Close

Już w sprzedaży !

Notebooki Lenovo ThinkPad E485

Notebooki Lenovo ThinkPad E485 

Lenovo ThinkPad E485 to kolejny notebook z biznesowej serii ThinkPad od Lenovo. Ta seria przypadła do gustu osobom, które większość swojej pracy wykonują na komputerze. Te mobilne notebooki z wygodną klawiaturą z charakterystycznym TrackPointem są wyposażone w niezwykle silne podzespoły, co pozwala na bezproblemową pracę nawet z bardziej wymagającymi aplikacjami. Model E480 jest dość zbliżony pod względem specyfikacji do modelu ThinkPad E585, jednak zasadniczo różni się rozmiarem ekranu. Model ThinkPad E485 ma matrycę IPS o przekątnej 14'' i rozdzielczości Full HD. Notebook został zaprojektowany w technologii ThinkPad Edge, dzięki czemu producent mógł zredukować ramki w urządzeniu – między innymi te, które otaczają ekran. Optycznie dzięki temu laptop jest mniejszy i poręczniejszy.

Lenovo ThinkPad E485 oraz ThinkPad E585 napędzają procesory AMD Ryzen z generacji Raven Ridge ze zintegrowaną grafiką Radeon Vega. W niektórych konfiguracjach można spotkać nawet do 32 GB pamięci DDR i 1 TB miejsca na dysku SSD. Dodatkowo notebooki z tej serii wyposażono w mikrofon z technologią redukcji szumów, dzięki czemu prowadzenie konferencji głosowych będzie jeszcze prostsze niż dotychczas. Jedną z nowości, które można spotkać w tym modelu, to złącze USB typu C, które jednocześnie będzie służyło jako gniazdo ładowania. Bateria starcza na około 13 godzin pracy bez konieczności podłączania notebooka do źródła zasilania. Jak widać ThinkPad E485 to sprzęt, który zadowoli każdą osobę, która szuka urządzenia do typowo biznesowej pracy.
Stabilny i bezawaryjny system, a także lekka i zgrabna obudowa czynią z niego doskonałe narzędzie zarówno do pracy biurowej, jak i zdalnej.

Close