Laptop ASUS ExpertBook B5 B5405CVA B5405CVA-NZ0483XX - zdjęcie poglądowe 6

Laptop ASUS ExpertBook B5 B5405CVA B5405CVA-NZ0483XX

ASUS
B5405CVA-NZ0483XX
564028
4711636291583
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: B5405CVA-NZ0483X
Hurry! only 4 szt. w magazynie.
6 756,77 zł
5 493,31 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
149.06 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis laptopa ASUS ExpertBook B5 B5405CVA B5405CVA-NZ0483XX

ASUS ExpertBook B5 B5405CVA B5405CVA-NZ0483XX - zdjęcieLaptop ASUS ExpertBook B5 B5405CVA B5405CVA-NZ0483XX należy do cenionej serii notebooków ASUS ExpertBook B5 B5405CVA.

W laptopie zastosowano procesor Core 7 150U 13-ej generacji (Raptor Lake). Pamięć podręczna ma pojemność 12 MB. Wynik procesora w aplikacji PassMark to 14962 punktów. Częstotliwość taktowania układu CPU to 5,4 GHz. Notebook ExpertBook B5 B5405CVA B5405CVA-NZ0483XX wyposażono w zintegrowaną kartę graficzną Intel Graphics. Układ GPU uzyskał wynik 5491 punktów w aplikacji PassMark.

Do przechowywania danych służy dysk SSD (M.2 NVMe PCie 4.0, 2280, 2 TB) o pojemności 2 TB. 14-calowy ekran notebooka ExpertBook B5 B5405CVA B5405CVA-NZ0483XX wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości WQXGA (2560x1600 pikseli). Matryca notebooka cechuje się jasnością 400 nitów. Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS zapewniającą doskonały obraz. Producent wyposażył laptopa w 16 GB pamięci RAM (1 x 16 GB). Producent zastosował pamięć DDR5. Maksymalna ilość pamięci wynosi 64 GB (na płycie głównej pozostawiono 1 wolny bank pamięci). Laptop ma zainstalowany system Windows 11 Pro. Podzespoły laptopa zainstalowano w czarnej obudowie. Niewątpliwą zaletą laptopa jest wbudowana kamera internetowa. Producent gwarantuje zgodność laptopa z certyfikatami FSC Recycled, EPEAT Gold with Climate+, REACH, RoHS, MIL-STD-810H, Energy star 8.0 oraz TCO Certified. Laptop zawiera jedno gniazdo RJ-45, dwa porty Thunderbolt 4 (DisplayPort + Power Delivery), dwa porty USB-A 3.2 Gen 2, jedno gniazdo słuchawkowe oraz jedno gniazdo HDMI 2.1. Producent modelu udziela na ten produkt 5-letniej gwarancji typu On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją sklepu 3 lata Carry-in.

Procesor Intel Core 7 150U

Procesor Intel Core 7 150U Intel Core 7 150U to zaawansowana jednostka obliczeniowa dedykowana wydajnym laptopom, która zadebiutowała w styczniu 2024 roku jako element odświeżonej linii Raptor Lake-U Refresh. Konstrukcja procesora opiera się na sprawdzonej architekturze hybrydowej, w której dwa potężne rdzenie typu P o architekturze Golden Cove współpracują z ośmioma energooszczędnymi rdzeniami typu E bazującymi na technologii Gracemont. Dzięki obsłudze wielowątkowości przez rdzenie wydajnościowe system operacyjny może operować łącznie na dwunastu wątkach, co przy częstotliwości taktowania rdzeni P sięgającej od 1,8 do 5,4 GHz zapewnia błyskawiczną reakcję na polecenia. Z kolei rdzenie oszczędne pracują w zakresie od 1,2 do 4 GHz, oferując moc obliczeniową porównywalną z dawnymi, pełnonapięciowymi procesorami klasy i7-6300HQ. Profesjonalni użytkownicy biznesowi docenią fakt, że model ten wspiera technologie vPro Essentials, które ułatwiają zarządzanie flotą komputerową i podnoszą poziom bezpieczeństwa danych.

*Technologia Intel vPro jest zależna od innych komponentów i może być niedostępna w urządzeniu.

Pod względem czystej mocy obliczeniowej jednostka ta wypada nieco korzystniej niż popularny model Core i7-1365U, co wynika głównie z optymalizacji zegarów w nowszej generacji. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że ostateczna stabilność i szybkość działania procesora w konkretnym urządzeniu są ściśle powiązane z jakością zastosowanego układu chłodzenia oraz konkretnymi limitami energetycznymi ustawionymi przez producenta laptopa. W procesorze zintegrowano układ graficzny Intel Graphics oparty na architekturze Xe, w którym do dyspozycji użytkownika oddano pełne 96 jednostek wykonawczych, co przekłada się na płynną obsługę multimediów i zadań wizualnych.

