Laptop Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 21RQA95POPB

Lenovo
21RQA95POPB
534014
0199271683835
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21RQ0005PB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Pamięć RAM

Hurry! only 1 szt. w magazynie.
38 602,10 zł
31 383,82 zł netto
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
821.09 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Mobilna stacja robocza

Mobilna stacja robocza Korzystanie z mobilnych stacji roboczych niesie ze sobą szereg wymiernych korzyści, które wykraczają daleko poza możliwości standardowych laptopów. Urządzenia te stanowią pomost między bezkompromisową mocą komputera stacjonarnego a mobilnością, umożliwiając profesjonalistom pracę na najwyższym poziomie niezależnie od lokalizacji.

Największą korzyścią jest obecność certyfikacji ISV, która gwarantuje, że sprzęt został zoptymalizowany pod kątem konkretnych aplikacji inżynieryjnych, architektonicznych i kreatywnych. Dzięki dedykowanym sterownikom dla profesjonalnych kart graficznych użytkownik zyskuje nie tylko większą szybkość renderowania czy płynność w podglądzie modeli 3D, ale przede wszystkim stabilność, która eliminuje ryzyko nagłego zamknięcia programu i utraty niezapisanych postępów pracy.

Mobilne stacje robocze to jedyne komputery przenośne oferujące wsparcie dla pamięci RAM z korekcją błędów (ECC). Jest to kluczowa zaleta przy długotrwałych obliczeniach naukowych, symulacjach fizycznych czy wielogodzinnym renderowaniu wideo. Funkcja ta aktywnie wykrywa i naprawia błędy pamięci, zapobiegając uszkodzeniom danych i awariom systemu (tzw. „niebieskim ekranom”), co w profesjonalnym biznesie przekłada się na realne oszczędności czasu i pieniędzy.

Dzięki rozbudowanej architekturze, mobilne stacje robocze pozwalają na instalację rekordowych ilości pamięci operacyjnej oraz wielu dysków SSD w konfiguracjach RAID 0/1. Dla inżyniera pracującego z ogromnymi złożeniami w CAD lub montażysty obrabiającego materiał 8K oznacza to możliwość płynnej pracy na plikach, które na zwykłym laptopie spowodowałyby całkowite zawieszenie systemu.

Korzyścią nie do przecenienia dla grafików i filmowców są matryce klasy premium z fabryczną kalibracją kolorów. Ekrany te oferują pełne pokrycie profesjonalnych palet barw (np. 100% DCI-P3) i wysoką jasność, co pozwala na krytyczną ocenę koloru i detali projektu w każdych warunkach oświetleniowych. Eliminuje to potrzebę noszenia ze sobą zewnętrznego monitora referencyjnego podczas spotkań z klientami.

Mobilne stacje robocze są projektowane z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach pod stałym, wysokim obciążeniem. Ich systemy chłodzenia są znacznie wydajniejsze niż w cywilnych modelach, a obudowy wykonane z tytanu, magnezu czy włókna węglowego spełniają rygorystyczne normy militarne. Inwestycja w taki sprzęt to gwarancja, że urządzenie przetrwa lata intensywnej eksploatacji, zachowując swoją sprawność i wysoką wartość rezydualną.

Mobilna stacja robocza to nie tylko komputer, ale przede wszystkim niezawodne narzędzie pracy, które chroni czas profesjonalisty i pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów wszędzie tam, gdzie pojawia się inspiracja lub potrzeba biznesowa.

Szczegółowy opis mobilnej stacji roboczej Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 21RQA95POPB

Laptop Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 21RQA95POPB - Core Ultra 7 255HX/16" WUXGA IPS/RAM 128GB/4TB + 4TB + 1TB/RTX PRO 2000/Win 11 ProLaptop Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 21RQA95POPB należy do cieszącej się dużą popularnością serii mobilnych stacji roboczych ThinkPad P16 Gen 3 produkowanych przez firmę Lenovo. W stacji roboczej zastosowano 20-rdzeniowy procesor Core Ultra 7 255HX. Procesor dysponuje pamięcią cache 30 MB. CPU uzyskał wynik 49342 punktów w aplikacji PassMark. W komputerze zainstalowano zintegrowany układ graficzny Intel Graphics. Zintegrowany układ GPU osiągnął wynik 5491 punktów w aplikacji PassMark.

