Laptop HP ZBook Ultra G1a 14 C8JH74VCET

HP
C8JH74VCET
536604
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: C8JH7ET

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Konfigurator

Gwarancja

Drugi dysk

Hurry! only 5 szt. w magazynie.
34 009,09 zł
27 649,67 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
728.30 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Mobilna stacja robocza

Mobilna stacja robocza Korzystanie z mobilnych stacji roboczych niesie ze sobą szereg wymiernych korzyści, które wykraczają daleko poza możliwości standardowych laptopów. Urządzenia te stanowią pomost między bezkompromisową mocą komputera stacjonarnego a mobilnością, umożliwiając profesjonalistom pracę na najwyższym poziomie niezależnie od lokalizacji.

Największą korzyścią jest obecność certyfikacji ISV, która gwarantuje, że sprzęt został zoptymalizowany pod kątem konkretnych aplikacji inżynieryjnych, architektonicznych i kreatywnych. Dzięki dedykowanym sterownikom dla profesjonalnych kart graficznych użytkownik zyskuje nie tylko większą szybkość renderowania czy płynność w podglądzie modeli 3D, ale przede wszystkim stabilność, która eliminuje ryzyko nagłego zamknięcia programu i utraty niezapisanych postępów pracy.

Mobilne stacje robocze to jedyne komputery przenośne oferujące wsparcie dla pamięci RAM z korekcją błędów (ECC). Jest to kluczowa zaleta przy długotrwałych obliczeniach naukowych, symulacjach fizycznych czy wielogodzinnym renderowaniu wideo. Funkcja ta aktywnie wykrywa i naprawia błędy pamięci, zapobiegając uszkodzeniom danych i awariom systemu (tzw. „niebieskim ekranom”), co w profesjonalnym biznesie przekłada się na realne oszczędności czasu i pieniędzy.

Dzięki rozbudowanej architekturze, mobilne stacje robocze pozwalają na instalację rekordowych ilości pamięci operacyjnej oraz wielu dysków SSD w konfiguracjach RAID 0/1. Dla inżyniera pracującego z ogromnymi złożeniami w CAD lub montażysty obrabiającego materiał 8K oznacza to możliwość płynnej pracy na plikach, które na zwykłym laptopie spowodowałyby całkowite zawieszenie systemu.

Korzyścią nie do przecenienia dla grafików i filmowców są matryce klasy premium z fabryczną kalibracją kolorów. Ekrany te oferują pełne pokrycie profesjonalnych palet barw (np. 100% DCI-P3) i wysoką jasność, co pozwala na krytyczną ocenę koloru i detali projektu w każdych warunkach oświetleniowych. Eliminuje to potrzebę noszenia ze sobą zewnętrznego monitora referencyjnego podczas spotkań z klientami.

Mobilne stacje robocze są projektowane z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach pod stałym, wysokim obciążeniem. Ich systemy chłodzenia są znacznie wydajniejsze niż w cywilnych modelach, a obudowy wykonane z tytanu, magnezu czy włókna węglowego spełniają rygorystyczne normy militarne. Inwestycja w taki sprzęt to gwarancja, że urządzenie przetrwa lata intensywnej eksploatacji, zachowując swoją sprawność i wysoką wartość rezydualną.

Mobilna stacja robocza to nie tylko komputer, ale przede wszystkim niezawodne narzędzie pracy, które chroni czas profesjonalisty i pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów wszędzie tam, gdzie pojawia się inspiracja lub potrzeba biznesowa.

Opis mobilnej stacji roboczej HP ZBook Ultra G1a 14 C8JH74VCET

Zdjęcie laptopa HP ZBook Ultra G1a 14 C8JH74VCETHP ZBook Ultra G1a 14 C8JH74VCET należy do cenionej serii wydajnych 14-calowych laptopów biznesowych HP ZBook Ultra G1a 14.

