Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Apple MacBook Air 11

MacBook Air 11 to niewielki laptop, który mimo swoich niewielkich rozmiarów (zaledwie 11'' przekątnej ekranu) jest pełnowymiarowym notebookiem, który został stworzony dla osób, które lubią pracować w podróży lub ich praca wymaga od nich częstego podróżowania. MacBook Air 11 nie ma czytnika kart SD i ma nieco mniej pojemny akumulator, niż jego większy, trzynastocalowy odpowiednik, ale waży za to 1 kilogram. W tej wersji Apple postawiło na prosty, klasyczny design – dzięki temu notebook jest elegancki i smukły, a także niesamowicie cienki, co dla większości podróżnych stanowi nie lada atut. Tę serię wyposażono między innymi w dwa porty USB i mini DisplayPort. Niestety na małej obudowie zabrakło wejść DVI i HDMI, ale można dokupić do tego modelu specjalną przejściówkę.

MacBook Air może działać na baterii nawet 12 godzin. Dodatkowo bateria może utrzymać komputer w stanie gotowości przez 30 dni. Tę serię notebooków wyposażono w procesory Intel Core i5 i i7 piątej generacji. Oprócz tego wmontowano w nie układ graficzny Intel HD Graphics 6000, dzięki czemu komputer poradzi sobie nawet z wymagającymi aplikacjami do tworzenia grafiki. Marka Apple słynie z innowacyjności i niezwykłej jakości swoich produktów. Od wielu lat ta firma przywiązuje szczególną uwagę do wykończenia wszystkich MacBooków, które wypuszcza do sprzedaży. Dzięki temu zyskują oni fanów na całym świecie. Popularność Apple rośnie nie tylko ze względu na MacBooki, ale również ze względu na inne ich urządzenia, jak na przykład iPady czy iPhone'y.

Close