Pamięć masowa modelu składa się z dysku SSD (M.2 NVMe PCie 5.0, jednostronne) o pojemności 4 TB. Pamięć masowa obejmuje także drugi dysk SSD o pojemności 4 TB. Trzeci dysk typu SSD o pojemności 1 TB dodatkowo zwiększa możliwości laptopa. W modelu nie zainstalowano napędu optycznego. Użytkownik ma do dyspozycji 128 GB pamięci operacyjnej (w układzie 4 x 32 GB). Producent zainstalował pamięć typu DDR5. Maksymalna ilość pamięci, którą można zaistalować w notebooku, wynosi 192 GB. Ważną cechą modelu jest dedykowany układ graficzny NVIDIA RTX PRO 2000. Karta dedykowana ma do dyspozycji 8 GB GDDR7 pamięci video. 16-calowy ekran stacji roboczej wyświetla obraz w rozdzielczości WUXGA (1920x1200 punktów). Producent mobilnej stacji roboczej deklaruje jasność matrycy na poziomie 500 cd/m². Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę w technologii IPS. Model oferuje podświetlaną klawiaturę z dodatkowym blokiem numerycznym. Do dyspozycji użytkownika oddano także TouchPad i TrackPoint. Inżynierom firmy Lenovo udało się ograniczyć wagę urządzenia, która wynosi tylko 2,5 kg. Całość zamknięto w obudowie koloru czarnego z wytrzymałego aluminium. Mobilna stacja robocza ma preinstalowany system Windows 11 Pro.

Urządzenie jest zgodne z certyfikatami RoHS compliant, EPEAT Gold Registered, Eyesafe Certified 2.0, Energy Star 9.0, TCO Certified, generation 10, MIL-STD-810H oraz TÜV Rheinland Low Blue Light. Laptop oferuje czytnik kart SDXC. Laptop zawiera dwa porty Thunderbolt 5 (z Power Delivery 3.1 i DisplayPort), jeden port słuchawkowe, jeden port RJ-45, dwa porty USB-A 3.2 Gen 2, jeden port HDMI 2.1 oraz jeden port Thunderbolt 4 (z Power Delivery 3.1 i DisplayPort).

Wielu użytkowników zapewne doceni dostępność wbudowanej kamery internetowej.

Producent udziela na laptopa 3-letniej gwarancji On-Site. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 7 255HX

Procesor Intel Core Ultra 7 255HX Debiutujący w styczniu 2025 roku model Intel Core Ultra 7 255HX stanowi fundament nowoczesnej linii procesorów mobilnych o wysokiej wydajności. Jednostka ta bazuje na zaawansowanej architekturze Arrow Lake-HX i została zaprojektowana pod gniazdo BGA 2114, co czyni ją rozwiązaniem dedykowanym dla najmocniejszych laptopów gamingowych oraz stacji roboczych. Sercem układu jest potężna konfiguracja składająca się z 20 rdzeni, które wspierane są przez 30 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu (L3), co zapewnia błyskawiczny dostęp do kluczowych danych.

Procesor charakteryzuje się dużą elastycznością w zarządzaniu taktowaniem – bazowa częstotliwość wynosi 2,4 GHz, jednak w sytuacjach wymagających dużej mocy obliczeniowej system może automatycznie przyspieszyć aż do 5,2 GHz. Co istotne, Intel zdecydował się na współpracę z zewnętrzną odlewnią TSMC, wykorzystując ich precyzyjny proces litograficzny 3 nm. Pozwoliło to na upakowanie imponującej liczby 17,8 miliarda tranzystorów na jednym krzemowym die, zapewniając wyjątkową efektywność energetyczną przy zachowaniu standardowego współczynnika TDP na poziomie 55 W.

