Komputer ASUS NUC 13 Pro Kit Tall RNUC13ANHI700002IHH54
ASUS
RNUC13ANHI700002IHH54
117864
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: RNUC13ANHI700002I
  • Obudowa Mini Desktop
  • Procesor Intel i7-1360P
  • Pamięć RAM 32 GB
  • Dysk SSD 512 GB (SATA3)
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • System Windows 11 Pro USB x64 PL
  • Gwarancja 3 lata Carry-in
Hurry! only 2 szt. w magazynie.
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
PKO Leasing Widget
Komputery ASUS NUC
Najważniejsze cechy komputera ASUS NUC 13 Pro Kit Tall RNUC13ANHI700002IHH54
Model wyposażono w pamięć RAM o pojemności 32 GB (w układzie 1 x 32 GB). W komputerze ASUS NUC 13 Pro Kit Tall RNUC13ANHI700002IHH54 zastosowano pamięć typu DDR4 z taktowaniem 3200 MHz. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej, którą można zaistalować w komputerze, wynosi 64 GB. Sercem komputera NUC 13 Pro Kit Tall RNUC13ANHI700002IHH54 jest 12-rdzeniowy układ CPU i7-1360P z rodziny procesorów Intel Core i7 generacji Raptor Lake. Pamięć podręczna procesora ma pojemność 18 MB. Układ pracuje z częstotliwością 5,00 GHz. W komputerze ASUS NUC 13 Pro Kit Tall RNUC13ANHI700002IHH54 zainstalowano podstawowy układ graficzny Intel Iris Xe Graphics. Układ GPU uzyskał wynik 2616 punktów w aplikacji PassMark.
Komputer oferuje dysk SSD (512 GB) o pojemności 512 GB.
Procesor Intel Core i7-1360P
Procesor Intel Core i7-1360P Intel Core i7-1360P to zaawansowany procesor mobilny, który zadebiutował w styczniu 2023 roku jako wydajna jednostka napędowa dla nowoczesnych laptopów. Układ ten stanowi prestiżowy element rodziny Core i7 i bazuje na architekturze Raptor Lake-P, wykorzystując gniazdo montażowe BGA 1744. Jednostka została wyposażona w dwanaście rdzeni, a dzięki obecności technologii Intel Hyper-Threading liczba obsługiwanych wątków wzrasta do szesnastu, co drastycznie podnosi sprawność procesora w zadaniach wielozadaniowych. Użytkownik ma do dyspozycji 18 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu, a taktowanie układu zaczyna się od wartości bazowej 2,2 GHz, mogąc w razie potrzeby wzrosnąć w trybie turbo do poziomu 5 GHz.
Produkcja tego modelu odbywa się w procesie technologicznym 10 nm, co pozwala na zachowanie współczynnika TDP na niskim poziomie 28 W, dzięki czemu procesor charakteryzuje się wyjątkową oszczędnością energii. Warto zauważyć, że mnożnik w tym modelu pozostaje zablokowany, co jest standardowym rozwiązaniem w przypadku jednostek mobilnych i wyklucza możliwość manualnego zwiększania wydajności przez użytkownika. Procesor oferuje szeroką kompatybilność z technologiami pamięci operacyjnej, obsługując zarówno standard DDR4, jak i DDR5 przy wykorzystaniu interfejsu dwukanałowego. W celu sprawnej wymiany danych z pozostałymi komponentami systemu, model i7-1360P wykorzystuje sprawdzoną magistralę PCI-Express czwartej generacji.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
Kensington Lock
Windows 11 Pro
Złącze Thunderbolt 4
: RNUC13ANHI700002IHH54
Informacje podstawowe
Producent
ASUS
Produkt
Desktop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Model
NUC 13 Pro Kit Tall
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Typ obudowy
Mini Desktop
Kolor obudowy
Czarny
Procesor
Procesor
Intel Core i7
Generacja procesora
13 (Raptor Lake)
Typ procesora
Model: i7-1360P
Częstotliwość: 5,00 GHz
Cache: 18 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA1744
Zestaw instrukcji: 64-bit AVX2
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
12
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel SoC
PassMark procesora
18709
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
1 x 32 GB
SODIMM
DDR4
3200 MHz
non-ECC
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
SATA3 2,5 cala
SSD
7 mm
512 GB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
Napęd optyczny
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Iris Xe Graphics
PassMark karty zintegrowanej
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 (z USB4, DisplayPort)
1 x USB 3.2
1 x USB 2.0
2 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe (z przodu)
2 x USB 3.2 (z przodu)
Modem WWAN
Typ modemu WWAN
Komunikacja
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Bluetooth
Kensington Lock
System operacyjny
Windows 11 Pro USB x64 PL
Wymiary
Szerokość: 117 mm
Głębokość: 112 mm
Wysokość: 54 mm