Platforma ta oferuje bardzo bogate zaplecze technologiczne, w tym częściową integrację nowoczesnych standardów łączności bezprzewodowej WiFi 6E oraz czterech portów Thunderbolt 4 zapewniających ekstremalnie szybki transfer danych. Zintegrowany kontroler pamięci został zoptymalizowany pod kątem bardzo szybkich modułów LPDDR5-6400, a dodatkowe wsparcie dla procesów sztucznej inteligencji zapewnia dedykowany akcelerator GNA w wersji 3.0. Jednostka posiada nowoczesny silnik multimedialny Quick Sync 8, który sprzętowo dekoduje szeroki wachlarz formatów wideo, w tym najbardziej wymagający kodek AV1. Warto podkreślić, że model ten wspiera magistralę PCIe 5.0 dla zewnętrznych kart graficznych oraz standard PCIe 4.0 dla szybkich dysków SSD, oferując jednocześnie liczne linie PCIe Gen3 w ramach mostka południowego. Całość cechuje się bazowym poborem mocy na poziomie 15 W, który w krótkotrwałych trybach turbo może wzrosnąć do 55 W, co jest możliwe dzięki zastosowaniu dopracowanego procesu technologicznego Intel 7.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Cenisz swój czas? Wybierz gwarancję On-Site i zapomnij o wysyłaniu laptopa do serwisu. W ramach tej usługi naprawa odbywa się w miejscu użytkowania sprzętu – u Ciebie w firmie lub w domu. Autoryzowany technik przyjeżdża z niezbędnymi częściami i przywraca sprawność urządzenia w Twojej obecności.

To idealna opcja dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na rozstanie ze sprzętem na kilka czy kilkanaście dni. Zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że Twój komputer jest w dobrych rękach, bez konieczności rozstawania się z nim.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

Matryca IPS

Matryca IPS Notebook ASUS ExpertBook B5 B5405CVA B5405CVA-NZ0483XX został wyposażony w matrycę IPS. Ekran taki daje przede wszystkim wyjątkową jakością obrazu oraz komfort użytkowania, którego nie są w stanie zapewnić starsze technologie. Najważniejszą cechą tego rozwiązania są niemal nieograniczone kąty widzenia, co oznacza, że kolory i kontrast pozostają stabilne nawet wtedy, gdy patrzymy na ekran z boku lub pod dużym nachyleniem.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem ekranu jest precyzyjne i naturalne odwzorowanie barw. Matryce IPS potrafią wyświetlać znacznie szerszą paletę kolorów niż budżetowe panele TN, dzięki czemu wyświetlane zdjęcia, filmy oraz projekty graficzne wyglądają żywo i realistycznie. Ta cecha sprawia, że laptopy wyposażone w technologię In-Plane Switching są preferowanym narzędziem pracy dla profesjonalistów zajmujących się obróbką obrazu, ale korzyści z lepszego nasycenia barw odczuje każdy użytkownik podczas codziennej rozrywki.

Warto również zwrócić uwagę na ogólną czytelność i mniejsze obciążenie dla wzroku, co wynika z wysokiej stabilności wyświetlanego obrazu. Mimo że matryce te mogą charakteryzować się nieco wyższym czasem reakcji niż ekrany dedykowane wyłącznie dla e-sportowców, współczesne panele IPS stosowane w laptopach gamingowych z łatwością osiągają parametry wystarczające do bardzo płynnej rozgrywki. Choć technologia ta może wiązać się z występowaniem zjawiska lekkiego srebrzenia czerni w ciemnych pomieszczeniach, korzyści w postaci głębi kolorów i wygody użytkowania zdecydowanie przeważają nad tą drobną niedogodnością.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold EPEAT Gold to najwyższy i najbardziej prestiżowy poziom certyfikacji w globalnym systemie oceny ekologicznej elektroniki, który potwierdza, że laptopy serii ASUS ExpertBook B5 B5405CVA spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria zrównoważonego rozwoju. Aby urządzenie mogło poszczycić się tym oznaczeniem, musi nie tylko zaliczyć wszystkie wymagania podstawowe, ale także co najmniej 75% opcjonalnych kryteriów dotyczących mniejszego wpływu na środowisko naturalne. Standard ten bierze pod uwagę cały cykl życia sprzętu, wymuszając na producentach stosowanie tworzyw pochodzących z recyklingu, eliminację toksycznych substancji oraz projektowanie konstrukcji łatwych w naprawie i późniejszym demontażu. Posiadanie złotego certyfikatu EPEAT jest dla świadomego konsumenta oraz dużych organizacji jasnym sygnałem, że wybierają sprzęt o najwyższej efektywności energetycznej, który minimalizuje ślad węglowy i wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Wi-Fi 6E

Wi-Fi 6E Standard Wi-Fi 6E stanowi przełomowe rozszerzenie dotychczasowej technologii Wi-Fi 6, a jego najważniejszą innowacją jest otwarcie zupełnie nowego pasma częstotliwości 6 GHz. Podczas gdy starsze generacje musiały dzielić zatłoczone kanały w pasmach 2,4 GHz oraz 5 GHz, nowszy standard zyskuje dostęp do szerokiego, niemal pustego pasma, które eliminuje problem wzajemnego zakłócania się sygnałów przez urządzenia sąsiadów.