Układ obsługuje dwukanałową pamięć DDR5 o oficjalnej szybkości transferu do 6400 MT/s, co gwarantuje płynną pracę z dużymi zbiorami danych. Dzięki obsłudze magistrali PCI-Express Gen 5, procesor zapewnia najwyższą dostępną przepustowość w komunikacji z nowoczesnymi kartami graficznymi i dyskami SSD.

W obszarze multimediów procesor oferuje zintegrowany układ graficzny Arc Xe-LPG Graphics 64EU, który sprawnie radzi sobie z codziennymi zadaniami wizualnymi i lżejszymi grami. Intel położył również duży nacisk na rozwój sztucznej inteligencji, wyposażając jednostkę w dedykowany procesor neuronowy (NPU). Jednostka ta osiąga wydajność rzędu 13 TOPS, znacząco przyspieszając operacje oparte na algorytmach AI i uczeniu maszynowym.

Core Ultra 7 255HX jest w pełni przystosowany do profesjonalnej wirtualizacji, wspierając nie tylko standardowe rozwiązania sprzętowe, ale również funkcję IOMMU (PCI passthrough). Dzięki temu systemy operacyjne uruchamiane na maszynach wirtualnych mogą uzyskać bezpośredni dostęp do zasobów sprzętowych hosta. W zakresie instrukcji wektorowych procesor obsługuje standardy AVX oraz AVX2, które są kluczowe dla wydajności w obliczeniach naukowych i inżynieryjnych, choć warto zaznaczyć, że producent nie zdecydował się na implementację zestawu AVX-512 w tym konkretnym modelu.

Karta graficzna NVIDIA RTX PRO 2000

Karta graficzna NVIDIA RTX PRO 2000 NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell to wyspecjalizowany układ graficzny przeznaczony do profesjonalnych mobilnych stacji roboczych. Konstrukcja ta została oparta na architekturze Blackwell rdzenia GB206 i wytworzona w zaawansowanym procesie technologicznym 5 nm, co pozwala na pełną obsługę nowoczesnych bibliotek DirectX 12 Ultimate. Serce układu zajmuje powierzchnię 181 mm² i składa się z imponującej liczby 21 900 milionów tranzystorów, co pozycjonuje go jako jednostkę o średniej wielkości, ale ogromnej gęstości upakowania elementów.

Mimo że procesor graficzny jest tożsamy z tym stosowanym w konsumenckim modelu GeForce RTX 5060 Ti 8 GB, producent zdecydował się na dezaktywację części bloków obliczeniowych, aby zoptymalizować chip pod kątem specyficznych wymagań urządzeń mobilnych. W rezultacie wersja profesjonalna dysponuje 3328 jednostkami cieniującymi, 104 jednostkami mapowania tekstur oraz 32 potokami ROP. Dodatkowo karta została wyposażona w 104 rdzenie Tensor przyspieszające operacje związane ze sztuczną inteligencją oraz 26 rdzeni dedykowanych technologii śledzenia promieni, co znacząco podnosi wydajność w profesjonalnym renderingu.

System pamięci opiera się na 8 GB nowoczesnych modułów GDDR7, które współpracują ze 128-bitową szyną danych. Taktowanie pamięci ustawiono na poziomie 1500 MHz, co przekłada się na bardzo wysoką efektywną przepustowość wynoszącą 24 Gbps. Sam rdzeń graficzny pracuje z bazową częstotliwością 952 MHz, która w sprzyjających warunkach termicznych może zostać podbita w trybie Boost do 1657 MHz.

