Laptop Lenovo LOQ 15ARP9 83JC4HP7QPB

Lenovo
83JC4HP7QPB
227908
0198153860609
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 83JC005VPB
  • Procesor Ryzen 5 7235HS
  • Ekran 15,6" 1920x1080 (Full HD) IPS
  • Pamięć RAM 64 GB
  • Dyski SSD 1 TB (NVMe) + SSD 512 GB (NVMe)
  • Grafika NVIDIA GeForce RTX 3050
  • Kolor Szary
  • System Windows 11 Home
  • Gwarancja 3 lata Carry-in

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Out of Stock
12 616,09 zł *
10 256,98 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Najważniejsze cechy laptopa Lenovo LOQ 15ARP9 83JC4HP7QPB

Lenovo LOQ 15ARP9 83JC4HP7QPBNotebook Lenovo LOQ 15ARP9 83JC4HP7QPB należy do popularnej serii 15,6-calowych laptopów biznesowych LOQ 15ARP9 firmy Lenovo. W notebooku LOQ 15ARP9 83JC4HP7QPB zastosowano procesor Ryzen 5 7235HS z rodziny AMD Ryzen 5. CPU dysponuje pamięcią cache 8MB. CPU uzyskał 12419 punktów w aplikacji PassMark. Układ CPU wykonano w technologii TSMC 6 nm FinFET. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 3,2GHz / 4,2GHz. Laptop oferuje podstawowy układ graficzny brak. Jedną z największych zalet laptopa jest dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 3050. Dedykowany układ graficzny dysponuje 6 GB GDDR6 pamięci video. Notebook wyposażono w pamięć RAM o pojemności 64 GB (w układzie 2 x 32 GB). W notebooku zainstalowano pamięć DDR5. Maksymalna ilość pamięci wynosi 64 GB.

Pamięć masowa laptopa składa się z dysku SSD (M.2 NVMe PCie x3, 2280, 1 TB) o pojemności 1 TB. Do dyspozycji użytkownika oddano także drugi dysk SSD (M.2 NVMe PCie x3, jednostronne, 512 GB) o pojemności 512 GB. Laptop nie zawiera napędu optycznego.

Rozdzielczość 15,6-calowego ekranu modelu wynosi 1920x1080 pikseli (Full HD). Matryca została wykonana w technologii IPS. Model ma preinstalowany system Windows 11 Home.

Jedną z zalet produktu jest wbudowana kamera internetowa. Producent gwarantuje zgodność laptopa m.in. z certyfikatami TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) oraz ErP Lot 3.

Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura z blokiem numerycznym. Uzupełnieniem klawiatury jest wygodny TouchPad. Notebook zawiera jeden port USB-C 3.2 Gen 2 (z PD 140W i DisplayPort 1.4), trzy porty USB-A 3.2 Gen 1, jeden port RJ-45, jeden port złącze zasilania, jeden port Audio (Combo) oraz jeden port HDMI 2.1. Waga notebooka wynosi 2,4 kg. Produkt jest dostępny w obudowie koloru szarego.

W modelu zainstalowano moduły umożliwiające komunikację z siecią bezprzewodową Wi-Fi oraz w standardzie Bluetooth. Producent udziela na model trzyletniej gwarancji w trybie Carry-in. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor AMD Ryzen 5 7235HS

Procesor AMD Ryzen 5 7235HS AMD Ryzen 5 7235HS to mobilna jednostka obliczeniowa zaprojektowana z myślą o laptopach o większych gabarytach, takich jak konstrukcje gamingowe, wywodząca się z generacji Rembrandt Refresh. Układ ten integruje w sobie cztery rdzenie oparte na architekturze Zen 3+, które pracują z gwarantowaną częstotliwością bazową wynoszącą 3,2 GHz i mogą przyspieszać w trybie turbo do poziomu 4,2 GHz. Dzięki pełnemu wsparciu dla technologii wielowątkowości SMT, procesor jest w stanie obsłużyć jednocześnie osiem wątków logicznych. Jednostka została wykonana w nowoczesnym procesie technologicznym 6 nm w zakładach TSMC i zadebiutowała na początku 2023 roku jako rozwiązanie dla konkretnego segmentu rynkowego.

Wydajność ogólna tego procesora jest determinowana przez obecność jedynie czterech rdzeni. Mimo tego platforma Rembrandt oferuje dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak obsługa interfejsu USB4 o przepustowości do 40 Gbps, magistrala PCI-E czwartej generacji oraz wsparcie dla pamięci DDR5 o prędkości 4800 MT/s lub LPDDR5 o taktowaniu 6400 MT/s.

