Close
Baterie do laptopów

Baterie do laptopów 

Podkategorie

  • Baterie do laptopów HP

    Uszkodziłeś baterię w swoim notebooku HP lub często podróżujesz i nie masz wtedy możliwości podłączenia notebooka do źródła zasilania? W takim razie na pewno przyda Ci się dodatkowa, oryginalna bateria HP. Nie polecamy tańszych i przy tym gorszych jakościowo zamienników i podróbek oryginałów, ponieważ mogą one uszkodzić komputer. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie oryginalne baterie do notebooków HP: oferujemy zarówno podstawowe baterie, jak i dodatkowe, silniejsze lub słabsze, w zależności od potrzeb.

  • Baterie do laptopów Lenovo

    Jeżeli uszkodziłeś baterię od swojego notebooka lub chcesz ją po prostu dokupić (jest to szczególnie przydatne podczas długich podróży, w których nie masz możliwości podłączenia urządzenia do prądu), to polecamy Ci produkty z naszego sklepu. Sprzedajemy wyłącznie oryginalne, pochodzące z oficjalnej dystrybucji baterie – zdecydowanie nie polecamy tańszych, ale gorszych jakościowo zamienników i podróbek oryginałów. Pamiętaj: włożenie nieoryginalnej baterii może uszkodzić notebooka!

  • Baterie do laptopów Dell

    Jeżeli bateria do Twojego notebooka się zużyła lub z jakiegoś powodu uległa uszkodzeniu, zawsze możesz zakupić oryginalną baterię Dell, która gwarantuje wydajną i bezpieczną pracę każdego laptopa tej marki. Bez dobrej baterii notebooki tracą jedną (i najważniejszą) ze swoich wielu funkcji – mobilność. Właśnie dlatego powinieneś regularnie wymieniać baterie w swoim notebooku, jeżeli tylko zauważysz, że została ona uszkodzona albo się zużyła. Pamiętaj też, że kupując oryginalną baterię zyskujesz pewność, że produkt jest dedykowany Twojemu urządzeniu i nie narazisz się na uszkodzenie notebooka.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 44 elementów

W tej kategorii znajdziesz baterie do notebooków wszystkich producentów, których urządzenia sprzedajemy w sklepie. Zakup nowej baterii jest czasem konieczny: to opcja dla tych osób, które w jakiś sposób uszkodziły swoją poprzednią baterię lub bardzo często podróżują i nie mają możliwości podłączenia urządzenia do zasilania. Baterie można stosować wymiennie – jeżeli czeka nas kilkunastogodzinny lot lub jazda autokarem, a musimy pracować, to druga bateria może uratować naszą pracę. Wszystkie produkty, oferowane w naszym sklepie, są oryginalne i pochodzą z oficjalnej dystrybucji.

Close