Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 12XD1PE70PB
Lenovo
12XD1PE70PB
218404
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 12XD000RPB
  • Obudowa SFF
  • Procesor Intel i5-13400
  • Pamięć RAM 32 GB
  • Dysk SSD 1 TB (NVMe)
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • System Windows 11 Pro
  • Gwarancja 3 lata On-Site na urządzenie / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły
Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo
Hurry! only 10 szt. w magazynie.
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
PKO Leasing Widget
Szczegółowy opis komputera Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 12XD1PE70PB
Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 12XD1PE70PB - SFF/i5-13400/RAM 32GB/SSD 1TB/Wi-Fi/DVD/Windows 11 Pro - zdjęcieKomputer Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 12XD1PE70PB jest przedstawicielem serii desktopów ThinkCentre neo 50s Gen 5 firmy Lenovo. Komputer producent wyposażył w 32 GB pamięci RAM w układzie 2 x 16 GB. Producent zainstalował pamięć typu DDR5. Model obsługuje maksymalnie 64 GB pamięci RAM. W komputerze producent zainstalował procesor i5-13400 z rodziny Intel Core i5 generacji Raptor Lake. Procesor jest taktowany zegarem 4,60 GHz. Układ dysponuje pamięcią cache 20 MB. Komputer wyposażono w podstawowy układ graficzny Intel UHD Graphics 730. Model 12XD1PE70PB wyposażono w dysk SSD (M.2 NVMe PCie x3, jednostronne, 2280, 1 TB) o pojemności 1 TB. Konfiguracja obejmuje dodatkowo napęd optyczny DVD-RW. Urządzenia peryferyjne można podłączać za pośrednictwem następujących portów: port HDMI 2.1, dwa porty USB-A 3.2 Gen 1, port wyjścia audio, cztery porty USB-A 2.0, port DisplayPort 1.4, port słuchawkowe, port USB-C 3.2 Gen 1, port mikrofonowe, port RJ-45 oraz port VGA. Model jest sprzedawany z systemem operacyjnym Windows 11 Pro. Użytkownik komputera ma do dyspozycji moduły komunikacji bezprzewodowej Bluetooth (5.3) i Wi-Fi.
Waga modelu wynosi 4,2 kilograma. Produkt jest dostępny w czarnej obudowie SFF.
Producent modelu zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatem TCO Certified 9.0. Komputer oferuje następujące gniazda rozszerzeń: czytnik kart 3-in-1 oraz 1x PCIe 3.0 x16, low-profile, length ≤ 155mm, h8x ≤ 70mm.
TPM
Wi-Fi 6E
Wi-Fi 6E Komputery serii Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 wyznaczają nowe standardy mobilności dzięki implementacji technologii Wi-Fi 6E (802.11ax). To nie tylko ewolucja, ale prawdziwy przełom w komunikacji bezprzewodowej. Wykorzystanie nowego, niemal pustego pasma 6 GHz sprawia, że praca w gęsto zaludnionych biurowcach czy centrach miast staje się płynna jak nigdy dotąd – bez irytujących zakłóceń powodowanych przez urządzenia sąsiadów.
Gwarancja On-Site
Certyfikat TCO
Windows 11 Pro
Kensington Lock
: 12XD1PE70PB
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Desktop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
ThinkCentre neo 50s Gen 5
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site
Typ obudowy
SFF
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core i5
Generacja procesora
13 (Raptor Lake)
Typ procesora
Model: i5-13400
Częstotliwość: 4,60 GHz
Cache: 20 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1700
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 4800 MT/s Up to DDR4 3200 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
10
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel B760
PassMark procesora
23806
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
2 x 16 GB
DIMM
DDR5
4800-5600 MHz
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
1 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
Napęd optyczny
DVD-RW
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel UHD Graphics 730
PassMark karty zintegrowanej
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
Przód:
1 x USB-C 3.2 Gen 1
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x Gniazdo mikrofonowe
Tył:
4 x USB-A 2.0
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 2.1
1 x VGA
1 x RJ-45
1 x Wyjście audio
Złącza, gniazda rozszerzeń
1x PCIe 3.0 x16, low-profile, length ≤ 155mm, h8x ≤ 70mm
Czytnik kart 3-in-1
Modem WWAN
Typ modemu WWAN
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Złącze Thunderbolt
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Tak
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Wi-Fi
Złącze COM (RS-232)
Bluetooth
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC623-CG
Głośniki 1W x 1
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 z certyfikatem TCG
Kensington Security Slot, 3 x 7 mm
Czytnik kart SmartCard
Czytnik linii papilarnych
Near Field Communication (NFC)
Zasilanie
Zasilacz 180W
Sprawność 85%
Kensington Lock
Trusted Platform Module (TPM)
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 93 mm
Głębokość: 291 mm
Wysokość: 340 mm