Najważniejszym elementem stacji roboczej jest 12-rdzeniowy układ CPU AMD Ryzen AI Max PRO (model Ryzen AI Max PRO 390). CPU dysponuje pamięcią cache 64MB. Zegar procesora jest taktowany z częstotliwością 3,2GHz GHz (maksymalnie 5GHz). Procesor osiągnął wynik 59554 punktów w aplikacji PassMark. Za generowanie obrazu odpowiada zintegrowany układ graficzny AMD Radeon 8050S - wynik układu w aplikacji PassMark to 16219 punktów.

14-calowy ekran notebooka wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości 1920x1200 punktów (WUXGA). Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii IPS.

Do przechowywania danych służy dysk SSD o pojemności 4 TB. Zaletą mobilnej stacji roboczej jest obecność drugiego dysku SSD (jednostronne, 2280) o pojemności 2 TB. Pamięć masowa obejmuje też trzeci dysk SSD o pojemności 1 TB. Użytkownik ma do dyspozycji 128 GB pamięci RAM (w układzie 4 x 32 GB). Maksymalna ilość pamięci operacyjnej wynosi 192 GB. Producent zastosował pamięć DDR5.

Użytkownik laptopa ma do dyspozycji następujące porty: jeden port USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery, DisplayPort 2.1), jeden port słuchawkowe, jeden port USB-A 3.2 Gen 2, jeden port HDMI 2.1 oraz dwa porty Thunderbolt 4 (Power Delivery, DisplayPort 2.1).

W notebooku zainstalowano moduły komunikacji Bluetooth i Wi-Fi. Laptop jest sprzedawany z preinstalowanym systemem operacyjnym Windows 11 Pro. Jedną z zalet produktu jest wbudowana kamera internetowa. Podzespoły laptopa zostały umieszczone w srebrnej obudowie wykonanej z aluminium. Inżynierom firmy HP udało się ograniczyć wagę laptopa - wynosi ona tylko 2,43 kilograma. Stacja robocza jest objęta trzyletnią gwarancją On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor AMD Ryzen AI Max PRO 390

Procesor AMD Ryzen AI Max PRO 390 AMD Ryzen AI Max PRO 390 to niezwykle wydajna jednostka obliczeniowa z prestiżowej rodziny Strix Halo, która została wprowadzona na rynek w styczniu 2025 roku jako fundament dla najbardziej zaawansowanych stacji roboczych. Ten potężny układ APU integruje w sobie dwanaście rdzeni procesora bazujących na architekturze Zen 5, które osiągają taktowanie do 5,0 GHz, a za przetwarzanie grafiki odpowiada wbudowana karta Radeon 8050S wyposażona w 32 jednostki obliczeniowe RDNA 3+. Całość uzupełnia nowoczesny silnik neuronowy XDNA 2 o wydajności 50 TOPS, co stawia ten procesor w czołówce rozwiązań dedykowanych dla sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do standardowych wariantów konsumenckich, model z serii PRO oferuje rozbudowany pakiet bezpieczeństwa obejmujący koprocesor ARM AMD Secure Processor, funkcję Windows Device Guard oraz wsparcie dla AMD-Vi, co jest kluczowe w profesjonalnym obrocie danymi.

Konstrukcja układu Strix Halo wyróżnia się na tle serii AI 300 brakiem energooszczędnych rdzeni Zen 5c, co oznacza, że użytkownik otrzymuje wyłącznie pełnowymiarowe rdzenie Zen 5 zapewniające najwyższą możliwą moc obliczeniową. Architektura ta gwarantuje około szesnastoprocentowy wzrost współczynnika IPC względem poprzedniej generacji, co osiągnięto między innymi dzięki znaczącym udoskonaleniom w systemie przewidywania rozgałęzień. Jednostka natywnie obsługuje bardzo szybkie pamięci LPDDR5x-8000 oraz interfejs USB 4, zapewniając przy tym pełną kompatybilność z urządzeniami Thunderbolt. Podobnie jak wcześniejsze modele z serii 8000, procesor wykorzystuje magistralę PCIe 4.0, oferując wysoką przepustowość na każdym z dostępnych kanałów komunikacyjnych.

