professional LH55OMBEBGBXEN
Samsung
LH55OMBEBGBXEN
61996
  • Przekątna ekranu 55"
  • Rozdzielczość 3840x2160 (4K)
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy AD-PLS/ADS
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
PKO Leasing Widget
Najważniejsze cechy monitora Samsung Professional LH55OMBEBGBXEN
Monitor Samsung Professional LH55OMBEBGBXEN - 55"/3840x2160 (4K)/AD-PLS/ADS/Czarny55-calowy Monitor Samsung Professional LH55OMBEBGBXEN to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów Samsung. 55-calowy ekran monitora wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości 3840x2160 pikseli (4K). Obraz jest wyświetlany w proporcjach 16:9. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę AD-PLS/ADS zapewniającą doskonały obraz. Jasność monitora wynosi 3000 cd/m². Na powierzchni matrycy zastosowano. Producent zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatem EMC. Waga modelu wynosi 23,10 kilograma. Monitor umieszczono w obudowie w kolorze czarnym. Użytkownik ma do dyspozycji następujące porty: 0 x USB-C, port 3,5 mm minijack, port RJ-45 LAN, port RS-232 (COM), port USB 2.0 oraz dwa porty HDMI. Urządzenie oferuje możliwość montażu 400 x 400 mm (VESA).
Standard VESA
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Matryca PLS
: LH55OMBEBGBXEN
Producent
Samsung
Produkt
Monitor
Model
Professional
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
55"
Rozdzielczość
3840x2160 (4K)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
AD-PLS/ADS
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Jasność
3000 cd/m²
Kontrast statyczny
1200:1
Rozmiar piksela
0,315 mm
Interfejsy
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x USB 2.0
1 x 3,5 mm minijack
1 x RS-232 (COM)
1 x RJ-45 LAN
Liczba portów HDMI
2
Złącze DisplayPort
Zużycie energii (tryb pracy)
450,0 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 125,3 cm
Wysokość: 72,4 cm
Głębokość: 5,5 cm
Wbudowany hub USB
Certyfikaty
EMC
Standard VESA
400 x 400 mm