Komputer Lenovo ThinkEdge SE60n Gen2 13MC0005YP - zdjęcie poglądowe 5

Komputer Lenovo ThinkEdge SE60n Gen2 13MC0005YP

Lenovo
13MC0005YP
555333
0199275148170

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Out of Stock
8 601,00 zł *
6 992,68 zł netto * cena z ostatniej dostawy - może ulec zmianie
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis desktopa Lenovo ThinkEdge SE60n Gen2 13MC0005YP

Lenovo ThinkEdge SE60n Gen2 13MC0005YP - zdjęcieKomputer Lenovo ThinkEdge SE60n Gen2 13MC0005YP należy do popularnej serii desktopów biznesowych ThinkEdge SE60n Gen2 firmy Lenovo. W modelu producent zainstalował 16-rdzeniową jednostkę centralną Core Ultra 7 265H z rodziny procesorów Intel Core Ultra 7. Częstotliwość taktowania procesora to 5,3 GHz. Procesor osiągnął wynik 34669 punktów w aplikacji PassMark. Wielkość pamięci cache procesora wynosi 24 MB. W modelu zainstalowano podstawowy układ graficzny Intel Arc 140T GPU. Karta osiągnęła 6669 punktów w aplikacji PassMark. Komputer oferuje dysk SSD (M.2 2280, NVMe, PCIe 4.0, Opal2) o pojemności 512 GB. Model wyposażono w pamięć RAM o pojemności 16 GB. W komputerze zainstalowano pamięć typu DDR5. Maksymalna ilość pamięci wynosi 96 GB. W komputerze zainstalowano moduły umożliwiające komunikację z siecią bezprzewodową Wi-Fi oraz w standardzie Bluetooth (5.1).

Model zapewnia zgodność z certyfikatami GREENGUARD, RoHS compliant oraz Red Hat Enterprise Linux Certified. Do podłączania urządzeń peryferyjnych służą następujące porty: jedno gniazdo DIO (4DI / 4DO), dwa porty serial (RS232 / RS422 / RS485, BIOS & hardware jumper selectable), jedno gniazdo 12-36V WDC-in, dwa porty USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), jedno gniazdo Dual-Mode DisplayPort (DP++), jedno gniazdo remote power switch oraz cztery porty USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen.

Producent modelu 13MC0005YP udziela na swój produkt trzyletniej gwarancji typu On-Site.

Procesor Intel Core Ultra 7 265H

Procesor Intel Core Ultra 7 265H Intel Core Ultra 7 265H, zaprezentowany w styczniu 2025 roku, stanowi przełomowy element nowoczesnej floty laptopów biznesowych, oferując aż szesnaście rdzeni fizycznych opartych na nowatorskiej architekturze Arrow Lake-H. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego procesu technologicznego 3 nm w litografii TSMC, jednostka ta osiąga niespotykaną dotąd efektywność energetyczną, co pozwala na tworzenie smukłych i lekkich konstrukcji typu ultrabook bez obaw o nadmierne przegrzewanie się obudowy. Procesor ten pracuje z bazową częstotliwością 2,2 GHz, jednak w sytuacjach wymagających nagłego przyrostu mocy obliczeniowej, na przykład podczas analizy dużych zbiorów danych, potrafi automatycznie zwiększyć taktowanie do poziomu 5,3 GHz.

W środowisku korporacyjnym, gdzie bezpieczeństwo i integralność danych są absolutnym priorytetem, kluczową cechą tego modelu jest wsparcie dla pamięci ECC, która skutecznie zapobiega powstawaniu błędów podczas operacji krytycznych dla ciągłości biznesu. Współpraca z nowoczesnymi modułami DDR5 oraz LPDDR5X o szybkości do 6400 MT/s zapewnia błyskawiczny dostęp do informacji, co w połączeniu z 24 MB pamięci podręcznej L3 gwarantuje płynną wielozadaniowość nawet przy pracy z najbardziej zasobożernymi aplikacjami biznesowymi. Zastosowanie magistrali PCI-Express Gen 5 umożliwia wykorzystanie pełnego potencjału najszybszych dysków SSD NVMe, co drastycznie skraca czas uruchamiania systemu oraz ładowania projektów, bezpośrednio wpływając na komfort i tempo pracy profesjonalistów.