W obszarze czystej wydajności model AI Max PRO 390 powinien generować wyniki o około 10% lepsze niż jednostki Ryzen AI 9 HX 370 i HX 375, co wynika z braku mniejszych rdzeni typu „c” oraz znacznie wyższych limitów energetycznych TDP. Zintegrowany układ graficzny Radeon 8050S, dysponujący 2048 jednostkami cieniującymi, posiada potencjał pozwalający na realną rywalizację z dedykowanymi kartami graficznymi klasy średniej, takimi jak stacjonarny Radeon RX 7700 XT. Tak wysoka moc graficzna pozwala na płynne uruchamianie dowolnej gry w rozdzielczości 1080p przy najwyższych ustawieniach detali, o ile system chłodzenia konkretnego laptopa zdoła sprawnie odprowadzić generowane ciepło. Ponadto układ bez trudu obsługuje cztery monitory o rozdzielczości SUHD i oferuje sprzętową akcelerację najpopularniejszych kodeków wideo, takich jak AV1 czy HEVC, choć nie wspiera jeszcze najnowszego standardu VVC.

Zapotrzebowanie na energię tego procesora jest znaczące, gdyż w zależności od konfiguracji producenta może on pobierać do 120 W, przy czym minimalna wartość TDP została określona na poziomie 45 W. Mimo tak wysokich parametrów mocy, zastosowanie nowoczesnego procesu technologicznego 4 nm w zakładach TSMC pozwala na zachowanie bardzo dobrej efektywności energetycznej, biorąc pod uwagę standardy obowiązujące na początku 2025 roku. Sumarycznie AMD Ryzen AI Max PRO 390 stanowi bezkompromisowe rozwiązanie, które łączy cechy procesora serwerowego, wydajnej karty graficznej i akceleratora AI w jednym kawałku krzemu

Copilot+ PC

Copilot+ PC Copilot+ PC to nowa kategoria laptopów i komputerów zgodnych z Windows 11 i zoptymalizowanych pod kątem sztucznej inteligencji. laptop HP ZBook Ultra G1a 14 C8JH74VCET należy do tej kategorii, więc użytkownik może być pewny, że dzięki odpowiedniej specyfikacji i pojemnej baterii urządzenie doskonale sprawdzi się w pracy w aplikacjach korzystających z AI również poza biurem, z dala od gniazdka zasilania. Urządzenie to zostało stworzone do długiej pracy na zasilaniu akumulatorowym i wspomagania pracy użytkownika sztuczną inteligencją.

Spełniające wymogi certyfikacje Copilot+ PC komponenty zapewnią wysoką wydajność w desktopowych aplikacjach korzystających z AI przy tworzeniu tekstu, analizie danych czy generowaniu grafiki.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając notebooki serii HP ZBook Ultra G1a 14 z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znane oficjalnie jako standard IEEE 802.11be, stanowi najbardziej zaawansowany etap ewolucji łączności bezprzewodowej i promowany jest jako fundament dla przyszłości cyfrowej rozrywki i pracy profesjonalnej. Technologia ta wprowadza drastyczne zmiany w sposobie przesyłania danych, oferując prędkości, które w praktycznych zastosowaniach laptopowych mogą osiągać nawet 5,8 Gb/s, co czyni ją niemal dwuipółkrotnie szybszą od standardu Wi-Fi 6/6E.

Kluczem do tak imponujących osiągów jest przede wszystkim radykalne rozszerzenie szerokości kanału do 320 MHz, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki tak szerokim autostradom informacyjnym urządzenia mogą przesyłać znacznie większe pakiety danych w tym samym czasie, co eliminuje wąskie gardła nawet w bardzo zatłoczonych sieciach. Dodatkowo Intel implementuje technologię 4096-QAM, która pozwala na gęstsze upakowanie bitów w sygnale radiowym, co przekłada się na około dwudziestoprocentowy wzrost wydajności w porównaniu do modulacji stosowanej w Wi-Fi 6.