Specyficzną cechą modelu Ryzen 5 7235HS jest całkowity brak zintegrowanego układu graficznego, co wymusza na producentach sprzętu stosowanie dedykowanych kart graficznych w każdym urządzeniu wyposażonym w ten procesor. Parametr TDP został zdefiniowany w szerokim zakresie od 35 do 54 watów, co czyni ten układ odpowiednim wyborem nie tylko dla masywnych maszyn do grania, ale również dla nieco smuklejszych notebooków o aspiracjach gamingowych. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie stabilnych osiągów pod obciążeniem przy zachowaniu relatywnie prostej konstrukcji systemu chłodzenia w porównaniu do jednostek o wyższym zapotrzebowaniu energetycznym.

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050 Mobilny układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 3050 Mobile zadebiutował 11 maja 2021 roku jako popularne rozwiązanie dedykowane komputerom przenośnym. Konstrukcja ta została oparta na architekturze Ampere i procesorze graficznym GA107, który jest wytwarzany w procesie technologicznym 8 nm. Dzięki pełnemu wsparciu dla DirectX 12 Ultimate karta ta pozwala na uruchomienie wszystkich nowoczesnych gier wideo, oferując jednocześnie dostęp do zaawansowanych funkcji graficznych. Wspomniany standard gwarantuje obsługę sprzętowego ray tracingu oraz technologii variable-rate shading, co ma kluczowe znaczenie dla oprawy wizualnej w nowszych produkcjach.

Sercem układu jest procesor GA107 o powierzchni 200 mm2, wewnątrz którego znajduje się 8 700 milionów tranzystorów. W wersji mobilnej NVIDIA zdecydowała się na dezaktywację części jednostek obliczeniowych w porównaniu do pełnego wariantu GA107 znanego z kart stacjonarnych, aby dostosować wydajność do specyficznych wymagań laptopów. Ostatecznie układ dysponuje 2048 jednostkami cieniującymi, 64 jednostkami mapowania tekstur oraz 32 potokami renderującymi. Dodatkowo chip zawiera 64 rdzenie Tensor, które wspomagają obliczenia sztucznej inteligencji, a także 16 rdzeni RT odpowiedzialnych za akcelerację śledzenia promieni.

W kwestii pamięci producent udostępnia modle z 4 GB lub 6 GB pamięci GDDR6, która komunikuje się z procesorem za pomocą 128-bitowej magistrali. Bazowe taktowanie układu wynosi 1065 MHz i może zostać zwiększone w trybie Boost do 1343 MHz, natomiast pamięć pracuje z częstotliwością 1500 MHz, co zapewnia efektywną szybkość rzędu 12 Gbps. Maksymalny pobór mocy karty został ustalony na poziomie 45 W, co pozwala na zachowanie dobrych parametrów termicznych w smukłych obudowach notebooków.

Z uwagi na mobilny charakter urządzenia układ nie posiada własnych, bezpośrednich wyjść wideo, lecz wykorzystuje porty i ekran zintegrowany z laptopem gospodarza. Komunikacja z resztą systemu odbywa się za pośrednictwem interfejsu PCI-Express 4.0 x8, co zapewnia optymalny przepływ danych w codziennych zadaniach oraz podczas rozgrywki.

Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 Standard Wi-Fi 6, znany również pod techniczną nazwą 802.11ax, stanowi milowy krok w ewolucji łączności bezprzewodowej, ponieważ nie skupia się wyłącznie na podkręcaniu maksymalnej prędkości, ale przede wszystkim na poprawie wydajności w zatłoczonych sieciach. Głównym założeniem tej technologii jest rozwiązanie problemu zatorów komunikacyjnych, które pojawiają się, gdy w jednym domu lub biurze znajduje się kilkanaście lub kilkadziesiąt urządzeń jednocześnie korzystających z pasma.

Kluczowym elementem wyróżniającym tę generację jest technologia OFDMA, która pozwala na dzielenie kanałów transmisji na mniejsze jednostki, dzięki czemu router może obsługiwać wielu klientów w tym samym czasie zamiast ustawiać ich w kolejce. Dodatkowo Wi-Fi 6 wprowadza udoskonaloną funkcję MU-MIMO, która umożliwia przesyłanie danych do wielu odbiorców jednocześnie w obu kierunkach, co znacząco redukuje opóźnienia podczas grania online czy prowadzenia wideokonferencji.

Bardzo istotnym aspektem nowego standardu jest również dbałość o oszczędność energii w urządzeniach mobilnych oraz czujnikach inteligentnego domu. Funkcja Target Wake Time pozwala routerowi precyzyjnie ustalać harmonogram komunikacji z telefonem lub laptopem, co sprawia, że moduły sieciowe mogą pozostawać w stanie uśpienia przez dłuższy czas, realnie wydłużając żywotność baterii. Bezpieczeństwo użytkowników również doczekało się wzmocnienia, ponieważ Wi-Fi 6 idzie w parze z obowiązkowym protokołem szyfrowania WPA3, który znacznie skuteczniej chroni przed atakami hakerskimi i próbami odgadnięcia hasła.

