Stacja robocza HP Workstation Z4 G5 5E8G96SEA, Tower, Xeon Xeon W w3-2423, 64GB, 2TB + 4TB + 4TB, RTX A2000 12GB, Win11 Pro | Sklep ITnes.pl, IT for BUSINESS

Stacja robocza HP Workstation Z4 G5 5E8G96SEA

HP
5E8G96SEA
14389
197961849905
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 5E8G9EA
  • Obudowa Tower
  • Procesor Intel Xeon W w3-2423
  • Pamięć RAM 64 GB
  • Dyski SSD 2 TB (NVMe) + HDD 4 TB + HDD 4 TB
  • Grafika NVIDIA RTX A2000 12GB
  • System Windows 11 Pro
  • Gwarancja 3 lata On-Site na urządzenie / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły

Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska

Out of Stock
22 456,36 zł *
18 257,20 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Najważniejsze cechy stacji roboczej HP Workstation Z4 G5 5E8G96SEA

Stacja robocza HP Workstation Z4 G5 5E8G96SEA - Tower/Xeon Xeon W w3-2423/RAM 64GB/2TB + 4TB + 4TB/RTX A2000 12GB/Win 11 ProKomputer HP Workstation Z4 G5 5E8G96SEA należy do rodziny stacji roboczych HP Workstation Z. Użytkownik stacji roboczej ma do dyspozycji 64 GB pamięci operacyjnej w układzie 2 x 32 GB. W stacji roboczej Workstation Z4 G5 5E8G96SEA zastosowano pamięć typu DDR5 z częstotliwością taktowania 4800 MHz. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez model wynosi 512 GB. Stacja robocza oferuje dedykowany układ graficzny NVIDIA RTX A2000 12GB.

Do przechowywania danych służy dysk SSD (M.2 NVMe PCie 4.0, jednostronne, 2280, 2 TB) o pojemności 2 TB. Uzupełnieniem pamięci masowej jest też drugi dysk HDD o pojemności 4 TB. Trzeci dysk typu HDD o pojemności 4 TB dodatkowo zwiększa możliwości stacji roboczej. Komputer wyposażono w 6-rdzeniową jednostkę centralną Intel Xeon W (model Xeon W w3-2423). CPU dysponuje pamięcią cache 15 MB. CPU jest taktowany zegarem 2,10 GHz (maks. 4,20 GHz).

Do podłączania urządzeń peryferyjnych służą następujące porty: dwa gniazda USB-C 3.1, jeden port RJ-45, jeden port LAN (10/100/1000 Mbit/s), jeden port Audio (Combo) oraz sześć portów USB-A 3.0. Model zawiera następujące gniazda rozszerzeń: dwa gniazda PCIe 4.0 x16, dwa gniazda PCIe 4.0 x4 oraz jedno gniazdo PCIe 5.0 x16. Urządzenie jest zgodne z certyfikatami TCO Certified, IT ECO, ENERGY STAR oraz EPEAT Gold. Komputer ma preinstalowany system operacyjny Windows 11 Pro. Komputer umieszczono w czarnej obudowie typu Tower. Waga komputera wynosi 19,50 kg. Producent udziela na komputer trzyletniej gwarancji typu On-Site. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor Intel Xeon w3-2423

Procesor Intel Xeon w3-2423 Intel Xeon w3-2423 to wyspecjalizowana jednostka przeznaczona do profesjonalnych stacji roboczych oraz serwerów, która zadebiutowała na rynku w lutym 2023 roku. Procesor ten stanowi istotny element linii Xeon W i bazuje na nowoczesnej architekturze Sapphire Rapids, wykorzystując do montażu zaawansowane gniazdo Socket 4677. Chociaż fizycznie układ dysponuje sześcioma rdzeniami, zastosowanie technologii Intel Hyper-Threading pozwala na efektywne podwojenie liczby obsługiwanych wątków do dwunastu, co znacząco usprawnia pracę w środowiskach wielozadaniowych.

