Close

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 - najnowsza generacja ultrabooka klasy premium

Wysłany dnia: Apr 29, 2020 | Autor: ITnes.pl | Kategorie: Nowości w ofercie sklepu
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 - najnowsza generacja ultrabooka klasy premium

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 - ultraboooki wyposażone w procesory Intel Core 10. generacji
Laptopy biznesowe Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 dzięki procesorom Intel Core 10. generacji (z nawet 6 rdzeniami) działają jeszcze szybciej niż dotychczas i to bez względu na rodzaj zadania. Certyfikat mobilnej wydajności przyznany przez firmę Intel potwierdza, że te ultrabooki umożliwiają długą i efektywną pracę mobilną. Bateria wystarczy do 18 godzin pracy, a gdy będziesz potrzebować więcej energii, technologia Rapid Charge uzupełni baterię do 80% w ciągu zaledwie godziny. Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 jest bezpośrednim następcą popularnych ultrabooków klasy premium - Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7. Bliźniaczą serią dla Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 jest Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 - podstawowa różnica to konwertowalny ekran.

Notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 jest zawsze gotów, by reagować na polecenia użytkownika. Wybudza się ze stanu uśpienia w niecałą sekundę, a już po sekundzie  umożliwia przeglądanie  stron internetowych. Zastosowana w nich technologia Wi-Fi 6 zapewnia szybką i niezawodną łączność, nawet w sieciach z wieloma podłączonymi urządzeniami. Dostępne są modele wyposażone w technologię WWAN z kartą LTE-A i łączyć się bezpiecznie z Internetem jak na smartfonie.

Ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 posiada certyfikat Dolby Atmos Speaker System, który obejmuje dwa skierowane w górę głośniki wysokotonowe oraz dwa niskotonowe skierowane w dół. Dzięki temu odtwarzany dźwięk brzmi niezwykle realistycznie. Co więcej, cztery mikrofony dookólne eliminują niepożądane hałasy podczas połączeń i rejestrują głos z całego pomieszczenia.


ThinkPad X1 Carbon Gen 8 - widok na klawiaturę oraz ekran


Notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 podobnie jak wszystkie laptopy z rodziny ThinkPad testowany jest pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej MIL-STD-810G. Przeszły one ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują działanie w warunkach ekstremalnych.

Ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 oferuje niesamowite opcje ekranu w tym także panel 4K z Dolby Vision i technologią HDR zapewnia kinowe doznania z subtelnymi detalami oraz wzbogaconymi cieniami i teksturami. Dostępne są też prezentujące superjasny obraz opcje FHD w wersji dotykowej lub z technologią PrivacyGuard zabezpieczającą wyświetlane informacje.

Laptopy Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8 posiadają autorskie technologię Lenovo, która pomaga chronić firmowe dane i prywatność użytkownika. W ramach ochrony ThinkShield oferuje połączenie sprzętu i oprogramowania, które współpracują ze sobą, aby zawartość ekranu była widoczna tylko dla uzytkownika. PrivacyGuard to wbudowany elektroniczny filtr chroniący prywatność, zmniejsza on kąt widzenia wyświetlacza tak, że osoby patrzące z boku widzą jedynie czarny ekran. PrivacyAlert (wymaga opcjonalnej kamery IR) to zintegrowane oprogramowanie, które współpracuje z kamerą na podczerwień, aby informować Cię o osobach zaglądających Ci przez ramię. X1 Carbon 8. generacji zawiera dedykowany układ Trusted Platform Module (dTPM), który szyfruje dane i współdziała z funkcjami zabezpieczeń Windows 10. ThinkShutter to fizyczna osłona kamery, która blokuje obiektyw, aby nie zobaczył Cię nikt niepowołany. Czujnik linii papilarnych Match-on-Chip to najbezpieczniejsza z dostępnych technologii rozpoznawania odcisków palców, która umożliwia logowanie biometryczne zwykłym dotknięciem.


X1 Carbon Gen 8 - widok na wnętrze laptopa


Sklep ITnes.pl | IT for BUSINESS jest autoryzowanym partnerem firmy Lenovo

ITnes.pl - GOLD Partner Lenovo

Close