Close

Już w sprzedaży !

Rozszerzenia gwarancji

Rozszerzenia gwarancji 

Każdy producent oferuje rozszerzenia gwarancji na swoje produkty: umożliwia to nie tylko przedłużenie podstawowej gwarancji, ale również zakupienie dodatkowych usług gwarancyjnych (między innymi naprawy wykonywane u klienta w domu lub w firmie). Oferując rozszerzenia gwarancji producent zapewnia swoim klientom komfort pracy na urządzeniach, a także pewność, że w przypadku wady fabrycznej lub innych wad można sprzęt zwrócić na gwarancji, zamiast korzystać z usług serwisowych, które nie zawsze są przez nas sprawdzone. Oddanie sprzętu na gwarancję jest dużo bezpieczniejsze.

Podkategorie

 • Rozszerzenia gwarancji Lenovo

  Lenovo to jedna z najpopularniejszych firm w branży komputerowej na całym świecie. Lenovo oferuje przedłużenie gwarancji i jej rozszerzenie (które obejmuje również naprawy wykonywane u klienta w domu lub w firmie) na wszystkie swoje produkty, w tym komputery All in One, desktopy, notebooki i stacje robocze. Lenovo daje tym samym pewność, że w przypadku wady fabrycznej lub innych wad można sprzęt zwrócić na gwarancji – szybko, bezpiecznie i z potwierdzeniem odbioru urządzenia przez serwis.

 • Rozszerzenia gwarancji HP

  HP to znana na całym świecie firma, która jest jednym z liderów w branży komputerowej. HP produkuje nie tylko komputery, ale również akcesoria do nich, jak monitory, skanery czy drukarki. Na wszystkie swoje produkty marka HP oferuje zarówno przedłużenie gwarancji, jak i jej rozszerzenie. Dzięki temu producent zapewnia swoim klientom komfort pracy na urządzeniach, które wyprodukował. HP oferuje gwarancję między innymi na komputery All in One, monitory, desktopy, notebooki i stacje robocze.

 • Rozszerzenia gwarancji Toshiba

  Toshiba to bardzo popularna, znana w branży komputerowej marka. Jak inne firmy, Toshiba również dba o swoich klientów, dlatego oferuje różne rozszerzenia gwarancyjne dla wszystkich swoich produktów. Dzięki temu klienci mogą poczuć się pewniej i bezpieczniej między innymi dlatego, że większość użytkowników nadal woli oddawać swoje urządzenia do sprawdzonych serwisów na gwarancję. Toshiba daje również pewność swoim konsumentom, że w przypadku wady fabrycznej lub innych wad, niewynikających z użytkowania komputera, sprzęt można bez problemu zwrócić na gwarancji.

 • Rozszerzenia gwarancji Acer
  Acer produkuje nie tylko laptopy, ale również akcesoria do nich, jak monitory, stacje dokujące czy projektory. Na wszystkie swoje produkty marka Acer oferuje zarówno przedłużenie gwarancji, jak i jej rozszerzenie. Dzięki temu producent zapewnia swoim klientom komfort pracy i bezpieczeństwo.
 • Rozszerzenia gwarancji Dell
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów
Close