Efektywność pracy mobilnej na modelu Core Ultra 7 265H jest dodatkowo potęgowana przez niski współczynnik TDP wynoszący zaledwie 28 W, co przekłada się na wyjątkowo długie czasy pracy na zasilaniu akumulatorowym przy zachowaniu wysokiej wydajności. Procesor ten jest również wyposażony w zintegrowany układ graficzny Arc Graphics 140T, który pozwala na płynną obsługę wielu ekranów zewnętrznych o wysokich rozdzielczościach oraz sprawne przeprowadzanie prezentacji multimedialnych bez konieczności stosowania dodatkowej, energochłonnej karty graficznej. Dla działów IT niezwykle istotne są zaawansowane funkcje wirtualizacji sprzętowej oraz wsparcie dla IOMMU, które umożliwiają bezpieczne i wydajne izolowanie procesów biznesowych oraz uruchamianie systemów testowych wewnątrz maszyn wirtualnych z bezpośrednim dostępem do zasobów sprzętowych.

Przyszłościowy charakter tego układu widać wyraźnie w implementacji dedykowanej jednostki NPU o wydajności 13 TOPS, która przejmuje na siebie zadania związane ze sztuczną inteligencją, odciążając tym samym główną strukturę procesora. Pozwala to na inteligentne zarządzanie energią oraz błyskawiczne działanie algorytmów wspierających nowoczesną komunikację biznesową, takich jak automatyczna transkrypcja spotkań czy inteligentna redukcja hałasu podczas rozmów online. Całość specyfikacji uzupełnia pełne wsparcie dla instrukcji AVX oraz AVX2, które w połączeniu z zablokowanym mnożnikiem gwarantującym stabilność pracy, czyni z procesora Intel Core Ultra 7 265H fundament nowoczesnego, bezpiecznego i niezwykle wydajnego stanowiska pracy dla najbardziej wymagających użytkowników korporacyjnych.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS RoHS, czyli unijna dyrektywa ograniczająca stosowanie substancji niebezpiecznych, to kluczowy akt prawny wymuszający na producentach elektroniki eliminację toksycznych składników z procesu wytwarzania sprzętu. Norma ta surowo limituje dopuszczalne stężenie takich pierwiastków jak ołów, rtęć, kadm czy sześciowartościowy chrom, które po wyrzuceniu urządzenia na śmietnik mogłyby trwale skazić glebę oraz wody gruntowe. Dzięki rygorystycznym kontrolom na każdym etapie łańcucha dostaw, certyfikat ten gwarantuje, że laptopy, smartfony czy komponenty komputerowe są znacznie bezpieczniejsze dla użytkowników oraz pracowników zakładów recyklingowych. Obecność oznaczenia zgodności z dyrektywą na urządzeniu serii Lenovo ThinkEdge SE60n Gen2 jest dla świadomego konsumenta jasnym sygnałem, że zakupiony sprzęt został wykonany z poszanowaniem zdrowia publicznego i rygorystycznych norm ochrony biosfery.

TPM

TPM Komputery serii Lenovo ThinkEdge SE60n Gen2 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit 13MC0005YP wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Gwarancja On-Site

Gwarancja Cenisz swój czas? Wybierz gwarancję On-Site i zapomnij o wysyłaniu laptopa do serwisu. W ramach tej usługi naprawa odbywa się w miejscu użytkowania sprzętu – u Ciebie w firmie lub w domu. Autoryzowany technik przyjeżdża z niezbędnymi częściami i przywraca sprawność urządzenia w Twojej obecności.

To idealna opcja dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na rozstanie ze sprzętem na kilka czy kilkanaście dni. Zyskujesz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że Twój komputer jest w dobrych rękach, bez konieczności rozstawania się z nim.

: 13MC0005YP
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Desktop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkEdge SE60n Gen2
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 7
Generacja procesora
Arrow Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 7 265H
Częstotliwość: 5,3 GHz
Cache: 24 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA2049
Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5/x 8400 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
16
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel SoC
PassMark procesora
34669
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
SODIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
96 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe 4.0
Opal2
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Arc 140T GPU
PassMark karty zintegrowanej
6669
PassMark karty dedykowanej
6669
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
Przód:
2 x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
1 x remote power switch
1 x DIO (4DI / 4DO)
2 x serial (RS232 / RS422 / RS485, BIOS & hardware jumper selectable)
Tył:
1 x 12-36V WDC-in
1 x Dual-Mode DisplayPort (DP++)
4 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
2x Intel I226-IT 2.5G
2x RJ-45
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.1
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 z certyfikatem TCG
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 150W (0~40°C) / 120W (0~50°C) / 100W, (-20~60°C)
Kensington Lock
Nie
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
Certyfikaty
Red Hat Enterprise Linux Certified
GREENGUARD
RoHS compliant
Certyfikat MIL-STD-810
brak
Waga
2,4 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0199275148170
MPN
13MC0005YP
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.