Jednostka ta charakteryzuje się dużą energooszczędnością, gdyż jej maksymalny pobór mocy został ograniczony do 45 W, co jest kluczowe dla zachowania długiego czasu pracy na baterii w laptopach. Ze względu na swój mobilny charakter, układ nie posiada własnych wyjść wideo i przesyła obraz bezpośrednio do ekranu notebooka za pomocą zasobów urządzenia macierzystego. Całość komunikuje się z systemem za pośrednictwem nowoczesnej magistrali PCI-Express 5.0 x16, co gwarantuje błyskawiczną wymianę danych między procesorem a kartą graficzną.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. laptopy serii Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna Pełnowymiarowa klawiatura z wydzieloną sekcją numeryczną to kluczowy atut laptopów dedykowanych profesjonalistom pracującym w sektorze finansowym, logistycznym czy analitycznym. Dzięki fizycznemu blokowi numerycznemu, wprowadzanie danych do arkuszy kalkulacyjnych takich jak Microsoft Excel staje się znacznie szybsze i mniej obarczone ryzykiem błędu w porównaniu do korzystania z górnego rzędu cyfr.

Standardowy układ "kalkulatorowy" pozwala na obsługę bezwzrokową, co w połączeniu z dedykowanymi klawiszami operacji matematycznych (plus, minus, mnożenie, dzielenie) oraz dodatkowym klawiszem Enter, zamienia laptopa w potężne narzędzie do obliczeń. W wybranych modelach biznesowych z większą matrycą, klawiatura ta jest dodatkowo zoptymalizowana pod kątem ergonomicznym, oferując idealny skok klawisza i wyraźną odpowiedź zwrotną.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znane oficjalnie jako standard IEEE 802.11be, stanowi najbardziej zaawansowany etap ewolucji łączności bezprzewodowej i promowany jest jako fundament dla przyszłości cyfrowej rozrywki i pracy profesjonalnej. Technologia ta wprowadza drastyczne zmiany w sposobie przesyłania danych, oferując prędkości, które w praktycznych zastosowaniach laptopowych mogą osiągać nawet 5,8 Gb/s, co czyni ją niemal dwuipółkrotnie szybszą od standardu Wi-Fi 6/6E.

Kluczem do tak imponujących osiągów jest przede wszystkim radykalne rozszerzenie szerokości kanału do 320 MHz, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki tak szerokim autostradom informacyjnym urządzenia mogą przesyłać znacznie większe pakiety danych w tym samym czasie, co eliminuje wąskie gardła nawet w bardzo zatłoczonych sieciach. Dodatkowo Intel implementuje technologię 4096-QAM, która pozwala na gęstsze upakowanie bitów w sygnale radiowym, co przekłada się na około dwudziestoprocentowy wzrost wydajności w porównaniu do modulacji stosowanej w Wi-Fi 6.

Istotnym elementem nowej architektury jest funkcja Multi-Link Operation, w skrócie MLO, która pozwala urządzeniom na jednoczesne nawiązywanie połączeń w wielu pasmach częstotliwości, takich jak 5 GHz oraz 6 GHz. Zamiast przełączać się między nimi, sprzęt wykorzystuje oba pasma naraz, co nie tylko drastycznie obniża opóźnienia, ale także drastycznie zwiększa niezawodność połączenia w trudnych warunkach radiowych.

Kolejną nowością jest funkcja zwana "Puncturing", która rozwiązuje odwieczny problem marnowania pasma przez lokalne zakłócenia. W starszych standardach pojawienie się interferencji na fragmencie kanału wymuszało porzucenie całej jego szerokości, natomiast Wi-Fi 7 potrafi precyzyjnie wyciąć tylko zakłóconą część, pozwalając na dalsze przesyłanie danych na pozostałej, wolnej przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu sieć staje się znacznie bardziej odporna na działanie innych urządzeń elektronicznych w domu czy biurze.

Standard ten został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających scenariuszach, takich jak strumieniowanie wideo w rozdzielczości 8K, profesjonalne granie w chmurze bez zauważalnych opóźnień oraz zaawansowane systemy rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Poprzez zminimalizowanie drgań sygnału, czyli tak zwanego jittera, oraz radykalną redukcję opóźnień, Wi-Fi 7 zaciera granicę między stabilnością tradycyjnego kabla Ethernet a swobodą komunikacji bezprzewodowej.

