Close
Dyski komputerowe

Dyski komputerowe 

Podkategorie

 • Dyski wewnętrzne HDD

  W tej kategorii znajdziesz dyski twarde wewnętrzne HDD najwyższej jakości. Korzysta się z nich po to, żeby zwiększyć ilość miejsca na dane, przechowywane w komputerze. Zwykle wiele komputerów ma opcję wymiany dysków twardych, jednak zalecamy przed zakupem sprawdzenie, czy nasza stacja robocza lub notebook również będzie obsługiwał ten konkretny typ dysku, który chcemy kupić. Dyski HDD można zamontować zarówno w notebookach, jak i komputerach stacjonarnych i serwerach. Wszystkie produkty pochodzą bezpośrednio od producentów i są oryginalne.

 • Dyski wewnętrzne SSHD
 • Dyski wewnętrzne SSD SATA

  W tej kategorii znajdziesz dyski wewnętrzne SSD, które przechowują pliki bezpośrednio w komputerze. Dyski półprzewodnikowe SSD zapewniają bezpieczeństwo danych, które przechowują, a także zapewniają bezgłośną pracę i bardzo wysoką wydajność. W ofercie znajdują się dyski zarówno o mniejszych, jak i większych rozmiarach. Dyski SSD zapewniają komfort pracy w niemal każdych warunkach – zarówno w biurze, jak i w pracy. Ten typ dysków wewnętrznych można zamontować zarówno w stacjach roboczych, jak i w notebookach.

 • Dyski wewnętrzne M.2

  W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości dyski półprzewodnikowe SSD M.2, które zapewniają bezgłośną pracę, wyższą wydajność i lepsze bezpieczeństwo danych. W ofercie dysków wewnętrznych M.2 możesz wybrać interfejs, który będzie Ci najbardziej pasował. W ofercie mamy dyski z interfejsem AHCI, NVMe i SATA. Wszystkie produkty pochodzą bezpośrednio od producentów i są oryginalne. Dyski SSD zapewniają komfort pracy w niemal każdych warunkach – w biurze, w podróży i w domu.

 • Dyski wewnętrzne SAS
 • Dyski wewnętrzne mSATA
 • Dyski wewnętrzne PCIe
 • Dyski zewnętrzne USB

  Dyski zewnętrzne służą głównie do przechowywania danych lub kopii tych danych w bezpiecznym miejscu, na wypadek awarii komputera. Coraz więcej firm decyduje się na to rozwiązanie, mimo że rośnie popularność tak zwanych chmur. My zalecamy przechowywanie kopii szczególnie ważnych danych zarówno w chmurze, jak i na dysku zewnętrznym – wszystko po to, by maksymalnie zabezpieczyć się przed ewentualną utratą danych. W tej kategorii znajdziesz wiele rodzajów dysków różnych producentów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 104 elementów

W tej kategorii znajdziesz dyski komputerowe różnego rodzaju, takie jak dyski zewnętrzne na USB, a także dyski wewnętrzne SSD, HDD i M.2. Dyski zewnętrzne służą naszym klientom głównie do przechowywania swoich danych lub kopii danych w bezpiecznym miejscu, zamiast w chmurze. Dzięki temu miejsce na dysku komputera się zwalnia na nowe, ważne dane. Zalecamy robienie kopii zapasowych zarówno w chmurze, jak i na dyskach zewnętrznych. Oprócz tego w ofercie znajdziesz dyski wewnętrzne, które przechowują pliki bezpośrednio w komputerze.

Close