Monitor iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1
iiyama
HB2701UHSNP-B1
547361
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 3840x2160 (4K)
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy IPS Black 2.0
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 17 szt. w magazynie.
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
PKO Leasing Widget
Opis monitora iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1
Monitor iiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 - 27"/3840x2160 (4K)/IPS Black 2.0/4 ms/pivot/Czarnyiiyama ProGraphic HB2701UHSNP-B1 wyprodukowany przez firmę iiyama jest propozycją adresowaną przede wszystkim do odbiorców biznesowych. 27-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości maksymalnej 3840x2160 (4K), zatem proporcje obrazu wynoszą 16:9. Użytkownicy zapewne zwrócą uwagę na pokrycie ekranu. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę w technologii IPS Black 2.0 zapewniającą doskonały obraz. Matryca monitora zapewnia kąty widzenia 178° w pionie i 178° w poziomie. Czas reakcji matrycy udało się skrócić do 4 ms. Jedną z zalet monitora jest funkcja pivot, czyli możliwość fizycznego obrotu o 90° do układu portretowego. Urządzenie jest zgodne ze standardem VESA 100 x 100 mm. Podzespoły modelu zostały umieszczone w obudowie koloru czarnego. Urządzenie waży 6,7 kg. Producent zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatami ErP, VCCI-B, PSE, WEEE, RoHS, CE, UKCA, TCO, TUV, REACH, EAC oraz EPEAT Silver.
Urządzenie zawiera dwa porty USB 3.2 Type-C Gen 1, jeden port HDMI, jeden port RJ-45 LAN, jeden port DisplayPort, jeden port 3,5 mm minijack, 0 x USB-C oraz trzy porty USB 3.2 Type-A Gen 1. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją producenta w trybie Carry-in - gwarancja tego typu obejmuje naprawę urządzenia w serwisie zewnętrznym.
Certyfikat RoHS
Standard VESA
Certyfikat TCO
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
: HB2701UHSNP-B1
Producent
iiyama
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Tak
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
3840x2160 (4K)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
IPS Black 2.0
Ekran dotykowy
Nie
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Synchronizacja pozioma
30-140 kHz
Liczba kolorów
1070 mln
Powierzchnia robocza
596,7 x 335,7 mm
Czas reakcji
4 ms
Jasność
450 cd/m²
Kontrast statyczny
3000:1
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,155 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
1 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
1 x RJ-45 LAN
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
1
Złącze DisplayPort
Zużycie energii (tryb pracy)
27,0 W
Wbudowany hub USB
Certyfikaty
TCO
RoHS
CE
PSE
ErP
TUV
EAC
WEEE
UKCA
REACH
VCCI-B
EPEAT Silver
Standard VESA
100 x 100 mm