Komputer HP Pro 290 G9 SFF B6ZA65D2SET
HP
B6ZA65D2SET
201889
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: B6ZA6ET
  • Obudowa SFF
  • Procesor Intel i5-14400
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Dyski SSD 2 TB (NVMe) + HDD 2 TB
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • System Windows 11 Pro
  • Gwarancja 1 rok On-Site na urządzenie / 3 lata Carry-in na wymienione podzespoły
Jesteśmy oficjalnym partnerem HP Polska
Konfigurator
Gwarancja
Hurry! only 10 szt. w magazynie.
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
PKO Leasing Widget
Najważniejsze cechy komputera HP Pro 290 G9 SFF B6ZA65D2SET
Model wyposażono w układ CPU Intel Core i5 (i5-14400) generacji Raptor Lake. Procesor uzyskał wynik 25233 punktów w aplikacji PassMark. Częstotliwość taktowania jednostki centralnej to 4,7 GHz. Komputer wyposażono w zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics 730. GPU uzyskał wynik 1603 punktów w aplikacji PassMark. Komputer wyposażono w 16 GB pamięci operacyjnej w układzie 1 x 16 GB. Pamięć RAM można rozbudować do 64 GB (na płycie głównej jest dostępny 1 wolny bank pamięci). W komputerze zastosowano pamięć DDR4 z częstotliwością taktowania na poziomie 3200 MHz. Podzespoły komputera zostały zainstalowane w obudowie koloru czarnego typu SFF. Komputer waży 4 kilogramy. Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi (802.11ax) i Bluetooth 5.3. Komputer jest sprzedawany z preinstalowanym systemem operacyjnym Windows 11 Pro. Produkt jest objęty roczną gwarancją producenta w trybie On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.
Procesor Intel Core i5-14400
Procesor dysponuje 20 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu, co zapewnia płynną pracę w wymagających scenariuszach użytkowych. Standardowo układ pracuje z częstotliwością 2,5 GHz, jednak w razie zapotrzebowania na większą moc obliczeniową potrafi on przyspieszyć do poziomu 4,7 GHz. Intel wytwarza ten model w procesie technologicznym 10 nm, zachowując współczynnik TDP na poziomie 65 W, co przekłada się na standardowe zużycie energii typowe dla współczesnych komputerów klasy PC. Warto zaznaczyć, że model ten posiada zablokowany mnożnik, przez co manualne podkręcanie wydajności przez użytkownika jest w dużej mierze ograniczone.
Gwarancja On-Site
Windows 11 Pro
Certyfikat EPEAT Silver
Technologia NVMe
TPM
Kensington Lock
: B6ZA65D2SET
Informacje podstawowe
Producent
HP
Produkt
Desktop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
Pro 290 G9 SFF
Stan
Nowy
Gwarancja
1 rok On-Site
Typ obudowy
SFF
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core i5
Generacja procesora
14 (Raptor Lake)
Typ procesora
Model: i5-14400
Częstotliwość: 4,7 GHz
Cache: 20 MB
Obsługiwane gniazda: FCLGA1700
Obsługiwana pamięć: Up to DDR5 4800 MT/s Up to DDR4 3200 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
10
Układ NPU (AI)
Technologia AMD DASH
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel H670
PassMark procesora
25233
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
DIMM
DDR4
3200 MHz
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie 4.0
SSD
jednostronne
2 TB
Dysk 2
HDD
Pojemność dysku 2
Parametry dysku 2
SATA3 3,5 cala
HDD
7200 obr./min
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel UHD Graphics 730
PassMark karty zintegrowanej
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Modem WWAN
Typ modemu WWAN
Interfejsy i komunikacja
Komunikacja
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Wi-Fi
Tak
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Bezpieczeństwo
Pętla na kłódkę
Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Zintegrowana blokada kablowa akcesoriów
Wąska blokada kablowa
Czytnik kart SmartCard
Czytnik linii papilarnych
Near Field Communication (NFC)
Zasilanie
Zasilacz 180W
Kensington Lock
Trusted Platform Module (TPM)
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 95 mm
Głębokość: 303 mm
Wysokość: 270 mm