Pod kątem parametrów taktowania procesor ten pracuje z domyślną częstotliwością bazową 2,1 GHz, jednak w zależności od intensywności obciążenia potrafi przyspieszyć do poziomu 4,2 GHz w trybie boost. Jednostka została wyposażona w 15 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu (L3), co ułatwia szybki dostęp do najczęściej przetwarzanych danych. Intel wytwarza ten model w procesie technologicznym 10 nm, przy czym dokładna liczba tranzystorów zawartych w strukturze krzemowej nie została publicznie ujawniona. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Xeon w3-2423 posiada zablokowany mnożnik, co w praktyce ogranicza jego potencjał w zakresie samodzielnego podkręcania przez użytkownika.

Przy współczynniku TDP wynoszącym 120 W, jednostka ta wykazuje znaczne zapotrzebowanie na energię i generuje spore ilości ciepła, co wymusza zastosowanie wydajnego systemu chłodzenia wewnątrz obudowy. Procesor oferuje bardzo nowoczesne wsparcie dla pamięci DDR5 przy wykorzystaniu czterokanałowego interfejsu, co zapewnia ogromną przepustowość danych. Oficjalnie wspierana prędkość modułów sięga 4400 MT/s, a kluczowym atutem w zastosowaniach profesjonalnych jest obsługa pamięci ECC, która zapobiega uszkodzeniu danych w systemach o krytycznym znaczeniu dla ciągłości pracy.

W celu zapewnienia błyskawicznej komunikacji z pozostałymi komponentami komputera, takimi jak nowoczesne dyski SSD czy profesjonalne akceleratory, Xeon w3-2423 wykorzystuje magistralę PCI-Express piątej generacji. Należy jednak pamiętać, że procesor ten nie posiada zintegrowanego układu graficznego, co oznacza, że do poprawnego działania systemu niezbędne jest posiadanie dedykowanej karty wideo.

W obszarze profesjonalnych zastosowań jednostka oferuje pełne wsparcie dla wirtualizacji sprzętowej, która drastycznie poprawia wydajność maszyn wirtualnych. Dodatkowo zaimplementowano technologię wirtualizacji IOMMU, znaną jako PCI passthrough, co pozwala systemom gościnnym na bezpośrednie korzystanie z zasobów sprzętowych hosta. Oprogramowanie wymagające intensywnych obliczeń matematycznych może w pełni wykorzystać instrukcje Advanced Vector Extensions, przy czym Intel zapewnił wsparcie nie tylko dla standardów AVX i AVX2, ale również dla najnowocześniejszego zestawu instrukcji AVX-512, co stawia ten procesor w czołówce rozwiązań do skomplikowanych zadań inżynieryjnych.

Karta graficzna NVIDIA RTX A2000

Karta graficzna NVIDIA RTX A2000 NVIDIA RTX A2000 to profesjonalna karta graficzna przeznaczona do stacji roboczych, zaprezentowana przez firmę NVIDIA w październiku 2021 roku. Układ bazuje na architekturze Ampere i został wykonany w 8-nanometrowym procesie technologicznym. Serce karty stanowi procesor graficzny GA106 w wariancie GA106-850-A1. Rdzeń ten zajmuje powierzchnię 276 mm² i składa się z 12 miliardów tranzystorów. Układ oferuje pełną obsługę bibliotek DirectX 12 Ultimate, co zapewnia natywne wsparcie dla zaawansowanych technologii graficznych, w tym dla sprzętowego śledzenia promieni (ray tracingu) oraz zmiennego cieniowania (Variable Rate Shading).

