Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD 21STE3WDLPB

Lenovo
21STE3WDLPB
102779
0199271510698
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21ST0035PB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Out of Stock
13 974,00 zł *
11 360,98 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis notebooka Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD 21STE3WDLPB

Zdjęcie produktu Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD 21STE3WDLPB - Ryzen 7 250/16" WUXGA IPS/RAM 64GB/SSD 512GB + SSD 512GB/Windows 11 ProLaptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD 21STE3WDLPB jest typowym przedstawicielem serii 16-calowych notebooków ThinkPad E16 Gen 3 AMD produkowanych przez firmę Lenovo.

W notebooku Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD 21STE3WDLPB producent zainstalował 64 GB pamięci RAM w układzie 2 x 32 GB. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez notebook Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD 21STE3WDLPB wynosi 64 GB. Obraz jest wyświetlany na 16-calowym ekranie w rozdzielczości maksymalnej WUXGA (1920x1200). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę w technologii IPS zapewniającą doskonały obraz. Pamięć masowa składa się z dysku SSD o pojemności 512 GB. Uzupełnieniem pamięci masowej jest też drugi dysk SSD o pojemności 512 GB. W notebooku zainstalowano 8-rdzeniowy układ CPU Ryzen 7 250 z rodziny AMD Ryzen 7. Układ CPU został wyprodukowany w technologii TSMC 4 nm FinFET. Procesor osiągnął wynik 25549 punktów w aplikacji PassMark. CPU dysponuje pamięcią cache o pojemności 16MB. Częstotliwość taktowania układu CPU to 3,3GHz GHz (maksymalnie 5,1GHz). Za generowanie obrazu odpowiada zintegrowana karta graficzna AMD Radeon 780M. Zintegrowana karta graficzna osiągnęła wynik 6888 punktów w aplikacji PassMark. Podzespoły komputera zostały umieszczone w czarnej obudowie z aluminium. Ważną zaletą komputera jest niska waga wynosząca tylko 1,7 kilograma. Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura. Notebook ma zainstalowany system operacyjny Windows 11 Pro. Urządzenia peryferyjne można podłączać za pośrednictwem następujących portów: jeden port USB-C 3.2 Gen 1 (z Power Delivery 3.1 i DisplayPort 1.4a), jeden port słuchawkowe, jeden port USB 3.2 Gen 1, jeden port Ethernet (RJ-45), jeden port USB4 (z Power Delivery 3.1 i DisplayPort 1.4), jeden port USB 3.2 Gen 2 (Always On) oraz jeden port HDMI 2.1. Producent zadbał o zgodność urządzenia m.in. z certyfikatami RoHS compliant, TCO Certified, generation 10, ErP Lot 6/26, Energy Star 9.0 oraz MIL-STD-810H.

Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki zainstalowanym modułom Bluetooth i Wi-Fi. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją producenta On-Site, czyli z opcją naprawy w miejscu wskazanym przez użytkownika. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor AMD Ryzen 7 250

Procesor AMD Ryzen 7 250 Debiutujący podczas targów CES 2025 procesor AMD Ryzen 7 250 stanowi solidną propozycję w segmencie wydajnych jednostek mobilnych typu APU, choć należy zaznaczyć, że wywodzi się on ze znanej już od kilku lat rodziny Hawk Point. W rzeczywistości nie mamy tu do czynienia z zupełnie nową konstrukcją, lecz z odświeżonym modelem Ryzen 7 8840U, który otrzymał nowe oznaczenie rynkowe. Jednostka ta dysponuje ośmioma rdzeniami opartymi na architekturze Zen 4, które pracują z częstotliwością od 3,3 GHz do 5,1 GHz, a dzięki obsłudze technologii SMT system operacyjny może operować na szesnastu wątkach jednocześnie. Za generowanie grafiki trójwymiarowej oraz zadania obliczeniowe wspierające procesor odpowiada zintegrowany układ graficzny Radeon 780M.

Fundamentem rodziny Hawk Point jest architektura Zen 4, która wcześniej napędzała tak udane serie jak Phoenix czy Dragon Range. Warto jednak zwrócić uwagę na obecność zintegrowanego modułu NPU o wydajności 16 TOPS, co mimo nowoczesnego charakteru procesora jest wartością niewystarczającą do spełnienia rygorystycznych wymogów certyfikacji Microsoft Copilot+ PC. Pod względem technologicznym procesor oferuje 16 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu oraz wsparcie dla bardzo szybkich pamięci RAM typu DDR5-5600 oraz LPDDR5x-7500. Użytkownicy mogą również liczyć na pełną kompatybilność z interfejsem USB 4, co zapewnia obsługę standardu Thunderbolt, a 20 linii PCIe 4.0 pozwala na wykorzystanie nowoczesnych dysków NVMe SSD o przepustowości dochodzącej do 7,8 GB/s. Należy przy tym pamiętać, że jednostka ta jest na stałe przylutowana do płyty głównej za pomocą gniazda FP8, co wyklucza jej wymianę w przyszłości oraz uniemożliwia podkręcanie parametrów pracy.