Istotnym elementem nowej architektury jest funkcja Multi-Link Operation, w skrócie MLO, która pozwala urządzeniom na jednoczesne nawiązywanie połączeń w wielu pasmach częstotliwości, takich jak 5 GHz oraz 6 GHz. Zamiast przełączać się między nimi, sprzęt wykorzystuje oba pasma naraz, co nie tylko drastycznie obniża opóźnienia, ale także drastycznie zwiększa niezawodność połączenia w trudnych warunkach radiowych.

Kolejną nowością jest funkcja zwana "Puncturing", która rozwiązuje odwieczny problem marnowania pasma przez lokalne zakłócenia. W starszych standardach pojawienie się interferencji na fragmencie kanału wymuszało porzucenie całej jego szerokości, natomiast Wi-Fi 7 potrafi precyzyjnie wyciąć tylko zakłóconą część, pozwalając na dalsze przesyłanie danych na pozostałej, wolnej przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu sieć staje się znacznie bardziej odporna na działanie innych urządzeń elektronicznych w domu czy biurze.

Standard ten został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających scenariuszach, takich jak strumieniowanie wideo w rozdzielczości 8K, profesjonalne granie w chmurze bez zauważalnych opóźnień oraz zaawansowane systemy rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Poprzez zminimalizowanie drgań sygnału, czyli tak zwanego jittera, oraz radykalną redukcję opóźnień, Wi-Fi 7 zaciera granicę między stabilnością tradycyjnego kabla Ethernet a swobodą komunikacji bezprzewodowej.

Warto zauważyć, że Wi-Fi 7 jest w pełni kompatybilne wstecz, co oznacza, że nowe karty sieciowe Intela będą bez problemu współpracować ze starszymi routerami, choć pełnię swoich możliwości pokażą dopiero w ekosystemie nowoczesnych punktów dostępowych. Dla użytkownika końcowego technologia ta zawarta w urządzeniach serii HP ZBook Ultra G1a 14 oznacza przede wszystkim koniec kompromisów w kwestii stabilności łącza podczas jednoczesnej pracy wielu domowników na pasmach wymagających ogromnej przepustowości.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptopy serii HP ZBook Ultra G1a 14 słyną z niezawodności i zabezpieczeń, a wbudowany czytnik linii papilarnych jest tego najlepszym dowodem. To popularne zabezpieczenie biometryczne nie tylko gwarantuje, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich projektów, ale także oferuje najwyższy komfort użytkowania. Wystarczy jedno dotknięcie palca, aby błyskawicznie odblokować komputer i wrócić do przerwanych zadań. Rezygnacja z wpisywania hasła to oszczędność czasu i wygoda, która w dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesu jest nieoceniona. Czytnik linii papilarnych w urządzeniach biznesowych to synergia bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej stanowi pierwszą linię obrony fizycznej w serii HP ZBook Ultra G1a 14, szczególnie w środowiskach o dużym natężeniu ruchu. Standard Kensington Lock pozwala na szybkie i pewne przypięcie komputera do biurka, lady lub innego nieruchomego elementu wyposażenia wnętrza za pomocą stalowej linki. Rozwiązanie to jest niezwykle skuteczne w otwartych przestrzeniach biurowych typu open space oraz w punktach obsługi klienta, gdzie laptop często pozostaje bez bezpośredniego nadzoru. Zastosowanie tego mechanizmu pozwala użytkownikowi na swobodne oddalenie się od stanowiska pracy bez ryzyka, że urządzenie zostanie skradzione w wyniku chwilowej nieuwagi.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit C8JH74VCET wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Notebooki serii HP ZBook Ultra G1a 14 idąc za nowoczesnymi standardami łączności otrzymały szybkie i wszechstronne gniazdo Thunderbolt 4. Choć wizualnie port ten wykorzystuje powszechnie znane USB-C, jego możliwości znacznie wykraczają poza standardowe rozwiązania. Dzięki niesamowitej przepustowości wynoszącej 40 Gbps, Thunderbolt 4 pozwala na błyskawiczny transfer ogromnych plików, co jest kluczowe dla profesjonalistów pracujących z wideo czy grafiką.