Warto zauważyć, że Wi-Fi 7 jest w pełni kompatybilne wstecz, co oznacza, że nowe karty sieciowe Intela będą bez problemu współpracować ze starszymi routerami, choć pełnię swoich możliwości pokażą dopiero w ekosystemie nowoczesnych punktów dostępowych. Dla użytkownika końcowego technologia ta zawarta w urządzeniach serii Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 oznacza przede wszystkim koniec kompromisów w kwestii stabilności łącza podczas jednoczesnej pracy wielu domowników na pasmach wymagających ogromnej przepustowości.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptopy serii Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 słyną z niezawodności i zabezpieczeń, a wbudowany czytnik linii papilarnych jest tego najlepszym dowodem. To popularne zabezpieczenie biometryczne nie tylko gwarantuje, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich projektów, ale także oferuje najwyższy komfort użytkowania. Wystarczy jedno dotknięcie palca, aby błyskawicznie odblokować komputer i wrócić do przerwanych zadań. Rezygnacja z wpisywania hasła to oszczędność czasu i wygoda, która w dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesu jest nieoceniona. Czytnik linii papilarnych w urządzeniach biznesowych to synergia bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlana klawiatura to jedna z tych funkcji, które po jednorazowym wypróbowaniu stają się niezbędnym elementem wyposażenia laptopa. Pozwala ona na pełną swobodę pracy – od nocnych maratonów z projektami, po odpisywanie na e-maile podczas wieczornego lotu samolotem. Delikatne, białe światło wydobywające się spod klawiszy oraz przezroczyste oznaczenia znaków sprawiają, że nie musisz szukać dodatkowego źródła światła, co oszczędza Twój wzrok i zwiększa skupienie.

Większość nowoczesnych laptopów oferuje kilkustopniową regulację natężenia światła, co pozwala dopasować jasność do panujących warunków – od subtelnej poświaty po wyraźny blask. Dzięki temu klawiatura staje się czytelna nawet w całkowitej ciemności, a Ty zachowujesz pełną precyzję pisania bez względu na porę dnia i nocy.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS RoHS, czyli unijna dyrektywa ograniczająca stosowanie substancji niebezpiecznych, to kluczowy akt prawny wymuszający na producentach elektroniki eliminację toksycznych składników z procesu wytwarzania sprzętu. Norma ta surowo limituje dopuszczalne stężenie takich pierwiastków jak ołów, rtęć, kadm czy sześciowartościowy chrom, które po wyrzuceniu urządzenia na śmietnik mogłyby trwale skazić glebę oraz wody gruntowe. Dzięki rygorystycznym kontrolom na każdym etapie łańcucha dostaw, certyfikat ten gwarantuje, że laptopy, smartfony czy komponenty komputerowe są znacznie bezpieczniejsze dla użytkowników oraz pracowników zakładów recyklingowych. Obecność oznaczenia zgodności z dyrektywą na urządzeniu serii Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 jest dla świadomego konsumenta jasnym sygnałem, że zakupiony sprzęt został wykonany z poszanowaniem zdrowia publicznego i rygorystycznych norm ochrony biosfery.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Microsoft Windows 11 Pro to zaawansowany system operacyjny stworzony z myślą o użytkownikach biznesowych, profesjonalistach oraz wymagających entuzjastach technologii. Za modernistyczną, dopracowaną wizualnie powłoką kryje się rozbudowany zestaw narzędzi z zakresu bezpieczeństwa, wirtualizacji oraz zarządzania infrastrukturą IT, które zdecydowanie wyróżniają ten wariant na tle wersji Home.

W kwestii ergonomii i codzienne pracy system oferuje nowoczesny wygląd z wycentrowanym Paskiem Zadań oraz zaokrąglonymi rogami okien. Porządek w przestrzeni roboczej zapewniają mechanizmy Snap Layouts oraz Snap Groups, które pozwalają na błyskawiczne układanie aktywnych okien w przemyślane siatki. Całość uzupełnia płynna obsługa wielu pulpitów wirtualnych, co ułatwia przejrzyste oddzielenie zadań służbowych od prywatnych.

