Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


WARUNKI WSPÓŁPRACY
Jesteśmy firmą oferującą sprzęt biurowy i informatyczny klasy biznes oraz kompleksowe usługi kierowane do przedsiębiorstw związanych z branżą IT. Za cel obraliśmy sobie dostarczenie naszym klientom wyłącznie renomowanych, cenionych za niezawodność urządzeń elektronicznych od wiodących na rynku marek, nowoczesnych rozwiązań oraz usług każdorazowo dostosowywanych do indywidualnych potrzeb Partnerów. Zależy nam na dobrym kontakcie i rozmowie z firmami chcącymi korzystać z naszych usług – uważamy, że tylko dzięki temu nasza współpraca może stać się maksymalnie efektywna. Znając Państwa oczekiwania, a także zdając sobie sprawę z potrzeb obsługiwanego przedsiębiorstwa, będziemy w stanie stworzyć idealną dla niego ofertę. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z ITnes.pl, powinni Państwo wiedzieć, jakie są jej warunki. Poniżej możliwie krótko przybliżymy najważniejsze z nich.


  1. Regulamin
Podstawowy dokument, który będzie regulował naszą współpracę to Regulamin Sklepu ITnes lub umowa. Tę drugą zwykliśmy proponować Partnerom zdecydowanym, by nawiązać z nami współpracę długoterminową lub firmami, które życzą sobie podpisania jej ze względu na bezpieczeństwo. Zależy nam na Państwa komforcie oraz przejrzystych warunkach współdziałania, wobec czego w tym względzie staramy się być możliwie elastyczni.

  1. Sposób przedstawiania oferty
Podstawę do zawarcia umowy kupna-sprzedaży z ITnes.pl stanowi oferta przedstawiona przez nas indywidualnie każdemu z zainteresowanych. Dobierając ją, robimy wszystko, by proponowane przez nas rozwiązania były zgodne z oczekiwaniami Partnerów. Po zaakceptowaniu oferty ITnes.pl składanie zamówienia w sklepie nie będzie konieczne – my zrobimy to za Państwa. Fakt, iż nasze oferty przygotowywane są indywidualnie dla każdego z Partnerów, wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim – mając na względzie oczekiwania konkretnego przedsiębiorstwa, będziemy w stanie wybrać i zaproponować te z produktów i usług, które okażą się dla niego najtrafniejszym wyborem. Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwia nam opracowanie strategii dla każdej firmy, niezależnie od obszaru jej działalności.

  1. Realizacja zamówień
Złożone zamówienia staramy się realizować możliwie szybko. Jeżeli czas dostawy zakupionego sprzętu miałby się wydłużyć chociażby ze względu na chwilową niedostępność produktu w naszym asortymencie, będziemy na bieżąco informowali Państwa o wszelkich niedogodnościach oraz starali się im zaradzić tak, by towar został dostarczony w innym dogodnym terminie.

  1. Płatność
Nowym klientom proponujemy współpracę na podstawie przedpłaty. Po trzech zrealizowanych zamówieniach możemy zaoferować formę płatności z odroczonym terminem. Wówczas sporządzona zostanie stosowna umowa chroniąca interesy obu stron. Zależy nam na tym, by byli Państwo zadowoleni z naszych usług oraz by były one możliwie dostosowane do Pańskich potrzeb, dlatego nie zawsze realizacja trzech zamówień jest konieczna do ustalenia terminu odroczonego płatności – Partnerów, którym bardzo zależy na takim rozwiązaniu zachęcamy do osobistego kontaktu celem ustalenia warunków współpracy.

  1. Odpowiedzialność
Dostarczany przez nas sprzęt posiada gwarancję producenta. W razie niezadowolenia z usług, otrzymania wadliwego towaru lub dostrzeżenia nieprawidłowości w działaniu produktów służymy fachową pomocą w kontakcie z producentami w celu zwrotu zakupu czy też autoryzowanego serwisu.

  1. Poufność
ITnes.pl oferuje pełną poufną poufność. Wszelkie transakcje handlowe objęte są tajemnicą, a związane z nimi informacje nie są zdradzane osobom trzecim, chyba że prawo polskie lub otrzymane orzeczenie sądowe nakazują inaczej. Wówczas ITnes.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody, a Partner nie może żądać rozwiązania umowy w oparciu o fakt uzasadnionego ujawnienia informacji. Wszelkie dane wymieniane w wyniku obowiązującej umowy np. na temat warunków handlowych czy sposobu współpracy, a także uzyskane z innych źródeł, a bezpośrednio związane partnerskim przedsiębiorstwem, będą strzeżone zgodnie z regulaminem ITnes.pl


Close