Dzięki wykorzystaniu pasma 6 GHz użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych, bardzo szerokich kanałów o częstotliwości 160 MHz, co jest kluczowe dla bezproblemowego przesyłania ogromnych ilości danych. Ta dodatkowa przestrzeń sprawia, że Wi-Fi 6E oferuje znacznie niższe opóźnienia oraz wyższą stabilność połączenia, co docenią przede wszystkim entuzjaści rzeczywistości rozszerzonej, wirtualnej oraz profesjonalni gracze.

Warto jednak pamiętać, że sygnał o wyższej częstotliwości ma nieco mniejszy zasięg i trudniej przenika przez grube ściany, dlatego optymalne wykorzystanie tego standardu wymaga przebywania w stosunkowo bliskiej odległości od routera. Aby w pełni cieszyć się tymi benefitami, niezbędne jest posiadanie zarówno routera wspierającego Wi-Fi 6E, jak i kompatybilnych urządzeń końcowych, takich jak nowoczesne smartfony czy laptopy wyposażone w odpowiednie moduły sieciowe.

Standard Wi-Fi 6E to obecnie najszybsza i najbardziej stabilna droga do bezprzewodowego internetu, która skutecznie przygotowuje nasze domowe sieci na wymagania technologii przyszłości. Jeśli planujesz modernizację swojej sieci, mogę sprawdzić dla Ciebie, jakie konkretne modele kart sieciowych lub routerów będą najlepiej współpracować z Twoim obecnym sprzętem.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Laptop ASUS ExpertBook B5 B5405CVA B5405CVA-NZ0483XX to fundament bezpiecznej infrastruktury IT w Twojej firmie. System Windows 11 Pro wykracza poza standardowe funkcje domowe, oferując wielowarstwową ochronę danych. Dzięki technologii BitLocker, nawet w przypadku fizycznej utraty laptopa, Twoje poufne pliki pozostają zaszyfrowane i niedostępne dla osób niepowołanych.

Dodatkowo, funkcja Windows Information Protection (WIP) pozwala na skuteczne oddzielenie danych służbowych od prywatnych, zapobiegając przypadkowym wyciekom informacji przez aplikacje i pocztę elektroniczną. W połączeniu z biometrycznymi zabezpieczeniami urządzenia takimi jak czytnik linii papilarnych czy kamera IR, Windows 11 Pro tworzy środowisko klasy korporacyjnej, w którym logowanie jest błyskawiczne, a ochrona – bezkompromisowa.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając laptopy serii ASUS ExpertBook B5 B5405CVA z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

: B5405CVA-NZ0483XX
Hurry! only 4 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
ASUS
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
ExpertBook B5 B5405CVA
Stan
Nowy
Gwarancja
5 lat On-Site
Laptop konwertowalny
Nie
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core 7
Generacja procesora
13 (Raptor Lake)
Typ procesora
Model: Core 7 150U
Częstotliwość: 5,4 GHz
Cache: 12 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA1744
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 5200 MT/s Up to DDR4 3200 MT/s Up to LPDDR5/x 6400 MT/s Up to LPDDR4x 4267 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
10
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
PassMark procesora
14962
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
SODIMM
DDR5
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2280
2 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
2560x1600 (WQXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
14", WQXGA (2560x1600) 16:10, Wide view, Anti-glare, LED Backlit, 400nits, sRGB: 100%, Screen-to-body ratio:84%
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 (DisplayPort + Power Delivery)
2 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x HDMI 2.1
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x RJ-45
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Wi-Fi
Tak
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
Kamera internetowa (1080p Full HD z przodu z obsługą Windows Hello w paśmie podczerwonym, zabezpieczenie kamery)
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Bateria
Bateria 3-ogniwowa
Pojemność 63 Wh
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 315 mm
Głębokość: 227 mm
Wysokość: 18 mm
Certyfikaty
EPEAT Gold with Climate+
Energy star 8.0
FSC Recycled
TCO Certified
RoHS
REACH
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
4711636291583
MPN
B5405CVA-NZ0483X
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.