Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Close

Profesjonalne uchwyty AV i IT - Neomounts By Newstar

Wysłany dnia: Oct 26, 2021 | Autor: ITnes.pl | Kategorie: Nowości w ofercie sklepu
Profesjonalne uchwyty AV i IT - Neomounts By Newstar

Profesjonalne uchwyty AV i IT, czyli Neomounts By Newstar

Marka Neomounts powstała z myślą o dostarczaniu najwyższej jakości produktów montażowych. Są to specjalistyczne uchwyty wykorzystywane w domowych stanowiskach, biurach, restauracjach, punktach sprzedaży - wszędzie, gdzie komfort użytkownika jest najważniejszy. Neomounts prezentuje się, jako marka z solidną historią i wysokiej jakości produktami. Działa ona już 25 lat na rynku europejskim. Obecnie asortyment obejmuje nawet najbardziej szczegółowe rozwiązania dla profesjonalnych klientów. Wszystkie produkty montażowe służą przede wszystkim zachowaniu optymalnej pozycji podczas korzystania z komputera, laptopa, czy też dla wygody na prezentacji biznesowej. Sprzęt zapewnia komfort, ale co konkretnie oferuje marka Neomounts?

Jakie produkty są w asortymencie Neomounts?

Oferta uchwytów i stojaków jest tutaj naprawdę szeroka, co jest ogromną zaletą. Wśród produktów montażowych Neomounts można znaleźć między innymi:


 • Uchwyty oraz stojaki biurkowe

 • Monitory pionowe

 • Stojaki i uchwyty do laptopów

 • Stojaki i uchwyty na tablety lub smartfony

 • Stanowiska do pracy w pozycji stojącej lub siedzącej

 • Wózki podłogowe i stojaki na duże monitory

 • Uchwyty ścienne

 • Uchwyty sufitowe

 • Montażowe produkty medyczne


Warto wiedzieć, że podział jest jeszcze bardziej rozbudowany. Można znaleźć produkty na jeden, dwa lub więcej ekranów. Niektóre z nich są przeznaczone do kilku różnych urządzeń - przykładowo laptopa oraz dodatkowego, zewnętrznego monitora.

Dzięki mocnej dywersyfikacji produktów montażowych Neomounts umożliwia stworzenie stanowiska wedle osobistych preferencji. Każdy element zestawu da się zamontować w niemal dowolnej pozycji. Producent gwarantuje także kompatybilność z dowolnym sprzętem, jaki jest dostępny na rynku.

Co brać pod uwagę przy wyborze produktów montażowych?

Nie wystarczy tylko zwrócić uwagi na to, jaką przekątną mają ekrany, które zamierzamy instalować przy stanowisku. Bardzo istotne jest kilka podstawowych kwestii, by później nie mieć problemów podczas montażu.

Należy sprawdzić przede wszystkim wagę wszystkich urządzeń - może to być laptop, monitor, telewizor, czy też tablet. Każdy uchwyt ma określoną nośność. Jej przekroczenie powoduje opadanie ramienia lub po prostu niebezpieczeństwo jego uszkodzenia. Najlepiej stosować się do określonych zaleceń producenta.

Dość istotne przy zakupie produktów montażowych są wymiary monitora, czy też innego urządzenia, rozmiar VESA i oczywiście ilość ekranów. Dodatkowo należy zastanowić się, czy potrzebny będzie montaż elastyczny lub stały. Pierwsza opcja daje możliwość późniejszego obracania ekranów. Dostępne uchwyty AV i IT od Neomounts różnią się również pod względem rodzaju instalacji.

Stwórz perfekcyjne stanowisko - uchwyty na biurko od Neomounts

Najpopularniejszymi elementami montażowymi do komputerowych stanowisk są te przeznaczone na biurko. W ofercie Neomounts można znaleźć między innymi uchwyty monitorowe - zależnie od modelu oferują opcję zainstalowania jednego, dwóch, trzech, czy nawet sześciu ekranów jednocześnie.

