Monitor Lenovo ThinkVision T2054p 60G1MAT2EU, 19,5", 1440x900 (WSXGA), 60Hz, 16:10, IPS, 8 ms, Czarny | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS
Monitor Lenovo ThinkVision T2054p 60G1MAT2EU
Lenovo
60G1MAT2EU
51744
  • Przekątna ekranu 19,5"
  • Rozdzielczość 1440x900 (WSXGA)
  • Proporcje obrazu 16:10
  • Technologia matrycy IPS
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Najważniejsze cechy monitora Lenovo ThinkVision T2054p 60G1MAT2EU
19,5-calowy ekran monitora wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej WSXGA (1440x900) w proporcjach 16:10. Rozmiar piksela wynosi 0,097 x 0,097 mm. Producent modelu deklaruje jasność matrycy na poziomie 250 cd/m². Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą odpowiednio 178 stopni i 178 stopni. Zastosowana matryca pozwala na wyświetlanie 16,7 miliona kolorów. Ważną cechą urządzenia jest zastosowanie. Matrycę wykonano w technologii IPS. Użytkownik modelu ma do dyspozycji następujące porty: jeden port HDMI® 1.4, jeden port VGA oraz jeden port DisplayPort 1.2. Monitor waży 3,7 kg. Podzespoły monitora zostały zainstalowane w obudowie w kolorze czarnym. Producent modelu udziela na swój produkt 3-letniej gwarancji typu Carry-in.
Certyfikat TCO
Matryca IPS
Certyfikat Energy Star
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Certyfikat RoHS
Standard VESA
: 60G1MAT2EU
Out of Stock
Producent
Lenovo
Produkt
Monitor
Model
ThinkVision
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
19,5"
Rozdzielczość
1440x900 (WSXGA)
Format obrazu
16:10
Technologia matrycy
IPS
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Odświeżanie
60 Hz
Synchronizacja pionowa
50-75 Hz
Synchronizacja pozioma
30-81 kHz
Liczba kolorów
16,7 mln
Powierzchnia robocza
418,6 x 262,4 mm
Czas reakcji
8 ms
Jasność
250 cd/m²
Kontrast statyczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,097 mm
Interfejsy
1 x HDMI® 1.4
1 x DisplayPort 1.2
1 x VGA
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
1
Liczba portów VGA (D-Sub)
Zużycie energii (tryb pracy)
14,5 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,3 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 45,4 cm
Wysokość: 34,6 cm
Głębokość: 24,3 cm
Wbudowany hub USB
Certyfikaty
Energy Star® Certified
TCO 6.0
TCO Edge 2.0
EPEAT™ Silver
ULE Gold
RoHS
Standard VESA
100 x 100 mm
Wbudowane głośniki
Pokrycie barw
72% NTSC