Monitor Samsung Odyssey Neo G7 G70NC LS43CG700NUXEN
Samsung
LS43CG700NUXEN
206111
  • Przekątna ekranu 43"
  • Rozdzielczość 3840x2160 (4K)
  • Odświeżanie 144 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy VA
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Produkt w dostawie
zapytaj o dostępność
Rata od
PKO Leasing Widget
Opis monitora Samsung Odyssey Neo G7 G70NC LS43CG700NUXEN
Zdjęcie urządzenia Samsung Odyssey Neo G7 G70NC LS43CG700NUXENMonitor Samsung Odyssey Neo G7 G70NC LS43CG700NUXEN to jeden z cieszących się coraz większą popularnością na polskim rynku produktów Samsung. 43-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości maksymalnej 4K (3840x2160 pikseli). Obraz jest wyświetlany w formacie 16:9. Ważnym parametrem urządzenia jest jasność wynosząca 400 cd/m². Obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 144 Hz. Matryca została wykonana w technologii VA. Matryca monitora zapewnia kąty widzenia 178 st. w poziomie i 178 st. w pionie. Użytkownicy zapewne zwrócą uwagę na pokrycie ekranu. Urządzenie oferuje następujące porty: 0 x USB-C, dwa porty HDMI, port 3,5 mm minijack, port DisplayPort, port RJ-45 LAN oraz dwa porty USB 3.0. Producent zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatem UL/C-UL or CSA.
Produkt jest dostępny w czarnej obudowie. Waga monitora wynosi 11,70 kg. Model zapewnia zgodność ze standardem VESA 200 x 200 mm. Urządzenie zapewnia zgodność ze standardem AMD FreeSync. Monitor jest objęty dwuletnią gwarancją producenta w trybie Carry-in (z opcją naprawy w autoryzowanym serwisie).
HDR
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Standard VESA
Matryca VA
: LS43CG700NUXEN
Producent
Samsung
Produkt
Monitor
Model
Odyssey
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
43"
Rozdzielczość
3840x2160 (4K)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
VA
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
144 Hz
Technologia synchronizacji
AMD FreeSync
Liczba kolorów
1070 mln
Powierzchnia robocza
941,184 x 529,416 mm
Czas reakcji
1 ms
Jasność
400 cd/m²
Kontrast statyczny
4250:1
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
2 x USB 3.0
1 x RJ-45 LAN
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
54,4 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,5 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 96,1 cm
Wysokość: 63,5 cm
Głębokość: 25,4 cm
Wbudowany hub USB
Tak
Certyfikaty
UL/C-UL or CSA
Standard VESA
200 x 200 mm
Wbudowane głośniki
Moc głośników
40 W