W przeciwieństwie do pełnego układu znanego z modelu GeForce RTX 3060 3840SP, w którym aktywne są wszystkie 3840 jednostki cieniujące, w procesorze RTX A2000 producent zdecydował się na wyłączenie części bloku obliczeniowego, aby uzyskać docelową specyfikację dla tego segmentu produktów. Karta oferuje 3328 jednostek cieniujących (Shaders), 104 jednostki mapowania tekstur (TMU) oraz 48 jednostek renderujących (ROP). Zintegrowano w niej również 104 rdzenie Tensor trzeciej generacji, które akcelerują obliczenia z zakresu sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego ze wsparciem dla formatów danych INT4 i INT8. Za sprzętową akcelerację efektywnego renderowania oświetlenia odpowiada 26 dedykowanych rdzeni Ray Tracing drugiej generacji.

Pod maską umieszczono 6 GB pamięci VRAM typu GDDR6 komunikującej się z rdzeniem za pośrednictwem 192-bitowej magistrali danych. Domyślne taktowanie bazowe procesora graficznego wynosi 562 MHz, natomiast w trybie zegara boost częstotliwość wzrasta do 1200 MHz. Pamięć RAM pracuje z częstotliwością 1500 MHz, co przekłada się na efektywną przepustowość rzędu 12 Gbps (288 GB/s).

Konstrukcja karty ma kompaktowy profil i zajmuje 2 sloty w obudowie komputera, wykorzystując dwuslotowy system chłodzenia. Ważną cechą tego modelu jest bardzo niska moc pobierana (TDP) ustalona na poziomie maksymalnie 70 W, dzięki czemu układ nie wymaga podłączania żadnych dodatkowych przewodów zasilających z zasilacza (cała energia pobierana jest bezpośrednio z gniazda płyty głównej). Komunikacja z systemem odbywa się za pomocą magistrali PCI-Express 4.0 x16. Zestaw wyjść wideo dostosowany jest do profesjonalnych środowisk wielomonitorowych i obejmuje cztery złącza mini-DisplayPort 1.4a. Sugerowana cena detaliczna karty w momencie premiery wynosiła 449 dolarów amerykańskich (USD).

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej stanowi pierwszą linię obrony fizycznej w serii HP Z4 G5 Workstation, szczególnie w środowiskach o dużym natężeniu ruchu. Standard Kensington Lock pozwala na szybkie i pewne przypięcie komputera do biurka, lady lub innego nieruchomego elementu wyposażenia wnętrza za pomocą stalowej linki. Rozwiązanie to jest niezwykle skuteczne w otwartych przestrzeniach biurowych typu open space oraz w punktach obsługi klienta, gdzie laptop często pozostaje bez bezpośredniego nadzoru. Zastosowanie tego mechanizmu pozwala użytkownikowi na swobodne oddalenie się od stanowiska pracy bez ryzyka, że urządzenie zostanie skradzione w wyniku chwilowej nieuwagi.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold EPEAT Gold to najwyższy i najbardziej prestiżowy poziom certyfikacji w globalnym systemie oceny ekologicznej elektroniki, który potwierdza, że komputery serii HP Z4 G5 Workstation spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria zrównoważonego rozwoju. Aby urządzenie mogło poszczycić się tym oznaczeniem, musi nie tylko zaliczyć wszystkie wymagania podstawowe, ale także co najmniej 75% opcjonalnych kryteriów dotyczących mniejszego wpływu na środowisko naturalne. Standard ten bierze pod uwagę cały cykl życia sprzętu, wymuszając na producentach stosowanie tworzyw pochodzących z recyklingu, eliminację toksycznych substancji oraz projektowanie konstrukcji łatwych w naprawie i późniejszym demontażu. Posiadanie złotego certyfikatu EPEAT jest dla świadomego konsumenta oraz dużych organizacji jasnym sygnałem, że wybierają sprzęt o najwyższej efektywności energetycznej, który minimalizuje ślad węglowy i wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Komputer HP Workstation Z4 G5 5E8G96SEA to fundament bezpiecznej infrastruktury IT w Twojej firmie. System Windows 11 Pro wykracza poza standardowe funkcje domowe, oferując wielowarstwową ochronę danych. Dzięki technologii BitLocker, nawet w przypadku fizycznej utraty laptopa, Twoje poufne pliki pozostają zaszyfrowane i niedostępne dla osób niepowołanych.