W kwestii czystej wydajności Ryzen 7 250 zachowuje parametry zbieżne ze swoimi poprzednikami, czyli modelami 8840U i 7840U, co plasuje go na poziomie porównywalnym z układem Intel Core Ultra 7 256V w testach wielowątkowych. Taka moc obliczeniowa sprawia, że procesor doskonale radzi sobie nawet z wymagającymi zadaniami profesjonalnymi przewidzianymi na rok 2025. Ostateczne rezultaty w codziennym użytkowaniu będą jednak ściśle uzależnione od tego, jak agresywne limity mocy ustawili inżynierowie danego laptopa oraz jak sprawnie działa system odprowadzania ciepła w konkretnym urządzeniu.

Zintegrowana karta graficzna Radeon 780M została wyposażona w 12 jednostek obliczeniowych, co przekłada się na 768 procesorów strumieniowych pracujących z maksymalnym taktowaniem 2700 MHz. Układ ten bez problemu radzi sobie z obsługą do czterech zewnętrznych monitorów o rozdzielczościach sięgających standardu SUHD 4320p, a także oferuje sprzętowe kodowanie i dekodowanie najpopularniejszych kodeków wideo, w tym nowoczesnego formatu AV1. Jeśli chodzi o rozrywkę, większość gier wydanych w 2024 roku działa płynnie w rozdzielczości 1080p przy niskich ustawieniach detali, choć płynność animacji będzie mocno zależeć od szybkości zainstalowanej pamięci RAM, która służy tutaj jako współdzielona pamięć wideo.

Efektywność energetyczna pozostaje jedną z najsilniejszych stron tego układu, ponieważ został on wykonany w zaawansowanym procesie technologicznym 4 nm w zakładach TSMC. Domyślny współczynnik TDP wynosi 28 W, jednak producenci laptopów mają sporą swobodę w konfiguracji tego parametru w zakresie od 15 W do 30 W, co pozwala na dostosowanie procesora do różnych formatów komputerów przenośnych. Niezależnie od wybranej konfiguracji energetycznej, systemy oparte na procesorze Ryzen 7 250 wymagają zastosowania aktywnego chłodzenia z wentylatorem, aby zapewnić stabilną pracę pod obciążeniem i utrzymać wysoką sprawność energetyczną.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlana klawiatura to jedna z tych funkcji, które po jednorazowym wypróbowaniu stają się niezbędnym elementem wyposażenia laptopa. Pozwala ona na pełną swobodę pracy – od nocnych maratonów z projektami, po odpisywanie na e-maile podczas wieczornego lotu samolotem. Delikatne, białe światło wydobywające się spod klawiszy oraz przezroczyste oznaczenia znaków sprawiają, że nie musisz szukać dodatkowego źródła światła, co oszczędza Twój wzrok i zwiększa skupienie.

Większość nowoczesnych laptopów oferuje kilkustopniową regulację natężenia światła, co pozwala dopasować jasność do panujących warunków – od subtelnej poświaty po wyraźny blask. Dzięki temu klawiatura staje się czytelna nawet w całkowitej ciemności, a Ty zachowujesz pełną precyzję pisania bez względu na porę dnia i nocy.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Zainstalowany na urządzeniu serii Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD system Windows 11 Pro to centrum dowodzenia dla współczesnego profesjonalisty. Wykorzystując dużą przestrzeń roboczą ekranu, funkcja Snap Layouts pozwala na inteligentne rozmieszczenie wielu okien aplikacji obok siebie, co drastycznie zwiększa wydajność podczas analizy danych.

System został zoptymalizowany pod kątem pracy hybrydowej – płynnie zarządza połączeniami z zewnętrznymi monitorami i stacjami dokującymi, zapamiętując układ okien po ponownym podłączeniu. Dzięki wsparciu dla Azure Active Directory oraz Microsoft Endpoint Manager, działy IT mogą zdalnie konfigurować laptopa i zarządzać aktualizacjami bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. To rozwiązanie, które pozwala pracownikowi być produktywnym w biurze, w domu i w podróży.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. notebooki serii Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

Matryca IPS

Matryca IPS Notebook Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD 21STE3WDLPB otrzymał matrycę In-Plane Switching, czyli w skrócie IPS. Technologia ta wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań przede wszystkim zaawansowaną konstrukcją, w której cząsteczki ciekłego kryształu są ułożone równolegle do powierzchni ekranu i obracają się w tej samej płaszczyźnie pod wpływem pola elektrycznego. Takie rozwiązanie niemal całkowicie eliminuje problem zmiany odcieni czy jasności obrazu podczas patrzenia na monitor z boku, co jest kluczowe w pracy zespołowej lub przy korzystaniu z dużych wyświetlaczy.

