Monitor AOC Gaming 27G2ZN3/BK
AOC
27G2ZN3/BK
8955
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 1920x1080 (Full HD)
  • Odświeżanie 280 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy Fast VA
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Pivot
Najważniejsze cechy monitora AOC Gaming 27G2ZN3/BK
27-calowy ekran wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 1920x1080 (Full HD). Czas reakcji matrycy wynosi 1 ms, a piksel ma rozmiar 0,311 x 0,311 mm. Częstotliwość odświeżania matrycy wynosi 280 Hz (w optymalnej rozdzielczości). Matrycę wykonano w technologii Fast VA. Na powierzchni matrycy zastosowano. Producent deklaruje kąty widzenia 178° w pionie i 178° w poziomie. Producent modelu deklaruje jasność matrycy na poziomie 300 cd/m². Zaletą ekranu jest możliwość wyświetlania 16,70 miliona kolorów.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Matryca VA
HDR
: 27G2ZN3/BK
Out of Stock
Producent
AOC
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Tak
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
Fast VA
Ekran dotykowy
Nie
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
280 Hz
Synchronizacja pionowa
48-280 Hz
Synchronizacja pozioma
30-255 kHz
Liczba kolorów
16,7 mln
Czas reakcji
1 ms
Jasność
300 cd/m²
Kontrast statyczny
4000:1
Kontrast dynamiczny
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,311 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
27,0 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,3 cm
Wysokość: 52,9 cm
Głębokość: 22,7 cm
Wbudowany hub USB
Standard VESA
100 x 100 mm