Kluczowym filarem wydania Pro pozostają zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz administracji sieciowej. System pozwala na natywne szyfrowanie całości dysków za pomocą mechanizmu BitLocker, co zabezpiecza poufne dane przed nieautoryzowanym odczytem w przypadku kradzieży urządzenia. Administratorzy IT otrzymują wsparcie dla dołączania komputera do domen lokalnych oraz chmurowej usługi Azure Active Directory, a także dostęp do Edytora lokalnych zasad grupy. Pozwala to na masowe i precyzyjne zarządzanie uprawnieniami oraz konfiguracją wielu maszyn w organizacji. W przeciwieństwie do tańszych wariantów, Windows 11 Pro może pełnić rolę hosta Pulpitu Zdalnego, co umożliwia pełne, bezpieczne sterowanie komputerem z dowolnego miejsca.

Z myślą o deweloperach i profesjonalistach wbudowano tu również technologie wirtualizacyjne. Hipernadzorca Hyper-V pozwala na tworzenie i uruchamianie niezależnych maszyn wirtualnych z innymi systemami operacyjnymi, z kolei funkcja Windows Sandbox tworzy tymczasowe, odizolowane środowisko do bezpiecznego testowania nieznanego oprogramowania bez ryzyka uszkodzenia głównej instalacji. Dopełnieniem całości jest rozszerzona obsługa podzespołów komputerowych, ponieważ wersja Pro potrafi zarejestrować i efektywnie wykorzystać nawet do 2 TB pamięci operacyjnej RAM oraz konfiguracje wieloprocesorowe z dwoma fizycznymi gniazdami CPU na płycie głównej.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Gwarancja On-Site Premier Support

Gwarancja To najwyższy poziom wsparcia technicznego dostępny na rynku, znany jako Premier Support. Wykracza daleko poza zwykłą naprawę sprzętu. Zyskujesz bezpośredni dostęp do dedykowanych, zaawansowanych inżynierów (często 24/7), pomijając standardowe infolinie i automatyczne skrypty rozmów.

Usługa obejmuje nie tylko naprawy sprzętowe (zazwyczaj w trybie Next Business Day), ale także wsparcie w zakresie oprogramowania, problemów z siecią czy konfiguracją. To kompleksowa opieka IT, w której producent przejmuje odpowiedzialność za rozwiązanie problemu „end-to-end”, a Ty masz pewność priorytetowego traktowania każdego zgłoszenia.

TPM

TPM Zastosowanie standardu TPM w urządzeniach serii Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 znacząco podnosi poziom ochrony użytkowników pracujących w terenie czy w podróży służbowej. Dzięki ścisłej integracji modułu z systemem Windows Hello, proces autoryzacji za pomocą odcisku palca lub skanowania twarzy odbywa się wewnątrz bezpiecznego układu, co uniemożliwia przejęcie danych biometrycznych przez złośliwe oprogramowanie. W praktyce oznacza to, że nawet w przypadku kradzieży lub zgubienia laptopa, osoba niepowołana nie jest w stanie odczytać zawartości dysku ani obejść ekranu blokady. Fizyczne zabezpieczenie kluczy w module TPM sprawia, że próba przełożenia dysku do innego komputera kończy się niepowodzeniem, pozostawiając dane trwale zaszyfrowanymi.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Złącze Thunderbolt 5