Wysoka precyzja w reprodukcji kolorów oraz obsługa szerokich palet barw, takich jak sRGB czy DCI-P3, sprawiają, że panele te są niezastąpione w profesjonalnej obróbce wizualnej, gdzie liczy się każdy detal i zgodność z rzeczywistością. Choć matryce te mogą cechować się nieco niższą głębią czerni w porównaniu do paneli VA, to ich stabilność obrazu oraz dynamiczny rozwój technologii "Fast IPS" pozwoliły na osiągnięcie bardzo wysokich częstotliwości odświeżania. Dzięki temu współczesne ekrany tego typu są obecnie najczęściej rekomendowanym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i wymagających graczy ceniących estetykę wizualną.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna W mobilnych stacjach roboczych i laptopach inżynieryjnych klawiatura numeryczna pełni funkcję wykraczającą poza proste wpisywanie cyfr. Jest ona niezbędna do efektywnej obsługi oprogramowania typu CAD (np. AutoCAD), środowisk programistycznych czy systemów zarządzania bazami danych. Wiele skrótów klawiszowych i funkcji nawigacyjnych w zaawansowanych aplikacjach jest domyślnie przypisanych właśnie do bloku numerycznego.

Inżynierowie projektując klawiatury w większych modelach, dbają o to, by sekcja numeryczna zachowała standardowe odstępy między klawiszami (pitch), co zapobiega przypadkowym kliknięciom. Dodatkowo, klawisze te często pełnią funkcje sterujące kursorem (Home, End, PgUp, PgDn) przy wyłączonym trybie Num Lock, co daje użytkownikowi dodatkową warstwę kontroli nad dokumentacją techniczną bez konieczności sięgania do myszki.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Laptopy serii Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 AMD pozytywnie przechodząc rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z zaktualizowanym standardem militarnym MIL-STD-810H potwierdziły swoją niezawodność i znakomite wykonanie. Przejście na wersję „H” oznacza podniesienie poprzeczki – procedury badawcze są teraz bardziej rygorystyczne, a metody testowe zostały zaprojektowane tak, aby jeszcze wierniej symulować skrajne wyzwania, z jakimi sprzęt może się mierzyć w rzeczywistym środowisku pracy.

Inżynierowie poddają urządzenia testom obejmującym m.in. odporność na gwałtowne zmiany ciśnienia na dużych wysokościach, ekstremalne temperatury (od arktycznego mrozu po pustynny żar), a także długotrwałą ekspozycję na pył, piasek i dużą wilgotność. Dodatkowo, testy wibracji i wstrząsów mechanicznych gwarantują, że urządzenie przetrwa nie tylko trudną podróż, ale i przypadkowe upadki czy uderzenia. Posiadanie certyfikatu MIL-STD-810H to dla użytkownika ostateczny dowód na to, że wybiera sprzęt o bezkompromisowej jakości, zaprojektowany do niezawodnej pracy przez lata.

Gwarancja On-Site (w tym 1 rok Premier Support)

Gwarancja Zyskaj podwójną korzyść: wieloletnią wygodę napraw w Twojej siedzibie (On-Site) oraz ekskluzywne wsparcie Premier Support przez pierwszy rok. Dzięki temu, w kluczowym okresie po zakupie, masz bezpośredni dostęp do dedykowanych inżynierów i priorytetową obsługę zgłoszeń.

To rozwiązanie hybrydowe, które łączy bezpieczeństwo fizycznej naprawy sprzętu u klienta z zaawansowanym wsparciem merytorycznym i technicznym (software/hardware) w najważniejszym etapie cyklu życia urządzenia.

: 21STE3WDLPB
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad E16 Gen 3 AMD
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 1 rok Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen 7
Typ procesora
Model: Ryzen 7 250
Częstotliwość: 3,3GHz / 5,1GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8, FP7, FP7r2
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8), DDR5 (FP7r2), LPDDR5X (FP7)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
8
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
25549
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
SODIMM
DDR5
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 2242
NVMe
PCIe 4.0
Opal2
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
512 GB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2280
512 GB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
300 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits
Anti-glare
45% NTSC
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 780M
PassMark karty zintegrowanej
6888
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x USB4 (z Power Delivery 3.1 i DisplayPort 1.4)
1 x USB-C 3.2 Gen 1 (z Power Delivery 3.1 i DisplayPort 1.4a)
1 x USB 3.2 Gen 2 (Always On)
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x HDMI 2.1
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Senary SN6147
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Atmos, audio by HARMAN
Kamera internetowa FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Zabezpieczenie kamery internetowej
Kamera IR dla funkcji Windows Hello (Rozpoz
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 64 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 356 mm
Głębokość: 249 mm
Wysokość: 21 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
W zestawie
Zasilacz 65W USB-C (3-pin)
Waga
1,71 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
102779
EAN13
0199271510698
MPN
21STE3WDLPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.