Co więcej, port ten jest w pełni kompatybilny ze standardem DisplayPort, co umożliwia przesyłanie obrazu do dwóch monitorów 4K lub jednego 8K przy zachowaniu najwyższej płynności. Dzięki wsparciu dla Power Delivery, to samo gniazdo służy do szybkiego ładowania laptopa z dużą mocą, eliminując potrzebę posiadania dedykowanego zasilacza o specyficznej wtyczce. To technologia „wszystko w jednym”, która redefiniuje pojęcie mobilnego biura.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Microsoft Windows 11 Pro to zaawansowany system operacyjny stworzony z myślą o użytkownikach biznesowych, profesjonalistach oraz wymagających entuzjastach technologii. Za modernistyczną, dopracowaną wizualnie powłoką kryje się rozbudowany zestaw narzędzi z zakresu bezpieczeństwa, wirtualizacji oraz zarządzania infrastrukturą IT, które zdecydowanie wyróżniają ten wariant na tle wersji Home.

W kwestii ergonomii i codzienne pracy system oferuje nowoczesny wygląd z wycentrowanym Paskiem Zadań oraz zaokrąglonymi rogami okien. Porządek w przestrzeni roboczej zapewniają mechanizmy Snap Layouts oraz Snap Groups, które pozwalają na błyskawiczne układanie aktywnych okien w przemyślane siatki. Całość uzupełnia płynna obsługa wielu pulpitów wirtualnych, co ułatwia przejrzyste oddzielenie zadań służbowych od prywatnych.

Kluczowym filarem wydania Pro pozostają zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz administracji sieciowej. System pozwala na natywne szyfrowanie całości dysków za pomocą mechanizmu BitLocker, co zabezpiecza poufne dane przed nieautoryzowanym odczytem w przypadku kradzieży urządzenia. Administratorzy IT otrzymują wsparcie dla dołączania komputera do domen lokalnych oraz chmurowej usługi Azure Active Directory, a także dostęp do Edytora lokalnych zasad grupy. Pozwala to na masowe i precyzyjne zarządzanie uprawnieniami oraz konfiguracją wielu maszyn w organizacji. W przeciwieństwie do tańszych wariantów, Windows 11 Pro może pełnić rolę hosta Pulpitu Zdalnego, co umożliwia pełne, bezpieczne sterowanie komputerem z dowolnego miejsca.

Z myślą o deweloperach i profesjonalistach wbudowano tu również technologie wirtualizacyjne. Hipernadzorca Hyper-V pozwala na tworzenie i uruchamianie niezależnych maszyn wirtualnych z innymi systemami operacyjnymi, z kolei funkcja Windows Sandbox tworzy tymczasowe, odizolowane środowisko do bezpiecznego testowania nieznanego oprogramowania bez ryzyka uszkodzenia głównej instalacji. Dopełnieniem całości jest rozszerzona obsługa podzespołów komputerowych, ponieważ wersja Pro potrafi zarejestrować i efektywnie wykorzystać nawet do 2 TB pamięci operacyjnej RAM oraz konfiguracje wieloprocesorowe z dwoma fizycznymi gniazdami CPU na płycie głównej.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Matryca IPS

Matryca IPS Matryca IPS w serii HP ZBook Ultra G1a 14 to idealny kompromis między wysoką jakością obrazu a efektywnością energetyczną. Nowoczesne panele IPS stosowane w tych urządzeniach są optymalizowane pod kątem niskiego poboru prądu przy zachowaniu wysokiej jasności, co pozwala na komfortową pracę nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach czy na zewnątrz.

