Monitor Samsung U28E590 LU28E590DS/EN
Samsung
LU28E590DS/EN
211767
  • Przekątna ekranu 28"
  • Rozdzielczość 3840x2160 (4K)
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Out of Stock
Brak w magazynie
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Opis monitora Samsung U28E590 LU28E590DS/EN
Monitor Samsung U28E590 LU28E590DS/EN - 28"/3840x2160 (4K)/60Hz/TN/FreeSync/1 ms/Czarno-srebrny - zdjęcieMonitor Samsung U28E590 LU28E590DS/EN należy do grupy niezawodnych urządzeń firmy Samsung. 28-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej 4K (3840x2160 punktów), zatem format obrazu to 16:9. Matrycę wykonano w technologii TN. Czas reakcji matrycy udało się skrócić do 1 ms. Obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 60 Hz. Producent matrycy zastosował. Kąty widzenia w poziomie i pionie wynoszą odpowiednio 170 st. i 160 st. Zastosowana matryca pozwala na wyświetlanie 1,1 miliarda kolorów. Producent deklaruje jasność matrycy na poziomie 370 cd/m².
Średni pobór mocy podczas pracy i w trybie czuwania wynosi odpowiednio 38,0 W oraz 0,3 W. Monitor waży 5,3 kg. Podzespoły monitora zostały umieszczone w czarno-srebrnej obudowie.
Monitor zapewnia zgodność ze standardem VESA 75 x 75 mm.
Producent udziela na monitor 2-letniej gwarancji typu Carry-in.
Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)
: LU28E590DS/EN
Out of Stock
Producent
Samsung
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny, Srebrny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
28"
Rozdzielczość
3840x2160 (4K)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
TN
Ekran dotykowy
Zakrzywiony
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Odświeżanie
60 Hz
Technologia synchronizacji
AMD FreeSync
Liczba kolorów
1070 mln
Powierzchnia robocza
620,93 x 341,28 mm
Czas reakcji
1 ms
Jasność
370 cd/m²
Kontrast statyczny
1000:1
Kąt widzenia (w poziomie)
170°
Kąt widzenia (w pionie)
160°
Rozmiar piksela
0,160 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Zużycie energii (tryb pracy)
38,0 W
Zużycie energii (tryb czuwania)
0,3 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 66,1 cm
Wysokość: 46,9 cm
Głębokość: 18,7 cm
Wbudowany hub USB
Standard VESA
75 x 75 mm