Close
Pamięci RAM

Pamięci RAM 

Podkategorie

 • Pamięci RAM Dell

  W tej kategorii znajdziesz pamięci RAM różnych producentów. Ilość RAM ma duże znaczenie, jeżeli chodzi o użytkowanie notebooka: zbyt mało pamięci może powodować, że komputer będzie wolniej chodził i będzie w stanie pracować przy mniejszej ilości programów otwartych za jednym razem. Jeżeli masz możliwość rozbudowy pamięci RAM, a wiesz, że możesz w przyszłości potrzebować maksymalnej wydajności swojego notebooka, to warto pomyśleć nad zakupem większej pamięci. Wszystko po to, by Tobie pracowało się lepiej.

 • Pamięci RAM HP

  W tej kategorii znajdziesz pamięć RAM jednego z czołowych producentów komputerów i akcesoriów komputerowych – HP. HP zajmuje się produkcją nie tylko doskonałych notebooków, ale także urządzeń takich jak drukarki, monitory czy skanery. Oprócz tego produkuje również wiele rodzajów pamięci RAM, które są przeznaczone do różnego typu urządzeń. Od ilości pamięci RAM zależy między innymi wydajność komputera, dlatego jeżeli Twoje urządzenie ma możliwość rozbudowy RAM, to warto skorzystać z tej opcji.

 • Pamięci RAM Lenovo

  W swojej ofercie mamy wiele rodzajów pamięci RAM, przeznaczonych do różnych urządzeń. W tej kategorii znajdziesz pamięć RAM jednego z czołowych producentów komputerów i akcesoriów komputerowych – Lenovo. Jeżeli Twój komputer ma możliwość rozbudowy pamięci RAM, to decydując się na ten krok zyskasz dużo więcej miejsca na podstawowe aplikacje i programy, które możesz zainstalować w swoim urządzeniu. Pamiętaj też, że ilość pamięci Ram ma duże znaczenie, jeżeli chodzi o wydajność komputera.

 • Pamięci RAM Crucial

  Pamięć RAM firmy Crucial charakteryzuje się wysoką wydajnością, stabilnością i kompatybilnością. Crucial to jeden z liderów, jeżeli chodzi o produkcję akcesoriów komputerowych, w tym właśnie pamięci RAM. Jeżeli tylko Twój komputer ma możliwość zainstalowania dodatkowej karty pamięci RAM, rozważ tę opcję –  ilość pamięci RAM ma również duże znaczenie dla wydajności komputera. Dzięki zwiększeniu pamięci Twój komputer będzie chodził płynnie i stabilnie, a Ty będziesz mógł zainstalować więcej programów i aplikacji.

 • Pamięci RAM GoodRAM
 • Pamięci RAM Kingston
 • Pamięci RAM G.SKILL
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 79 elementów

W tej kategorii znajdziesz pamięci RAM czołowych producentów akcesoriów komputerowych na całym świecie. W ofercie mamy między innymi pamięci RAM Lenovo, HP i Crucial. Jeżeli Twój komputer ma możliwość zainstalowania dodatkowej pamięci RAM, to zyskasz dzięki temu dużo więcej miejsca na podstawowe aplikacje i programy, które możesz zainstalować w swoim urządzeniu. Ilość pamięci RAM ma również duże znaczenie dla wydajności komputera. W swojej ofercie mamy wiele rodzajów pamięci, przeznaczonych do różnych urządzeń.

Close