Choć Wi-Fi 6 oferuje teoretyczną przepustowość sięgającą niemal 10 Gb/s, jego prawdziwą siłę odczujesz dopiero wtedy, gdy cała Twoja rodzina zacznie jednocześnie strumieniować wideo w wysokiej rozdzielczości. Jeśli zastanawiasz się nad wymianą sprzętu, chętnie pomogę Ci sprawdzić, czy Twoje obecne urządzenia poradzą sobie z pełnym wykorzystaniem możliwości tego standardu.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna W mobilnych stacjach roboczych i laptopach inżynieryjnych klawiatura numeryczna pełni funkcję wykraczającą poza proste wpisywanie cyfr. Jest ona niezbędna do efektywnej obsługi oprogramowania typu CAD (np. AutoCAD), środowisk programistycznych czy systemów zarządzania bazami danych. Wiele skrótów klawiszowych i funkcji nawigacyjnych w zaawansowanych aplikacjach jest domyślnie przypisanych właśnie do bloku numerycznego.

Inżynierowie projektując klawiatury w większych modelach, dbają o to, by sekcja numeryczna zachowała standardowe odstępy między klawiszami (pitch), co zapobiega przypadkowym kliknięciom. Dodatkowo, klawisze te często pełnią funkcje sterujące kursorem (Home, End, PgUp, PgDn) przy wyłączonym trybie Num Lock, co daje użytkownikowi dodatkową warstwę kontroli nad dokumentacją techniczną bez konieczności sięgania do myszki.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Lenovo LOQ 15ARP9 83JC4HP7QPB otrzymał matrycę In-Plane Switching, czyli w skrócie IPS. Technologia ta wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań przede wszystkim zaawansowaną konstrukcją, w której cząsteczki ciekłego kryształu są ułożone równolegle do powierzchni ekranu i obracają się w tej samej płaszczyźnie pod wpływem pola elektrycznego. Takie rozwiązanie niemal całkowicie eliminuje problem zmiany odcieni czy jasności obrazu podczas patrzenia na monitor z boku, co jest kluczowe w pracy zespołowej lub przy korzystaniu z dużych wyświetlaczy.

Wysoka precyzja w reprodukcji kolorów oraz obsługa szerokich palet barw, takich jak sRGB czy DCI-P3, sprawiają, że panele te są niezastąpione w profesjonalnej obróbce wizualnej, gdzie liczy się każdy detal i zgodność z rzeczywistością. Choć matryce te mogą cechować się nieco niższą głębią czerni w porównaniu do paneli VA, to ich stabilność obrazu oraz dynamiczny rozwój technologii "Fast IPS" pozwoliły na osiągnięcie bardzo wysokich częstotliwości odświeżania. Dzięki temu współczesne ekrany tego typu są obecnie najczęściej rekomendowanym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i wymagających graczy ceniących estetykę wizualną.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Opcja Carry-in to klasyczna formuła gwarancyjna, w której naprawa odbywa się w profesjonalnym centrum serwisowym producenta. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające dostęp do certyfikowanych techników i oryginalnych części zamiennych, bez konieczności wizyty serwisanta w Twoim biurze czy domu.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo LOQ 15ARP9 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

: 83JC4HP7QPB
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
LOQ 15ARP9
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne PC-ABS
Kolor obudowy
Szary
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen 5
Typ procesora
Model: Ryzen 5 7235HS
Częstotliwość: 3,2GHz / 4,2GHz
Cache: 8MB
Litografia: TSMC 6 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP7r2
Obsługiwana pamięć: DDR5
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
4
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
12419
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
SODIMM
DDR5
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
1 TB
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
512 GB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
512 GB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
15,6"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
300 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits
Anti-glare
100% sRGB
144Hz
G-SYNC
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
brak
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce RTX 3050
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 6 GB GDDR6
TGP 95W
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (z PD 140W i DisplayPort 1.4)
3 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Audio (Combo)
1 x złącze zasilania
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.2
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, optimized with Nahimic Audio
Kamera internetowa HD 720p with E-shutter
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
E-shutter
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Touchpad
Klawiatura numeryczna
Klawiatura pełnowymiarowa
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Nie
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 170W
Kensington Lock
Nie
Bateria
Bateria 60 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Home
Wymiary
Szerokość: 360 mm
Głębokość: 259 mm
Wysokość: 24 mm
Certyfikaty
TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
ErP Lot 3
RoHS compliant
Certyfikat MIL-STD-810
brak
W zestawie
Zasilacz 170W Slim Tip (3-pin)
Waga
2,38 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
227908
EAN13
0198153860609
MPN
83JC4HP7QPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.