Komputer All-in-One Lenovo V100 13BE000JPB

Lenovo
13BE000JPB
552079
0198155403798
  • Procesor Intel N-series N100
  • Ekran 23,8" 1920x1080 (Full HD) IPS
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Dysk SSD 512 GB (NVMe)
  • Komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth
  • Gwarancja 1 rok Carry-in

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Out of Stock
Brak w magazynie

Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.

Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY. Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.

Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis komputera AiO Lenovo V100 13BE000JPB

Zdjęcie produktu Komputer All-in-One Lenovo V100 13BE000JPB - N100/23,8" Full HD IPS/RAM 8GB/SSD 512GB/Czarny/Wi-Fi/1 rok Carry-inDesktop Lenovo V100 13BE000JPB jest typowym przedstawicielem serii adresowanych do biznesu 23,8-calowych komputerów All-in-One V100 produkowanych przez firmę Lenovo. Pamięć masowa komputera obejmuje dysk SSD o pojemności 512 GB.

Obraz jest wyświetlany na 23,8-calowym ekranie modelu w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli). Jasność matrycy wynosi 250 cd/m². Do wyświetlania obrazu służy matryca IPS zapewniająca doskonały obraz. Użytkownik ma do dyspozycji 8 GB pamięci operacyjnej. Maksymalna ilość pamięci RAM obsługiwana przez komputer wynosi 16 GB. Producent zainstalował pamięć typu DDR4.

W komputerze zastosowano 4-rdzeniowy procesor N100 z rodziny procesorów Intel N-series. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 3,40 GHz. Procesor uzyskał 5352 punktów w aplikacji PassMark. Wielkość pamięci cache procesora wynosi 6 MB. W komputerze zainstalowano podstawowy układ graficzny Intel UHD Graphics. Wynik zintegrowanego GPU w aplikacji PassMark to 2151 punktów. Komputer oferuje 2x M.2 (1 dla karty WLAN + 1 dla dysku SSD).

Komputer oferuje jeden port jack (3,5 mm) - combo, słuchawki/mikrofon, jeden port HDMI-out 1.4b, jeden port Ethernet (RJ-45), jeden port USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), dwa porty USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) oraz dwa porty USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0). Całość zamknięto w obudowie koloru czarnego. Komputer waży 4,3 kg.

W komputerze zainstalowano moduły umożliwiające komunikację w standardzie Bluetooth (wersja 5.2) oraz z siecią bezprzewodową Wi-Fi (standard 802.11ax). Komputer zapewnia zgodność z certyfikatami Low Halogen oraz GREENGUARD. Model nie zawiera preinstalowanego systemu operacyjnego. Producent udziela na komputer rocznej gwarancji Carry-in - gwarancja tego typu obejmuje naprawę urządzenia w serwisie zewnętrznym.

Matryca IPS

Matryca IPS Matryca IPS w serii Lenovo V100 to idealny kompromis między wysoką jakością obrazu a efektywnością energetyczną. Nowoczesne panele IPS stosowane w tych urządzeniach są optymalizowane pod kątem niskiego poboru prądu przy zachowaniu wysokiej jasności, co pozwala na komfortową pracę nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach czy na zewnątrz.

Dzięki stabilnej reprodukcji barw i wysokiemu współczynnikowi kontrastu, komputer All-in-One All-in-One Lenovo V100 13BE000JPB z ekranem IPS doskonale sprawdza się w dynamicznym trybie pracy. Niezależnie od tego, czy tworzysz skomplikowane projekty graficzne, czy analizujesz dane, możesz liczyć na wierne oddanie detali. Jest to technologia „wszystko w jednym”, która łączy trwałość, oszczędność baterii i profesjonalną jakość wyświetlania, co czyni ją standardem w najbardziej wymagających korporacjach na świecie.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Opcja Carry-in to klasyczna formuła gwarancyjna, w której naprawa odbywa się w profesjonalnym centrum serwisowym producenta. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające dostęp do certyfikowanych techników i oryginalnych części zamiennych, bez konieczności wizyty serwisanta w Twoim biurze czy domu.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. komputery All-in-One serii Lenovo V100 otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

TPM

TPM Komputery All-in-One serii Lenovo V100 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 W urządzeniach serii Lenovo V100 zainstalowano kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6 w standardzie oznaczonym jako 802.11ax. W porównaniu ze starszą wersją Wi-Fi 5 nowsza odsłona oferuje blisko trzykrotnie szybszy transfer danych. Dzięki technologii OFDMA standard Wi-Fi 6 dużo lepiej radzi sobie z dzieleniem pasma, co przekłada się na stabilność połączenia i brak spadków prędkości w miejscach gdzie jest duże zagęszczenie urządzeń korzystających z sieci. Wprowadzona funkcje Target Wake Time (TWT) pozwala na bardziej efektywne zarządzenie energią co powoduje wydłużenie czasu pracy na baterii. Wprowadzone ulepszenie, takie jak MU-MIMO (Multi-User, Multiple Input, Multiple Output) czy Beamforming poprawiły zasięg i jakość połączeń pozwalając na zwiększenie liczby urządzeń równocześnie korzystających z sieci. Wprowadzony standard szyfrowania transmisji WPA3 poprawia bezpieczeństwo połączeń i uniemożliwia podsłuch transmisji.

Dodatkowo karta sieciowa została wyposażona w moduł Bluetooth 5.2, który pozwala na łączenie urządzenia ze smartfonem, słuchawkami, myszą, klawiaturą czy innymi akcesoriami.

: 13BE000JPB
Out of Stock
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
AiO
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Model
V100
Stan
Nowy
Gwarancja
1 rok Carry-in
Typ obudowy
All-in-One
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Nie
Procesor
Procesor
Intel N-series
Generacja procesora
Alder Lake-N
Typ procesora
Model: N100
Częstotliwość: 3,40 GHz
Cache: 6 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA1264
Obsługiwana pamięć: DDR4 3200 MT/s DDR5 4800 MT/s LPDDR5 4800 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
4
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel SoC
PassMark procesora
5352
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
8 GB
Typ pamięci
1 x 8 SODIMM DDR4-3200 GB
DDR4
Liczba banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
16 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2
NVMe
PCIe
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
23,8"
Rozdzielczość
1920x1080 (Full HD)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
250 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits,
99% sRGB
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel UHD Graphics
PassMark karty zintegrowanej
2151
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
Tył:
1 x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
2 x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
2 x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
1 x HDMI-out 1.4b
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x jack (3,5 mm) - combo, słuchawki/mikrofon
Złącza, gniazda rozszerzeń
2x M.2 (1 dla karty WLAN + 1 dla dysku SSD)
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.2
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Głośniki 2W x 2
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM 2.0 integrated in SoC
Kensington Lock
Czytnik kart SmartCard
Nie
Czytnik linii papilarnych
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W
Sprawność 89%
Kensington Lock
Tak
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
brak
Certyfikaty
GREENGUARD
Low Halogen
Certyfikat MIL-STD-810
brak
W zestawie
Mysz USB Calliope Mouse, Black
Klawiatura USB Calliope Keyboard, Black, English (EU)
Waga
4,3 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0198155403798
MPN
13BE000JPB
Brak dostępnych opcji dostawy

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.