Komputer ASUS NUC 13 Pro Kit Slim RNUC13ANKI500002I28
ASUS
RNUC13ANKI500002I28
110680
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: RNUC13ANKI500002I
  • Obudowa Mini Desktop
  • Procesor Intel i5-1340P
  • Pamięć RAM 64 GB
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • Gwarancja 3 lata Carry-in
Konfigurator
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Produkt w dostawie
zapytaj o dostępność
Komputery ASUS NUC
Najważniejsze cechy komputera ASUS NUC 13 Pro Kit Slim RNUC13ANKI500002I28
ASUS NUC 13 Pro Kit Slim RNUC13ANKI500002I28 - zdjęcieDesktop ASUS NUC 13 Pro Kit Slim RNUC13ANKI500002I28 należy do cieszącej się dużą popularnością serii komputerów biurowych NUC 13 Pro Kit Slim produkowanych przez firmę ASUS. Model wyposażono w pamięć operacyjną o pojemności 64 GB (w układzie 2 x 32 GB). Pamięć operacyjną można rozbudować do 64 GB. Za przetwarzanie danych odpowiada 12-rdzeniowy układ CPU i5-1340P z rodziny Intel Core i5 trzynastej generacji (oznaczonej kodem Raptor Lake). CPU uzyskał wynik 19223 punktów w aplikacji PassMark. Częstotliwość taktowania jednostki centralnej to 4,60 GHz. Pamięć podręczna CPU ma pojemność 12 MB. Model wyposażono w zintegrowany układ graficzny Intel Iris Xe Graphics. Wynik zintegrowanego GPU w aplikacji PassMark to 2685 punktów.
Procesor Intel Core i5-1340P
Jednostka dysponuje imponującą liczbą dwunastu rdzeni, a dzięki technologii Intel Hyper-Threading liczba obsługiwanych wątków przez rdzenie typu Performance zostaje podwojona, co daje nam łącznie szesnaście dróg jednoczesnego przetwarzania danych. Procesor posiada 12 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu (L3) i w standardowych warunkach pracuje z częstotliwością 1900 MHz. W sytuacjach wymagających większego zaangażowania, na przykład podczas edycji wideo czy kompilacji kodu, taktowanie może wzrosnąć w trybie boost aż do 4,6 GHz, dynamicznie dopasowując się do aktualnego zapotrzebowania systemu.
Intel wytwarza model Core i5-1340P w procesie technologicznym 10 nm, przy czym warto zauważyć, że mnożnik pozostaje tu zablokowany, co definiuje stabilne ramy pracy i ogranicza pole manewru w kwestii tradycyjnego podkręcania. Niewątpliwym atutem jest jednak niesamowita efektywność energetyczna, ponieważ przy współczynniku TDP na poziomie zaledwie 28 W, procesor konsumuje bardzo małe ilości energii, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Jednostka wspiera zarówno starsze pamięci DDR4, jak i nowoczesne moduły DDR5 w konfiguracji dwukanałowej, a komunikacja z pozostałymi podzespołami odbywa się za pośrednictwem szybkiej magistrali PCI-Express czwartej generacji.
: RNUC13ANKI500002I28
Model
NUC 13 Pro Kit Slim
Procesor
Intel Core i5
Generacja procesora
13 (Raptor Lake)
Typ procesora
Model: i5-1340P
Częstotliwość: 4,60 GHz
Cache: 12 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA1744
Liczba rdzeni procesora
12
1
Chipset płyty głównej
Intel SoC
PassMark procesora
19223
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
2 x 32 GB
SODIMM
DDR4
3200 MHz
non-ECC
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Zintegrowana karta graficzna
Intel Iris Xe Graphics
2 x Thunderbolt 4 (z USB4, DisplayPort)
1 x USB 3.2
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe (z przodu)
2 x USB 3.2 (z przodu)
Złącza, gniazda rozszerzeń
PCIe x4 Gen 4: M.2 22x80 (key M) PCIe x1 Gen 3: M.2 22x42 (key B) PCIe x1: M.2 22x30 (key E)
Komunikacja
LAN 2.5 GbE
Wi-Fi 6E (802.11ax) (Gig+)
Złącze DisplayPort
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Bluetooth
Pozostałe
Bezpieczeństwo
Kensington Lock
Intel Platform Trust Technology (Intel PTT)
Czytnik kart SmartCard
Czytnik linii papilarnych
Near Field Communication (NFC)
Trusted Platform Module (TPM)
System operacyjny
Wymiary
Szerokość: 117 mm
Głębokość: 112 mm
Wysokość: 37 mm