Warto wiedzieć, że produkty montażowe na biurka różnią się sposobem mocowania. Neomounts zdecydowało się na 3 rozwiązania:

 • Klema biurkowa - oferuje szeroki zakres mocowania, a obsługa polega na obracaniu pokrętłem od dołu;

 • Przelotka na biurko - bardzo podobne rozwiązanie, jednak można je łączyć z panelami akustycznymi;

 • Klema do mocowania od góry - łatwy montaż, a działanie zbliżone.

Uchwyty na monitory

W ofercie Neomounts można znaleźć wiele modeli uchwytów do ekranów. Obsługują one różną liczbę urządzeń oraz są kompatybilne z określonymi urządzeniami. Przykładowo seria FPMA-D550 jest stworzona do 32-calowych monitorów (maksymalnie 3). Warto wyróżnić jednak sprzęt dla stanowisk z laptopem - tutaj zaimplementowano uchwyt na ekran oraz oddzielną podstawkę.

Producent oferuje także bardziej zaawansowane, droższe rozwiązania. Chodzi tutaj między innymi o uchwyty z serii NM-D775. Wykorzystano w nich sprężyny gazowe, dzięki czemu regulacja jest znacznie wygodniejsze. Takie elementy montażowe są dostępne tylko dla standardowych monitorów (24 lub 32 cale przekątnej). W tej serii produktów Neomounts udostępnia również specjalny uchwyt na ekrany zakrzywione - także posiada on sprężynę gazową.

Jak zbudować profesjonalne stanowisko Home Office?

Prócz uchwytów na monitory, Neomounts posiada w ofercie specjalne, elastyczne biurka do pracy siedzącej lub stojącej. Są to pełnoprawne stanowiska do pracy, gdzie wystarczy tylko dodać stację roboczą. Można wyróżnić tu 2 rodzaje sprzętu - pierwszy rodzaj posiada miejsce na monitor i podłączenie komputera. Drugim rozwiązaniem jest elastyczne biurko, gdzie można pracować z pomocą laptopa.

Nie trzeba jednak decydować się od razu na całe stanowisko. Warto wiedzieć, że producent przygotował także akcesoria do mniejszych urządzeń. W ofercie znajdują się podstawki pod tablety, czy nawet smartfony. To pewne wzbogacenie miejsca pracy, które wpływa na komfort użytkownika.

Oczywiście podstawki pod laptopa to dość standardowy element występujący w biurze lub domowym stanowisku. W ofercie Neomounts można znaleźć kilka modeli tego typu, które różnią się sposobem regulacji, wagą oraz konstrukcją.

Produkty montażowe Neomounts dla biznesowych użytkowników

Marka wspiera nie tylko domowych użytkowników, ale także profesjonalne, duże firmy. W takich miejscach bezpieczeństwo i prywatność ma ogromne znaczenie - często biurowi pracownicy mają dostęp do poufnych danych. W ofercie Neomounts można znaleźć specjalne osłony ochronne montowane za monitorem. Zapewniają bezpieczeństwo i odległość od innych.

Nie są to jedyne rozwiązania, które sprawdzą się w biurze. Neomounts przygotowało również szereg produktów do sal konferencyjnych. Chodzi tu o specjalne stojaki na duże ekrany. W ofercie można znaleźć modele elektryczne, manualne, a nawet takie, które posiadają dodatkowy stolik - również z regulowaną wysokością.

Dlaczego warto zdecydować się na produkty Neomounts?

Wygoda przy stanowisku komputerowym jest bardzo ważna. Ma to szczególnie duże znaczenie, gdy spędzamy tam dużo czasu - na przykład w pracy. Marka Neomounts chce zapewnić najwyższej jakości produkty montażowe, dzięki którym można stworzyć stanowisko komputerowe wedle własnych preferencji. Ponad 500 dostępnych sprzętów daje szeroki wybór, a więc nie ma ograniczeń podczas budowania miejsca pracy.

Producent zapewnia o wysokiej jakości także przez aż 5-letnią gwarancję na dowolny asortyment. W ofercie można znaleźć produkty zarówno budżetowe, jak i znacznie droższe, profesjonalne rozwiązania.

Warto wiedzieć, że marka Neomounts działa już w ponad 30 krajach skupiając się na dostarczaniu elementów montażowych dla standardowych i biznesowych klientów. Największe zalety to przede wszystkim jakość oraz profesjonalne podejście do każdego użytkownika.

Close