Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Close

Dell Precision 17 7770 - mobilne stacje robocze najnowszej generacji

Wysłany dnia: Jun 29, 2022 | Autor: ITnes.pl | Kategorie: Nowości w ofercie sklepu
Dell Precision 17 7770 - mobilne stacje robocze najnowszej generacji

Mobilne stacje robocze Dell Precision 17 7770 – sprzęt, który spełni każde wymagania

Seria mobilnych stacji roboczych Dell Precision 7770 powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. To większe, 17,3-calowe mobilne stacje robocze z najlepszymi podzespołami, świetnym ekranem oraz ogromem dodatkowych funkcji stricte do biznesowych zastosowań. Ten sprzęt powstał z myślą o najbardziej wymagających zadaniach – pracy w programach do modelowania 3D, renderowaniu wideo lub modeli, grafice komputerowej lub montażu. Opcji jest bardzo dużo. Sprawdź, czym wyróżniają się mobilne stacje robocze Dell Precision 7770!

Perfekcyjne dopracowana mobilna stacja robocza, czyli budowa laptopów Dell Precision 7770

W tej serii mobilnych stacji roboczych producent zadbał o każdy element – wydajność oraz samą obudowę. Konstrukcja Dell Precision 7770 wyróżnia się na tle konkurencji. Sprzęt został wyposażony w 17,3-calowy ekran o proporcjach 16:9. Można zdecydować się na kilka konfiguracji, jednak najwyższa oferuje rozdzielczość UHD i funkcję HDR500. Laptopy oferują 500 nitów jasności, technologię PremierColor oraz 100% odwzorowania gamy barw DCI-P3. Całość konstrukcji jest nowoczesna i smukła – to naprawdę kompaktowy sprzęt, jak na mobilną stację roboczą.Nad ekranem zaimplementowano kamerkę internetową o rozdzielczości Full HD z funkcją Windows Hello do odblokowywania laptopa twarzą. Posiada ona także osłonkę prywatności. Do wideokonferencji przewidziano tu także podwójne mikrofony z funkcją automatycznego niwelowania hałasu otoczenia.Laptop jest bogaty w wyposażenie. Dell Precision 7770 wyróżnia się świetnej jakości klawiaturą oraz bardzo dużym TouchPadem z opcjonalnym modułem NFC. Producent wykorzystał tu najnowsze technologie łączności bezprzewodowej, czyli Wi-Fi 6E oraz Bluetooth 5.2. Na wyróżnienie zasługuje również zaawansowany system chłodzenia – pozwala on na pracę nawet pod maksymalnym obciążeniem.

Parametry profesjonalnej mobilnej stacji roboczej – czy Dell Precision 7770 poradzi sobie w trudnych warunkach?

Ta seria laptopów zawiera duże urządzenia dla profesjonalistów. Podzespoły są tu wręcz podstawą. Dlatego właśnie mobilne stacje robocze zawierają procesory Intel (maksymalnie Intel Core i9 16-rdzeniowy) oraz najnowsze karty graficzne do profesjonalnych zastosowań, takie jak NVIDIA RTX A5500. Taka konfiguracja w połączeniu z maksymalnie 128 GB pamięci RAM, radzi sobie z dowolnymi zadaniami.Warto zwrócić uwagę także na pojemne, szybkie dyski – można zdecydować się na nawet 16 TB M.2 NVMe. Laptopy są także bogato wyposażone w różne złącza i porty. Dell Precision 7770 posiada 2x Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen Type A i USB Type C. Opcjonalnie można zdecydować się na czytnik Smart Card. Zadbano tu nawet o pojemną baterię – 93 Whr. Można podłączyć maksymalnie 240-watowy zasilacz. Dość ważne jest także to, że laptopy posiadają certyfikat standardu militarnego MIL-STD, co gwarantuje ich wytrzymałość.

Ogrom autorskich funkcji do profesjonalnych zastosowań – platforma Dell Optimizer w laptopach Precision 7770

W mobilnych stacjach roboczych Dell Precision 7770 zaimplementowano system Dell Optimizer. Zawiera on ogrom funkcji, często opartych na sztucznej inteligencji, które mają wesprzeć produktywność i pomóc w komforcie pracy użytkownika. Zapewniają one szybsze uruchamianie, lepsze audio czy ulepszoną wydajność – zalet jest naprawdę dużo. Co konkretnie gwarantuje platforma Dell Optimizer?


Usprawnienia dla twórców

Pierwszym elementem Dell Optimizer jest między innymi technologia ExpressResponse. Zapewnia ona lepszą wydajność w najbardziej wymagających programach – szczególnie tych, które zostały przygotowane dla profesjonalnego twórcy. Mobilne stacje robocze Dell Precision 7770 oferują rozbudowaną analitykę i generowanie raportów, dzięki czemu użytkownik ciągle ma wgląd w dokładne statystyki sprzętu.


Prywatność wspierana przez sztuczną inteligencję

Producent zaimplementował kilka funkcji zapewniających bezpieczeństwo w stacjach roboczych Dell Precision 7770. Sprzęt posiada funkcję wykrywania, czy ktoś niepożądany patrzy na ekran. Dodatkowo po odejściu od laptopa, automatycznie się wygasi. Zaimplementowano także standardowe funkcje, jak osłonka kamerki lub logowanie za pomocą palca.

Dłuższe działanie na baterii

Laptopy Dell Precision 7770 zostały wyposażone w funkcję ExpressCharge, która dba zarówno o rozporządzanie energią, jak i szybsze ładowanie. Dzięki temu sprzęt może działać dłużej.

Świetnej jakości dźwięk

Audio w mobilnych stacjach roboczych Dell Precision 7770 jest wspierane przez sztuczną inteligencję. Dlatego zarówno odtwarzany dźwięk brzmi lepiej, jak i ten nagrywany przez mikrofony.

Szybsze logowanie się do systemu

Laptopy oferują funkcję ExpressSign-in, co gwarantuje szybsze uruchamianie systemu. Dodatkowo warto korzystać z Windows Hello, czyli technologii, która rozpoznaje twarz użytkownika i na tej podstawie odblokowuje stację roboczą.

Najlepsza łączność

Mobilne stacje robocze posiadają najnowsze technologie łączności bezprzewodowej. Oprócz tego producent zaimplementował funkcję ExpressConnect – zapewnia ona wybieranie najlepszej sieci pod względem parametrów w pełni automatycznie. Dzięki temu pracy nie przerywają problemy z łączem.

Najwyższa wydajność

Mobilne stacje robocze muszą być odpowiednio wydajne. Warto zauważyć, że laptopy Dell Precision 7770 dopasowują swoją pracę do tego, jak konkretnie użytkownik korzysta z aplikacji.

Close