Dzięki stabilnej reprodukcji barw i wysokiemu współczynnikowi kontrastu, laptop HP ZBook Ultra G1a 14 C8JH74VCET z ekranem IPS doskonale sprawdza się w dynamicznym trybie pracy. Niezależnie od tego, czy tworzysz skomplikowane projekty graficzne, czy analizujesz dane, możesz liczyć na wierne oddanie detali. Jest to technologia „wszystko w jednym”, która łączy trwałość, oszczędność baterii i profesjonalną jakość wyświetlania, co czyni ją standardem w najbardziej wymagających korporacjach na świecie.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Gwarancja On-Site to wygoda i oszczędność czasu, przenosząca serwis bezpośrednio do Twojego biura lub domu. Jeśli zdalna diagnoza problemu nie przyniesie rezultatu, producent wysyła wykwalifikowanego technika pod wskazany przez Ciebie adres w celu naprawy urządzenia na miejscu.

Nie musisz martwić się pakowaniem sprzętu, zabezpieczaniem go do wysyłki ani długim oczekiwaniem na zwrot z serwisu centralnego. Większość napraw realizowana jest na Twoich oczach, co daje Ci pełną kontrolę nad procesem i bezpieczeństwem danych znajdujących się na dysku.

TPM

TPM Laptopy serii HP ZBook Ultra G1a 14 zostały wyposażone w układ TPM, czyli Trusted Platform Module. Przechowuje on w bezpiecznym miejscu klucze kryptograficzne używane do szyfrowania danych. Dzięki modułowi TPM możliwe jest szybkie szyfrowanie i odszyfrowywanie danych na dysku za pomocą funkcji BitLocker dostępnej w systemach Windows. Zabezpiecza to dane na dysku przed odczytaniem po zgubieniu lub kradzieży urządzenia. TPM przechowuje także dane biometryczne wykorzystywane przez logowanie za pomocą Windows Hello odciskiem palca czy rozpoznawaniem twarzy.

Moduł TPM to już podstawowe i wymagane przez system Windows 11 zabezpieczenie komputera, które znacząco ułatwia szyfrowanie danych i logowanie do systemu.

: C8JH74VCET
Hurry! only 5 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
Mobilna stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ZBook Ultra G1a 14
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kolor obudowy
Srebrny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen AI Max PRO
Typ procesora
Model: Ryzen AI Max PRO 390
Częstotliwość: 3,2GHz / 5GHz
Cache: 64MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP11
Obsługiwana pamięć: 256-bit LPDDR5x
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
12
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
PassMark procesora
59554
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
128 GB
Typ pamięci
4 x 32 GB
SODIMM
DDR5
non-ECC
Liczba banków pamięci
4
Maksymalna ilość pamięci
192 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
4 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 5.0
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
2 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 3
SSD
Pojemność dysku 3
1 TB
Parametry dysku 3
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2280
1 TB
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
14", WUXGA (1920x1200), UWVA, Anti-Glare, 400 nits, sRGB 100%
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 8050S
PassMark karty zintegrowanej
16219
PassMark karty dedykowanej
24516
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1 x USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x HDMI 2.1
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa 5MP + IR
Liczba wbudowanych głośników: 4
Wbudowany mikrofon
Audio by Poly Studio
Bezpieczeństwo
Czytnik linii papilarnych
Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module)
Kensington Lock
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura odporna na zachlapanie
Klawiatura podświetlana
Touchpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 140W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria zintegrowana o pojemności 74,5 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 312 mm
Głębokość: 215 mm
Wysokość: 18 mm
Certyfikaty
ENERGY STAR certified
EPEAT Gold
TCO Certified
Low Blue Light
RoHS
MIL-STD 810H
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
Waga
1,57 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

UPC
536604
MPN
C8JH7ET
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.