Dodatkowo, funkcja Windows Information Protection (WIP) pozwala na skuteczne oddzielenie danych służbowych od prywatnych, zapobiegając przypadkowym wyciekom informacji przez aplikacje i pocztę elektroniczną. W połączeniu z biometrycznymi zabezpieczeniami urządzenia takimi jak czytnik linii papilarnych czy kamera IR, Windows 11 Pro tworzy środowisko klasy korporacyjnej, w którym logowanie jest błyskawiczne, a ochrona – bezkompromisowa.

TPM

TPM Komputery serii HP Z4 G5 Workstation zostały wyposażone w układ TPM, czyli Trusted Platform Module. Przechowuje on w bezpiecznym miejscu klucze kryptograficzne używane do szyfrowania danych. Dzięki modułowi TPM możliwe jest szybkie szyfrowanie i odszyfrowywanie danych na dysku za pomocą funkcji BitLocker dostępnej w systemach Windows. Zabezpiecza to dane na dysku przed odczytaniem po zgubieniu lub kradzieży urządzenia. TPM przechowuje także dane biometryczne wykorzystywane przez logowanie za pomocą Windows Hello odciskiem palca czy rozpoznawaniem twarzy.

Moduł TPM to już podstawowe i wymagane przez system Windows 11 zabezpieczenie komputera, które znacząco ułatwia szyfrowanie danych i logowanie do systemu.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając komputery serii HP Z4 G5 Workstation z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

: 5E8G96SEA
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
Stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
Workstation Z4 G5
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Typ obudowy
Tower
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Xeon W
Generacja procesora
Sapphire Rapids
Typ procesora
Model: Xeon W w3-2423
Częstotliwość: 2,10 GHz / 4,20 GHz
Cache: 15 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA4677
Obsługiwana pamięć: DDR5-4400 (MT/s)
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
6
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Maksymalna liczba procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel W790
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
DIMM
DDR5
4800 MHz
ECC
Liczba banków pamięci
8
Liczba wolnych banków pamięci
6
Maksymalna ilość pamięci
512 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 2
HDD
Pojemność dysku 2
4 TB
Parametry dysku 2
SATA3 3,5 cala
HDD
7200 obr./min
4 TB
Dysk 3
HDD
Pojemność dysku 3
4 TB
Parametry dysku 3
SATA3 3,5 cala
HDD
7200 obr./min
4 TB
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Karta graficzna
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA RTX A2000 12GB
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
6 x USB-A 3.0
2 x USB-C 3.1
1 x RJ-45
1 x Audio (Combo)
1 x LAN (10/100/1000 Mbit/s)
Złącza, gniazda rozszerzeń
2 x PCIe 4.0 x16
2 x PCIe 4.0 x4
1 x PCIe 5.0 x16
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Nie
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Złącze COM (RS-232)
Nie
Pozostałe
Multimedia
Karta dźwiękowa Realtek ALC3205-CG
Bezpieczeństwo
Szyfrowanie całych woluminów
HP Secure Erase
Gniazdo blokady Kensington
Bezpieczne uwierzytelnianie
Certyfikat TPM 2.0
HP BIOSphere
HP Sure Run
HP Sure Click
HP Sure Sense
HP Sure Admin
Certyfikat platformy HP
HP Sure Start
HP Sure Recover
Na
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 775 W
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 386 mm
Głębokość: 459 mm
Wysokość: 169 mm
Certyfikaty
IT ECO
ENERGY STAR
EPEAT Gold
TCO Certified
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
Mysz Klawiatura
Waga
19,5 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

UPC
14389
EAN13
197961849905
MPN
5E8G96SEA
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.