Złącze Thunderbolt 5 Notebooki serii Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 wyposażono w jeden z najszybszych i wszechstronnych gniazdo jakim jest Thunderbolt 5. Fizycznie występuje jako port USB-C, ale potrafi przesyłać dane z prędkością do 80Gbps w obu kierunkach lub do 120Gbps w jednym kierunku i 40Gbps w drugim. Poza tym używa standardu DisplayPort do przesyłania dźwięku i obrazu z wysoką częstotliwością i rozdzielczością, a także obsługuje ładowanie z wysoką mocą dzięki Power Delivery. Dzięki swoim właściwością Thunderbolt 5 obsłuży bez trudu szybkie dyski zewnętrzne czy podłączy notebook do wielu monitorów, akcesoriów i peryferiów jednym przewodem przez stację dokującą. Ten sam przewód również posłuży do ładowania urządzenia.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 21RQA95POPB został wyposażony w matrycę IPS. Ekran taki daje przede wszystkim wyjątkową jakością obrazu oraz komfort użytkowania, którego nie są w stanie zapewnić starsze technologie. Najważniejszą cechą tego rozwiązania są niemal nieograniczone kąty widzenia, co oznacza, że kolory i kontrast pozostają stabilne nawet wtedy, gdy patrzymy na ekran z boku lub pod dużym nachyleniem.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem ekranu jest precyzyjne i naturalne odwzorowanie barw. Matryce IPS potrafią wyświetlać znacznie szerszą paletę kolorów niż budżetowe panele TN, dzięki czemu wyświetlane zdjęcia, filmy oraz projekty graficzne wyglądają żywo i realistycznie. Ta cecha sprawia, że laptopy wyposażone w technologię In-Plane Switching są preferowanym narzędziem pracy dla profesjonalistów zajmujących się obróbką obrazu, ale korzyści z lepszego nasycenia barw odczuje każdy użytkownik podczas codziennej rozrywki.

Warto również zwrócić uwagę na ogólną czytelność i mniejsze obciążenie dla wzroku, co wynika z wysokiej stabilności wyświetlanego obrazu. Mimo że matryce te mogą charakteryzować się nieco wyższym czasem reakcji niż ekrany dedykowane wyłącznie dla e-sportowców, współczesne panele IPS stosowane w laptopach gamingowych z łatwością osiągają parametry wystarczające do bardzo płynnej rozgrywki. Choć technologia ta może wiązać się z występowaniem zjawiska lekkiego srebrzenia czerni w ciemnych pomieszczeniach, korzyści w postaci głębi kolorów i wygody użytkowania zdecydowanie przeważają nad tą drobną niedogodnością.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Laptopy serii Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 pozytywnie przeszły szereg wymagających i rygorystycznych testów jakości, wytrzymałości i odporności na różne warunki środowiskowe zgodnie z zaktualizowanym militarnym standardem MIL-STD-810H. Bardziej restrykcyjne procedury i zaktualizowane metody testowe jeszcze lepiej odzwierciedlają skrajne warunki użycia w prawdziwym środowisku roboczym. Certyfikacja MIL-STD-810H potwierdza wysoką jakość i niezawodność urządzeń tej serii.

: 21RQA95POPB
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Mobilna stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad P16 Gen 3
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 255HX
Częstotliwość: 5,2 GHz
Cache: 30 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA2114
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
20
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel WM880
PassMark procesora
49342
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
128 GB
Typ pamięci
4 x 32 GB
SODIMM
DDR5
non-ECC
Liczba banków pamięci
4
Maksymalna ilość pamięci
192 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
4 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 5.0
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
4 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 3
SSD
Pojemność dysku 3
1 TB
Parametry dysku 3
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
1 TB
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
500 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits
Anti-glare
100% sRGB
60Hz
Low Power
Eyesafe
TÜV Low Blue Light
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA RTX PRO 2000
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 8 GB GDDR7
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 5 (z Power Delivery 3.1 i DisplayPort)
1 x Thunderbolt 4 (z Power Delivery 3.1 i DisplayPort)
2 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x HDMI 2.1
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x RJ-45
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
1x 2.5GbE RJ-45
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 5
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
SoundWire
Cirrus Logic CS42L43
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Atmos
Kamera internetowa 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Computer Vision Human Presence Detection on ISP
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Zabezpieczenie kamery internetowej (camera models)
Wizualne wykrywanie obecnoś
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Touchpad
TrackPoint
Klawiatura podświetlana
Klawiatura odporna na zachlapanie
Klawiatura numeryczna
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 180W USB-C GaN (3-pin)
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 99,9 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 362 mm
Głębokość: 252 mm
Wysokość: 30 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Eyesafe Certified 2.0
TÜV Rheinland Low Blue Light
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
W zestawie
Lenovo AI Now
Zasilacz 180W USB-C GaN (3-pin)
Waga
2,54 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
534014
EAN13
0199271683835
MPN
21RQ0005PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.